A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Nakhla

, Hozzászólás ID: #78953
toranaga
Felhasználó
Toranaga
  • Hozzászólás: 5

Sziasztok!

Bocsi a késésért. De volt egy balesetem és azért nem írtam meg az ígért dohány tesztet. De most itthon vagyok és pótolom nektek. Bocsi ha most nem írom le olyan szépen lépésről lépésre, de a kezemen lévő 1,5 cm mély késszúrás miatt bal kezemet nem akarom nagyon használni. Ha meg 1 kézzel gépelnék nem végeznék soha. :rouge:

Nakhla: Sárgadinnye

Szemügyre veszem a dobit. A csomagolás konstansul szép és megfelelően jó. Ahogy eddig minden Nakhla csomagon. Ezzel sosincs kifogás ezért a későbbiekben nem térek ki rá, ha nem bánjátok…

Kibontom és megszimatolva máris nagyon jól érződik az a kellemesen édes sárgadinnye illat…. /szinte kívánod, h egyél is belőle 🙂 /

Dohány állaga frissen bontva, kellően nedves, de nem annyira mint Al-Waha márkánál.

Megtömöm a kerámiát nagyjából 10g dohánnyal közepes tömörítés.

Most széntartó konzolt használtam, mert a kezemet nem igazán tudtam használni a fájdalomtól. Így gyorsabb és egyszerűbb volt…

Szén megint 40mm, 3Kings 😉 <--akik úgy is tudják. Jegyesemmel ketten szívtuk, 55cm-es 2 csövesünkből, nagyjából 40 percig. Tapasztalatok: (gyújtás előtt/gyújtás után) Íz:0/6 Illat:10/5 Füst mennyiség:0/6 Füst tömörség:0/5 Füst tartósság:0/4 A pontokat 10-es skála szerint adtam. Ez is csak közepes. Viszont el kell ismerni, hogy: Kicsit meg vagyok fázva. Ezért nem adtam kellően magas számot neki. De mindig törekszek az objektív szemléletre. Észrevétel és kérdés is egyben: -Lehet nem áll egyenes arányban a kibontott illat a füst illatával?? Mert akkor lehet kipróbálom újra a dohányt amint elmúlik az orrfolyásom és ezt figylembe véve. A közepes osztályzatról adok egy 3/4-edet vagy 4est ennek az íznek… De jelen pillben csak közepes. Hogy jót is írjak a Nakhláról: Kezdem elfogadni, hogy sokan azt mondják a Nakhla nem túl jó, de mégsem egy kalap sz*r. Mert, h viszonylag olcsó és igenis van benne jó is. Szép lassan majd mindent amit csak végig próbálok. 🙂 Ha az adminok engedélyeznék, hogy legyen egy saját kis dohány topicom, úgy könnyebb lenne egy hangyányit. Remélem nem nagyképű a kérés/kérdés… 😀 De most el, mert megyek kötözésre. Jó füstöt mindenkinek! Üdv.: Tora