A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Serbetli dohány

, Hozzászólás ID: #100904
juarez21
Felhasználó
juarez21
  • Hozzászólás: 98

Ma este kipróbáltam a szőlő ízű dohányt. Márkák közül továbbra is a serbetli nálam a befutó. Nem a dohány íz dominál, hanem olyan finoman a háttérben megmarad, a gyümölcsös íz dominál ebben is. 

Ez a szőlő viszonylag nem egy rossz íz, csalódást nem okozott, de a kedvenceim közé nem fog bekerülni. Ez a szőlő íz nekem olyat volt, mint ha már muskotályos, erjedésnek induló szőlő lenne. Jó 1 óra 20 percet füstöltem vele, az íz egész jól kivehető volt végig. A fólia levétele után a tömés alján még volt nedves dohány. (sahlar mini phunnel) A szeneket sem használtam el teljesen, még tudtak volna hőt adni egy jó 10-15 percig, de úgy éreztem elég lesz. Az előző pipázás során narancsos pasztát szívtam és benne maradt még a vízben és a csőben is az íz az elején egy darabig és ízlett. Lehet mix lesz belőle majd. Összességében ezzel a serbetlivel egyáltalán nem volt rossz a pipázás, de annyira nem is volt meggyőző. Olyan jó közepes íz.