A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Sportok

, Hozzászólás ID: #135346
radish
Felhasználó
Radish
  • Hozzászólás: 415
zoli78 írta korábban:
Azta 😮 , van még itt más NBA rajongó is????A leírtakkal egyetértek, de sajnos a Dallasi kispad gyengébb, mint a Miamié.LeBront megfogni sajnos nem lehet.Tudod a Jordan-szindróma, viszont, ha Bosht, és Wade-et kicsit megszorongatják, akkor LeBron sem nyerhet egyedül meccset.Számtalanszor bebizonyosodott, hogyha az egyik szupersztár nem hozza a magáét, akkor ez a Miami nagyon sebezhető.Viszont két kedvencemtől KIddtől, és Barreától többet várok.Főleg az utóbbitól, elvégre Kidd már 38 éves.Azért hajrá Dallas :super:.

Hát, nézem, ha tehetem, meg szeretem is! 😉 Hát igen, van ebben igazság, az alázás akkor szokott kezdődni, ha Wade-et és Lebront is hagyják mozogni… De az első meccsen gyönyörűen látszott, hogy jó védelem ellen nem tudnak mit kezdeni ők sem. Amúgy igen, ha Barrea összeszedi magát, jó lehet a játék. Amúgy nekem egyik csapat sem volt soha kedvencem, de mindig jobban szerettem a Heatet. Ettől függetlenül megnézve a jelenlegi két csapatot, nem kérdés, hogy a Dallasnak drukkolok. Amúgy az én mindenkori két kedvencem a Los Angeles Lakers és a Phoenix Suns. A Lakers még a Shaq-es időkből maradt, azt a csapatot nagyon szerettem. A Phoenix játékstílusát pedig nagyon szerettem, főleg a Nash, Stoudemire, Marion hármast! Nash azóta is az abszolút kedvenc. 🙂