A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Nakhla

, Hozzászólás ID: #78960
moldy007
Felhasználó
moldy007
  • Hozzászólás: 1962

Seherezade marguerita.

Doboza nagyon szép, crómozot kartonpapir !!!! (motoros bukik ilyenre)sárgás-zöldes árnyalatokkal .Elején nem látható a gyártó logoja, eldugták a pálmafát,de rajta van ,ez is Nakhla.Karton doboz finom illatú ,de trükkre gyanakszom,a belső zacsi semmilyen illatot nem éreztet !!! Lehet hogy a karton belsejét bekenik kevés aromával, hogy csábbitó legyen? (összeesküvés elmélet) .Felvágva a díszes zacskót,meglepődtem : valami rovarirtó illat érződik !?!?

A dohány durva darabokban látható , barna szinü.

Izzitás után a füst nehezen jön meg,kékes,kevés , margueritás feeling van de sajnos valami penészes rothadt citrom mellékíz is van .( valamilyen rosz mellékíz mostanába elég gyakori ,Nakhlanál ) .10 perc után a kerámia felforrósodásával nő kicsit a füst menyisége , illata erősödik ,csökken a mellékíz , de még nagyon zavaró .30 perc után megjelenik 1 enyhén csípős utóíz is.Újabb 10 perc és elegem van ( nem kapar) , még 1 csalódás Nakhlátol , ez igazán nem élvezhető .

Gyártási dátumot kerestem ,nem találtam.

Teszt időtartam 40 perc

Pipa egyiptomi 55cm

Kerámia nagy 7cm

Szén 1db kókusz

Illat 5/10

íz 4/10

füst 5/10

élvezhetőségi faktor 4/10

Nem ajánlom, csak akkor ha valaki kitudja fogni a mellékíz nélküli csomagot

PS. citromos + mézel kevert vodka + 1.5 kiskanál glicerinnel sokkal jobb margueritát csináltam maradék nakhla + Prince