A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Nammor / Razan szívócsövek

, Hozzászólás ID: #107402
wakummaci
Felhasználó
wakummaci
  • Hozzászólás: 2189

(Katt a képre nagyobb méretért)

Hát srácok…Néhányan biztos emlékeztek, hogy múltkor a sima kimosás helyett a vízzel teli csövembe teljes erőből belefújtam jópár alkalommal (a vizet mindig újratöltve), és beazonosítatlan undorító dzsuvák jöttek ki belőle.. 5-6 ilyen fújás alkalmával eltűntek…

Most úgy éreztem ráférne egy tisztítás a csőre,hát megismételtem ezt a bizonyos folyamatot, nem csak kimostam a csövet, hanem mikor tele volt vízzel teli tüdőből belefújtam…Az eredményt képekkel szeretném ecsetelni.. A cső végét a zuhanytálca fölé tartottam, íme:

A pirossal jelölt valami csak egy hiba a zuhanytálcán, de az összes többi nem fehér valamicske, a csőből jött ki..

Közelebbről vakuval, hogy jól lássátok

Az előbbi vakuzott darabott kivettem az ujjamra.

Ez a fura valami engem a vékony koszos papírzsepire emlékeztetett.. Az ujjaim között finoman morzsolva ezt kaptam.

Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy csak nekem van ilyen a csövemben… Nem mostam túl gyakran egyáltalán, az előbbi ilyen tisztítás alkalmával, már nem jött több ilyen kosz, szóval feltételezem, hogy ez AZÓTA keletkezett/vált le a cső oldaláról/fogalmam sincs.

A csövet most fellógattam, és ezüst kolloid oldat + tescos citromlével töltöttem fel teljesen, abban ázik..

Ötletek?