A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Serbetli dohány

, Hozzászólás ID: #100931
juarez21
Felhasználó
juarez21
  • Hozzászólás: 98

Üdv Mindenkinek!

.

Nos, az elmúlt hetekben 3 fajta ízt is szívtam. Málna, banán és narancs.

A málnát hamar kivégzem, ugyanis az íze nagyon gyenge volt, alig érezhető, nem is szívtam végig, mert egyszerűen vagy rosszul tömtem, vagy lejárt, vagy nem tudom, de nem jött be elsőre, pedig tejet is ittam mellé hátha kicsit kihozza az ízt, de nem, így majd később még próbálkozom vele erősebb töméssel. 5 / 2

.

A narancsot már sokkal jobban sikerült megtömni, nagyon finom volt, szinte a queeze paszta narancsára hasonlít. Kesernyés, frissítő íz, de a hoohak squeezi paszta sokkal tovább adta az ízt, így a serbetli narancs csak a második lett a kettő közül nálam. A kettőt össze fogom mixelni majd, szerintem úgy isteni lesz. Majd írok róla ha kipróbáltam. Füst nagyon jó, kicsivel több mint egy órán adta a kellemes ízt. 5 / 4

.

A banánt már a szabadban szívtam, tegnap kiültem a teraszra, kipakoltam a pakkot, a kerámiát most megraktam elég rendesen, a nálam megszokotthoz képest és a szokásos 3 db szén került a miniphunnel-re. Egész jó az íze, bár szerintem a valódi banántól kicsit eltérő íze van, ha azt mondják látatlanba, hogy kóstoljam meg, szerintem tuti nem mondok rá banánt. De így hogy tudtam, azért a háttérben tényleg ott a banán, de nehezen kivehető, egyébként finom íz. Jó másfél órát simán szívtam, amíg a szenek bírták. Végig egész jó erős volt az íz, gondolkodtam hogy gyújtsak-e öngyulladóst, de végül nem gyújtottam. A füst ennél is nagyon jó, és mivel a szabadban sokkal jobban jár a levegő, az íz nagyon jó egyenletes is volt, a szeneket nem kellett annyit pakolgatni mint zárt térben.. 5 / 4,5

.

Összességében mind három dohány szívható, nincs erős dohány íz, füst az mindegyiknél szinte hasonló, de a málnával még nekifutok majd még egyszer.