A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Közös, csoportos rendelés külföldi üzletektől

, Hozzászólás ID: #99103
presta
Felhasználó
Presta
  • Hozzászólás: 122
krampi írta korábban:
Gondolom a szokasos AF ongyujto, bicska, franciakartya 😛

Amugy gratulalok a csomaghoz, leld oromodet benne 🙂 De aztan tessek mindent szepen kivesezni a “sok segitsegert” cserebe :happy1:

Egyebkent igen, ha valami megserult a csomagban, akkor erdemes csinalnod fenykepeket a dobozrol, amiben erkeztek a dolgok, hogy milyen allapotban jutott el hozzad, valamint magarol a serulesrol es mindenkepp vedd fel John-al a kapcsolatot. Az allamokon belul sosem volt ra panasz, es bar biztos fog neki egy kis fejfajast okozni a dolog, velemenyem szerint mindent meg fog tenni a dolog orvoslasa erdekeben.

Udv

jaja :cote: Al Fakher a javábol :D:D

am nem érimeg… a nagy phunnel tört össze,és a kicsi is óriási :frime: :ooo

amugy az igért teszt!!! :D:D :::

Chronic hookah instant Lite coal:

1 perc alatt TELJESEN körbeég nem mint a 3kings! Begyujtáskor van “kis” füst meg bűz de nagyon megéri! Kb 1 óráig ég!

Razan sultan washable hose:

háát… naggggyon jól néz ki, hossszu meg minden CSAK: alig jön belöle füst… ez normális????? még nem tudtam normálisan letesztelni…

Small chinese phunnel bowl:

Nagyon nagy,nagyon jó,Nagyon sok fólia kell hozzzá hogy rendesen le tuddlégmentesen zárni! a dohány ize sokkkal intenzivebbb lett tőle,de nem tapasztaltam többb füstöt normál csövön se.Én john féle technikával lyukasztotttam , 3 azaz három szénnnel eredménye: nem tudtam megszivni!!!!!!!! (ez normális)

na ennnyi lehet nem a elgjobbb…

bye!