A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Országos vízipipa találkozó 2011

, Hozzászólás ID: #151891
dajdaj
Felhasználó
DajDaj
  • Hozzászólás: 363

Na de kérem. Nem akarok én itt vitatopikot indítani, folytatni. Egyszerűen nekem elvből nem ismerősöm facebookon egy herbáriát is forgalmazó bolt. Lehet nekem nem fér ebbe bele, sajnálom. Lemaradtam róla úgy, ahogy az összes ismerősöm. Furcsa mi? Bambaság okozta kellemetlenség lenne a dolog, hogy ha nem néztem volna a FB-n Frici oldalát, az eu által kiírt programtervet és az ázsia teaház oldalát. Plusz még személyesen is elmentem 3 helyszínre, ahol az egyik éppen zárva volt. F1-et meg haggyuk már. Akoska60 hozta elő, hogy azt néztem, mintsem kimentem volna esőbe tájékozódni 12 km-re a lakóhelyemtől. Azt néztem, mit tettem volna? Sajnos nem vagyok a vízipipás “elit tagja” akik között BIZTOSAN rendben le tudtátok szervezni a dolgokat, de sajnos ez az elit nem egy széles körű társaság. Tény, ha facebookon dr. gonzo ismerőse lettem volna akkor ott tudtunk volna lenni mindannyian. Sajnos eszem ágában sincs ismerősömnek jelölni. Mondjuk, hogy elmosta az esőt az egész és haggyuk ezt, mert egyikünk sem az a típusú ember (már ami a fórumozás során lejött) aki beismerné a hibáit. A “B” tervvel a Teaházat kerestem volna fel, hogy ha már Nyíregyháza becses tulajdonában tudhat egy ilyet, ellentétben olyan városokkal akik rendben levezették a találkozót mindenféle B terv nélkül. Dr. Gonzo-t nem akartam bántani mivel nem vagyok érintett a köreiben. Biztosan nagyon jó fej a tulajdonos, hiszen megengedte, hogy ott legyetek. Amennyiben sértő volt számára a dolog, akkor ez úton kérek elnézést tőle. A fűbár jelzőért is elnézést, mivel a THC nem egy a JWH 108-as vegyülettel. Érti aki érti.