A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Vortex Kerámia

, Hozzászólás ID: #109875
vpviktor
Felhasználó
VpViktor
  • Hozzászólás: 194

Az ásványból is ki lehet fogni erőteljesebb ízesítésűeket, szóval annyira nem pazarlás szerintem, bár nem próbáltam túl sokat, én is dohány párti vagyok inkább.

A pasztát viszont jobbnak mondanám én is, erőteljesebb az íze és nem olyan “vizes” mint az ásványoknál.

Nekem van Vortex kerámiám és 3 egész kocka szén szerintem is mehet rá nyugodtan, ha túl sok lenne, egyet leveszel közben pihentetni, utána amikor már kevés a kettő visszateszed a harmadikat.

Közben persze időnként érdemes mozgatni a szeneket körbe és átfordítani is, hogy ne aludjon ki az alja.

Esetleg még felezett méretű kockával is próbálkozhatsz, de arra lehet kelleni fog az elején meg a végén egy negyedik is vagy hősapi.

Szenekből Cocobrico-t, Tom Cococha-t (gold-egész kocka, blue-felezett kocka) és a Coco coal-t (felezett kocka méretű) ajánlom igazán.

A Bamboocha-t én sem szeretem, nem ott törik el általában ahol be van jelölve és hamuzáskor is könnyen eltörhet, ha úgy ejted a széntálcára.