A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Prince molasses

, Hozzászólás ID: #81174
rusee
Felhasználó
Rusee
  • Hozzászólás: 556
Homo Pipulens írta korábban:
Vettem egy 50 gr os gránátalmás dohányt.

Illatra inkább a PEZO cukorkához hasonlít szerintem.

A külsö dobozka vékony oldalán, a PM felirat alatt le van dörzsölve valamileyn felirat.(Szerintem a szavattoságot jelző dátum. Megnéznétek a ti PM dobozatitokat? Nektek is le van dörzsölve?)

Csomagolás:Nem egy prémium dohány, így nem a legteccetősebb, de sebaj.

Dohány: Közepesen nedves, kevés , bár nagy petrencerudakkal(le kéne ***-ni a kezét annak aki csomagolta).

Íz: A gránátalmához semmi köze de azért elszívható. Inkább keverésre fogom elhasználni a maradékot. 2db cb

-t tettem rá. Az íze kb 20 percenként romlik.

Ez a felejthető kategóriába tartozik véleményem szerint.

Érdekes ki hogyan gondolja!

A dobozon ha nem volt fólia akkor lehet , hogy tényleg lekaparták. Nem igazán értem mit értesz prémium kategóriás csomagoláson? Szerintem pont jó ahogy van. Én MIZO-t tartom a legjobbnak s ahhoz hasonlítok minden dohányt. Ez a dohány ugyanolyan nedves mint a mizo, talán picit alatta van. “Petrencerudak” mind2ben vannak de ez természetes mert az is a dohány része, igaz én sem szeretem amikor meglátom. Én imádom a gránátalma ízét s lehet hogy te egy elég rossz dobozt fogtál ki de szerintem az egyik legélethűbb gránátalma íz.

De abba egyetértek hogy az ízt nem tartja mert sajnos ez PM sajátosság

Nekem a vegyi gyümi után a kedvenc PM dohányom