A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Nakhla

, Hozzászólás ID: #79563
beriking
Felhasználó
beriking
  • Hozzászólás: 103
mou írta korábban:
Vettem zárjegyes Nakhlát, 990Ft, mint ma legtöbb 50g-os kiszerelés. Viszont nem hozta azt a szintet amire számítottam (füst és íz terén), pedig sárgadinnyéssel próbálkoztam, ami a jól eltalált Nakhla ízek közé tartozik.

Azt szeretném kérdezni, hogy próbálkozott-e más is már ilyen zárjegyes Nakhlával, és mik a tapasztalatai a régiekhez viszonyítva?

Szia!

Én még anno tavaly előtt év elején vettem valamikor az első sárgadinnyés nakhla-m és én is így voltam vele … Nem hozta az elvárt szintet, sőt a 2. tömésnél még rosszul is lettem. (Természetesen ez is zárjegyes, újonnan vásárolt dohány volt) El is raktam a polcom legvégébe, aztán nyár vége felé, még abban az évben haverokkal összejöttünk és nagyon ki akarták próbálni a sárgadinnyéset! Kibontottam, már elég sok nedvet veszített, megtömtük és valami haláli jó volt. Irgalmatlan nagy füst, nagyon jó íze volt. Igaz, hogy a tartályban Malibu bugyogott meg 1-2 sör is lecsúszott, de akkor kellemeset csalódtam!