A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Phunnel Kerámia (Hawanna, Tangiers, Stb.)

, Hozzászólás ID: #101905
radish
Felhasználó
Radish
  • Hozzászólás: 415

Üdv!

Most teszteltem a tegnap vásárolt Tangiers Phunnelemet. Gyönyörű darab. Egy 80 centi körüli egyiptomi pipán díszelgett Razan csővel. Serbetli epret tömtem (hundarkblade, köszönet érte :amen: ), 2 réteg alu + gyűrű + két réteg aluval, először 3 fél bricoval. Szerintem egy kicsit sokat lyukasztottam, kellett a rendszernek kb. 8-10 perc, mire szép füstöt produkált. Ezek után gyönyörű, nagy fehér füstfelhők következtek, a dohány kellemesen epres, mellékíz nulla. Nekem egy kicsit túl lágy, de majd bolondítjuk valamivel… 😀 Hát, ahogy lement az első kör szén, jött a második kör, ezzel, ha lehet egyéni füsttérfogat-rekordot is döntöttem… 🙂 Aztán asszem már csak egy cb-t raktam rá pluszba, mert muszáj volt otthagynom szegény pipámat, de biztos, hogy még legalább egy kört kibírt volna… Így végeredményben kicsit több, mint 2 órát füstöltem, és végig élvezhető volt. Köszönet a Szultán Kincseinek és a Tangiersnek, remélem még sok ilyen remek alkalmam lesz füstölögni! :super: