A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

3.0.1 -> 3.0.2

Ebben a fórumban: phpBB 3.0.x Hozzászólás

  • , Hozzászólás ID: #69043
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Egyenlőre még nem frissítem a fórumot, hisz nyelvi file-ok is változtak amibe elég sok módosítást csináltam. Továbbá a módok ellenőrzése és a megjelenés tesztelése is időbe kerül.

    Tehát majd fog frissülni a fórum.

    , Hozzászólás ID: #103480
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Csak rászántam magam és frissítettem a fórumot. 🙂

    Aki hibát talál kérem írja meg!

    Vízipipa legyen veletek! :frime:

    , Hozzászólás ID: #103481
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Nem tudom, hogy minek a kovetkezmenyekeppen, de valamiert ha a topic neve elotti kis jelzesre kattintok, ami a legujabb hozzaszolasokhoz ugrik automatikusan, akkor hibat eszlel es azt irja ki, hogy a keresett file nem talalhato. Orulnek, ha ezt sikerulne megoldani, mert nem akarom mindig egyenkent kikeresni az uccso hozzaszolast 🙂

    , Hozzászólás ID: #103482
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Nem tudom, hogy minek a kovetkezmenyekeppen, de valamiert ha a topic neve elotti kis jelzesre kattintok, ami a legujabb hozzaszolasokhoz ugrik automatikusan, akkor hibat eszlel es azt irja ki, hogy a keresett file nem talalhato. Orulnek, ha ezt sikerulne megoldani, mert nem akarom mindig egyenkent kikeresni az uccso hozzaszolast 🙂

    Nekem az működik.

    Screenshot-on mutasd, mert nekem ami jobb oldali oszlopban van ksi ikon az működik. :-/

    , Hozzászólás ID: #103483
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    A jobb oldali, ami a legutolso hozzaszolashoz ugrott, az nekem is mukodott, ami a topic cime elott szerepelt es az elso legujabb hozzaszolashoz ugrott, az nem mukodott, de mostmar jo. Gondolom az altalad is emlitett SEO mod volt a felelos a dologert, de mostmar nincs para 🙂

    , Hozzászólás ID: #103484
    sheeshamaster
    Felhasználó
    sheeshamaster
    • Hozzászólás: 819

    Ahogy észrevettem, az óra el van csúszva. Az új hozzászólások 12:45-re vannak dátumozva, viszont most 8:45 van. Ha tudod, ezt is orvosold légyszi :super:

    , Hozzászólás ID: #103485
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    1 órát siet a server órája, a szolgáltatót majd megkérem, hogy lőjje be normálisan. 🙂

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

‘phpBB 3.0.x’ fórum lezárásra került, így a hozzászólás nem lehetséges.