A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Shiazo

, Hozzászólás ID: #150659
kokovics
Felhasználó
kokovics
  • Hozzászólás: 888

Ma kipróbáltam a Mad Dog izesítésű Shiazo ‘kavicsokat’. A képen málna és csili látható, elég érdekesnek tűnik az elképzelés, őrült kutya módjára kezdtem el szagolgatni és akkor még nagyon jónak tűnt. Őrült de finom illata volt mikor megvettem mire hazaértem és megtömtem a pipába már nem ízlett annyira…. Először is kicsit édeskés majd egy nagyon erős, valóban csípős hullám jön szinte kibírhatatlan ízzel. Azt gondoltam, hogy nembaj kibírom, még adok neki egy kis esélyt, hátha… Még 10 szívás következett amit be kell vallanom alig bírtam ki. Végül már úgy éreztem magam mint mikor kisgyerekként megkóstoltam a banános szappant, hasonló íze lett…. Nem bírtam tovább, gyorsan leszedtem a szenet majd az összes sódert forró vízbe áztattam, hogy kijöjjön ez a számomra szörnyű “íz” aztán még 15 perc mosás, áztatás…és most épp a szárítás szakaszában van. Remélem az energiaitalos aromával bekeverve jó ízű Shiazo sódert fogok kapni.