A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Árak, akciók, kínálat (Szultankincsei)

, Hozzászólás ID: #132456
zoli78
Felhasználó
zoli78
  • Hozzászólás: 377

igazából a pénztárcád és az ízlésed határozza meg,h milyen kiegészítőket veszel a pipához.NEm tudom,h gyárilag milyen minőségű csővel, és kerámiával adják ezeket a pipákat, de úgy gondolom,h a szívócsőből a Nefes, Nargilem NXL, Hookah Pro, Nammor, Razan márkák közül bármelyiket választhatod, nem fogsz nagyon mellé lőni.Bár szerintem sem a NAmmor, sem a Razan nem jobb annyival mint amennyivel többe kerül.Ha jól emlékszem, akkor a Nargilem 4e ft körül van, aHookah Pro Grip meg talán 3500, és ezek már igen jó kis cuccok.Nekem is van Nargilem csövem, és nagyon jó, és strapabíró.Bár a rövid markolat miatt van aki ezt kényelmetlennek találná, nekem nagyoin bevált.A kerámiával ugyan ez a helyzet.Nefes mini phunnel, Sahlar, HJ Alien, Tangiers, ezek mind kiváló minőségűek.Ha a pénztárcád engedi akkor az utolsó kettőt ajánlanám, bár jómagam az első kettőt használom, nagy nagy megelégedéssel.Száz szónak is egy a vége.Ilyen pipához minőségi kiegészítők dukálnak, és a felsoroltak mind azok, már csak ki kell választanod a legjobban tetszőt.Sok sikert:)

Mivel rettentően kimerített a válaszadás, asszem csinálok is 1 jóm kis tömést:P