A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Khalil Mamoon

, Hozzászólás ID: #118885
busmann
Felhasználó
Busmann
  • Hozzászólás: 69

Syska tudom hogy van egy fekete bohémia ufo üveged,és használtad a Pharonie-vel ami kb 4-6cm kisebb csak a Quadmetálnál(86cm kb)…

A tiéd is nehez volt használható az ufo üveggel?

Amit a pipához kaptam átlátszó aranydíszítésű hagyományis üveget,abba is nehezen megy bele a pipa,bár ez nyilván a a fekete 3galléros kemény gumitömítés miatt van,a pipatest alsó része(ami felfeküdne az üveg felső síkjára) az kb fél-1cm rést hagy közöttük…

más tömítéssel sem működne ez rendesebben egy ufo üveggel? Egyáltalán az ufo üveg magasságával mi a helyzet? Az alsó vízbe lógó cső hossza nem lenne akadály?

Iszonyatosan szeretnék valami szép üveget,vagy egy ufo-t vagy egy Jumbo-t…Tudom hogy kissé eltértek a kérdéseim a topik témájától,de sajnos eddig nemtaláltam témát ami a víztartályokkal foglalkozik :$ :/

Ez igaz és jogos, amit @Dave említ. Nekem van Bohémiás UFO tartályom és valóban elég kicsi a szája. A többi modellnek nagyobb, azok jók a KM-ekek többségéhez, amik magasabbak – nagyobbak.