A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Nargilem Vízipipák

, Hozzászólás ID: #149081
volm
Felhasználó
Sheldon
  • Hozzászólás: 205

Üdv mindenkinek!

Nem rég én is beruháztam egy nargilemre egészen pontosan a nargilem eco 450-es modellt céloztam meg. Annyi sok jót hallottam róla így emellett döntöttem. Nem bántam meg nagyon szép és jó nehéz minden menetes, a menetektövében kis gumigyűrűk vannak, ha szét szedi az ember nagyon mobil tud lenni és még stabil is. Egyedül a az üveggel nem vagyok megelégedve találtam benne pár buborékot és jobban megnézve van pár kis miliméteres foltocska amik mintha üveg csomók lennének valamint a szelep egy kicsit lötyög de nem zavaró és a funkcióját maradéktalanul ellátja. Kezdetben a gyári csipesztől tartottam kicsit, mert sok helyen olvastam hogy hamar össze roppantja a szeneket ha nem vigyázunk de én ilyet nem tapasztaltam csak egyszer esett ki belőle de az azért volt mert nem fogtam erősen mert nem akartam szétzúzni.

Talán a tálca lehetne még egy kicsit szélesebb kb 20-25centi. Ezeken kívül semmi kivetni valót nem találtam benne, megérte. Nagyon bírom benne, hogy minden fém alkatrésze olyan mitha tükörből lenne. Alapatartozékok…hmmm A gyári szívócső nekem nem tetszett Hookah Pro classic long-ot terveztem hozzá, de hát a pénz nagy úr így leárazott Hookah Pro grip lett belőle. Természetesen kerámiét is vettem hozzá újat egy sahlar minit azóta már sahlar mediumot is. Nem bántam meg a gyári vortexet egy alapos mustra után kipróbáltam. Nagyon nem jött be. Csak a páncélfóliát pocsékoltam. Maga a kerámia vékony volt valamint magasságra is kissebb mint az amerikai vortex kb 1-1,5centivel. Az egyik lyuk kicsit lejjebb is volt. Pipázás végén kiderült, hogy jóval lejjebb van mint kéne mert lefolyt a dohány a testbe és nem is kevés, mintha nem is vortexet használtam volna. Egyébként kb 35percig tartott és meg is égett a dohány már nagyon rossz íze volt. Szummázva nagyon bejött kivétel ami a kerámiát illeti de hát semmi sem tökéletes, ami biztos hogy a közösen vásárolt Aladin evo bell után hatalmas ugrás. Nem bántam meg.