A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Vízipipázás videók külföldön (Vegyes)

, Hozzászólás ID: #105828
cira
Felhasználó
Cira
  • Hozzászólás: 305

Már annyira unom ezt a sok majmot akik hajtogatják ezeket a hülyeségeket.

Mivel tudja alátámasztani? Ezek már megint csak olyan adatok voltak hogy a hasára csapott és mondott valamit(aztán utána bezsebelte érte a fizetését).

Érdekes én sem bírok elszívni egy cigarettát, még egy slukkot sem.

Vagy ott van a papírzsepis teszt, meg az amikor az üveget telefújjuk füsttel és utána megnézzük mennyire “színezte” be a vízet.

Ezek a legprimitívebb tesztek de ezek szerintem már alátámasztják hogy a cigi károsabb mint a vízipipa.

Alapesetben én sz**-nék rá magasról az ilyenekre csak annyi problémám van vele hogy az egész médiában így állítják be a vízipipát és mivel apám tipikusan olyan ember aki befolyásolható a média által, be is veszi ezeket.

Pedig én elmagyaráztam neki és megmutattam neki hogy hogyan működik, de nem képes paraszti ésszel belegondolni mert a média kimosta az agyát.

Ebből kifolyólag állandóan cseszeget is azért ha otthon pipázok, mert hogy én milyen hülye vagyok.

Na hogy ne legyen off, én is linkelek egy videót:

link

Ez volt Győzikéék “balhéja”, ennek a végén egy toxikológus beszél a pipázásról úgy említve hogy: “A dohányzás legegészségesebb formája.”

Most akkor kérem szépen, döntsék már el hogy 600-szor károsabb mint a cigi vagy egészségesebb.