A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Árak, akciók, kínálat (Sultan Center)

, Hozzászólás ID: #114651
anegytech
Felhasználó
anegytech
  • Hozzászólás: 825

Ma voltam SC-ben. Ahogy Sampez is írta, kimérős fakhert lehet venni, 1200 Ft/100 g. Én 100 g szőlőset vettem, valszeg ez már lejárt szavatosságú dohány összekeverve, ez látszik is az állagán, mert jóval szárazabb, mint fakher szokott lenni. De itthon lemértem, zacskóval együtt 105 g volt, szóval meg vagyok elégedve a kiszolgálással :). Itthon feljavítottam 1:1 arányban összekevert méz-víz keverékkel, így látványosan javult az állaga a pár óra állás alatt.

50 g-os fakher eyáltalán nincs, mashából a szokásos citrom, gdinnye, citrom, fahéj, red bull, wahából van a legnagyobb választék, illetve nakhlából is bőven (utóbbi kettő 600 Ft/50g). Waha 250g-os dohányok 1700 Ft-ba kerülnek, sztem megéri, fakher 4000 Ft, masha (asszem) 3500 körül van (erre nememlékszem pontosan).

Pipák szépek, de nem nagyon nézegettem őket. Nekem kicsit gyérebbnek tűnt a választék, biztos várják az új szállítmányt.