A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Nakhla Mizo

, Hozzászólás ID: #117933
protolisk
Felhasználó
Protolisk
  • Hozzászólás: 57

Mondom az ízével nem volt baj, csak hát ez az enyhe mentás íz nem jött be nekem, el-el szívom és igazából, tudtam, hogy enyhébb lesz mint a Mizo menta, (és az Al Fakher) mert olvastam is fórumon, csak hát ez a gyenge menta nekem sose jött be… Ha menta akkor legyen olyan, hogy a tüdőm leszakadjon tőle :D. A Mizo görögdinnye az egyik kedvencem és a szőlő is hihetetlen jó lett, a narancs meg olyan mintha igazi narancsot ennék/innék. Sőt szerintem az összes Mizo termék kiváló, és ez volt az első amire azt mondtam , hogy eh… ha kicsikét erősebb lenne akkor kibékülnék vele. Csak azért vettem ezt mert mondom még nem próbáltam, és Mizo menta épp nem volt, azt gondoltam kipróbálom. Egyébként nem tudtok valami olyan mentát amit lehet kapni kis hazánkban és igaz rá az amit feljebb írtam, tehát elég erős mentás ízt produkál? (bár remélem lesz Mizo menta valamelyik boltban mert az most benne van a Top 2 dohányomban, egyedül a Mizo görögdinnye talán az amit szívesebben szívok.) Gondolkoztam már azon is, hogy rendelek Al fakher mentát valahonnan külföldről, csak az a fránya szállítási költség ne lenne… 🙁