A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Hj Alien Mini Phunnel Kerámia

, Hozzászólás ID: #152676
kiriis
Felhasználó
kiriis
  • Hozzászólás: 25

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy néhány napja vettem egy Alien Mini Phunnelt, már régóta használtam El Nefes Mini Phunnelt de úgy döntöttem kipróbálom ezt is. A baj ott kezdődött, hogy nargilem páncél alufóliát rászorítva egyszerűen beszívja a középső lyuk. Úgy vettem észre, hogy túl magasan van a középső lyuk, az El Nefeshez képest óriási különbség van. Az El Nefessel még nem volt ilyen problémám. Már az elején látszik ez, hiszen amikor kilyukasztom a fóliát (mint a vortexnél) láthatóvá válik a középső “kúp” a fólián, tehát szinte hozzáér. A lyuk majdnem egy szinten van a kerámia peremével. Megbízható helyről szereztem, tehát nem valami olcsó másolat. Próbáltam úgy, hogy többet tömök bele, hátha csak túl keveset tömtem és amiatt süppedt rá a fólia. Ha túltömöm úgy használható, hiszen a dohány úgy kinyomja a fóliát, de hát az ember nem tömhet minden dohányt túl. Kérdésem az lenne, hogy lehetséges, hogy kifogtam egy selejtes példányt? Ezen kívül tökéletesen üzemel, szép füstöt ad, hogyha a Syska-féle hústű modot alkalmazom. De nem szeretnék egy majd' 5000 forintos kerámián páncélfóliával mindig modot használni, nem beszélve arról, hogy így a hőtartót rá se lehet rakni.