A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Phunnel Kerámia (Hawanna, Tangiers, Stb.)

, Hozzászólás ID: #101847
anegytech
Felhasználó
anegytech
  • Hozzászólás: 825
sYska/!/ írta korábban:
Emberke202 írta korábban:
Olvastam , vki írta h a small tangiersbe 15-20g megy moddal.. az jónak tűnik. kibír mondjuk 1 mizo tömés 3 kör 3*fél bricot?

Mécses modal szerintem nem. Amúgy van távtartó mod is, szóval nem mindegy milyen modrol is van szó. 😀

Kevesebb dohány logikusan rövidebb tömést jelent.

Én írtam :). Mécses mod elég sok helyet elvesz a tangiersből, szóval 15 g-nál több nekem nem ment bele mizoból. Bár hozzákell tenni, hogy a mizo nem túl aprított dohány, szal al fakherből sztem belemegy 20 g, de nekem több nem fért volna bele, így is le kellet nyomkodnom, persze figyeltem, hogy ne tömjem el a levegő útját. Nekem az az észrevételem, hogy egy kicsit kisebb mod kellene, mint egy mécses, mert így tényleg elég nagy helyet foglal. Három kör coco-bricot 15 g dohánnyal nem bír el, nekem tegnap két kört elbírt. Ma lehet, hgy kipróbálom a phunnelt mod nélkül is. Így bele fog menni kb 20 g dohány, annál több így sem kell szerintem. Nekem régi szír kerámiámba kb 20 g kellett. Egy 50 g-os dohány 2,5 tömésre volt elég, vagyis harmadszorra már nem tudtam kitölteni vele akerámiát. Az azt jelenti, hogy kb 15-20 g mehetett bele, de ma ügyes leszek és konyhai mérleggel lemérem, hogy mennyi fér bele phunnelbe moddal és anélkül.