A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Országos vízipipa találkozó 2011

, Hozzászólás ID: #151883
dajdaj
Felhasználó
DajDaj
  • Hozzászólás: 363

Nem akarok belefolyni mert tiszteletlenség is lenne, de ha rajtam múlt volna akkor minimum felállítok egy B tervet eső, rossz idő esetére. Sajnos ez elmaradt. A Dr. Gonzo fűbárba meg senki se kapott sehol sem meghívást. 20an lettünk volna. Kimentem a tóra felderíteni a terepet és sehol senki.. ugyan már. Hívtam a többieket, hogy felejtős, mert nincs sehol senki, nézzenek szét neten, hogy ki hova ment. Elmentem a teaházba, ahol Krisztián se látott semmi infot. Gratulálok még egyszer a szervezéshez, szerintem nem kell tovább belemélyülnöm. Ha meg 2-kor kezdődik egy esemény és esik az eső, akkor nyilván rendelkezek annyi sütnivalóval, hogy várok egy kicsit (ami pont f1 idejére esett). Plusz én nem 1 km-re lakok a bújtosi tótól hanem 10szer annyira. Főleg ez és az informálatlanság okozta az előbbi kirohanásomat, ami lehet sértő ha az ember fia szervezi az eseményt, de tudni kell beismerni, hogy ha valami el van ba…va akk az bizony el van ba…va. Jöhet a pihenő nyugodtan, ha ezek után vérig sértettem valakit. Valahogy kibírom. Sajnálom.