A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Vízipipa Találkozó 2010 Április-Május

  • , Hozzászólás ID: #69610
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    Rég volt már ilyen srácok. az alábbi időpontokat bocsátanám szavazásra: április 24-25, május 1-2, 8-9

    helyszín pedig szerintem künn a szabad levegőn, margitsziget, városliget, stb

    várom a hozzászólásokat, visszajelzéseket

    szavazás kihírdetve. 2 időpontot lehet megjelölni maximum, és amennyiben változás történik, meg lehet változtatni a szavazatodat is.

    , Hozzászólás ID: #147639
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    támogatom az ötletet bár 3.án indul az érettségi de igyekszem időt szorítani lényegébe nekem 1-én kivül bármi jó elsején majális lesz hajógyárin oda hívtak

    , Hozzászólás ID: #147640
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    télleg…vizsgaidőszak is most van/lesz….ezeke így mostanában kimennek a fejemből X| 😀

    de ha akad jelentkező akkor megszervezhetnénk ennek ellenére 😉

    , Hozzászólás ID: #147641
    buksikka
    Felhasználó
    buksikka
    • Hozzászólás: 8

    akad hát mih legalább 10-15en mennénk 😀 pipatali 4ever szerintem margitszigeten nagy réten 😀 :=

    , Hozzászólás ID: #147642
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Én a Városligetet választanám, mert nagyon nehéz most a Margitszigetet megközelíteni. :triste1: De nekem az Erzsébet tér is jó lenne. 🙂

    , Hozzászólás ID: #147643
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Én az Erzsébet teret ajánlom, mert viszonylag a központban van és amúgy is sokan szoktak kimenni oda pipázni. Mivel eljött a jó idő, én is egyre gyakrabban fogok kimenni Gödör mellé pipázni a haverokkal :).

    , Hozzászólás ID: #147644
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Múlt héten ott találkoztunk dozer23 barátunkkal a fórumon…hozta a nomad pipáját, én meg a blackmoonom. Jót tömtünk és füstöltünk és még volt pár barát is ott…szóval jó hely!

    , Hozzászólás ID: #147645
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Riccio írta korábban:
    télleg…vizsgaidőszak is most van/lesz….ezeke így mostanában kimennek a fejemből X| 😀

    de ha akad jelentkező akkor megszervezhetnénk ennek ellenére 😉

    Bizooony. 😀

    Ritkán tudok felmenni, így úgy kéne és szombatra.

    gerago írta korábban:
    Én a Városligetet választanám, mert nagyon nehéz most a Margitszigetet megközelíteni. :triste1: De nekem az Erzsébet tér is jó lenne. 🙂

    Én a szegedi ligetet ajánlom. 😀

    Margit szigetet könnyű megközelíteni. 26-os busz vagy 134-es. Mondjuk nekem mindegy.

    , Hozzászólás ID: #147646
    richard
    Felhasználó
    Richárd
    • Hozzászólás: 112

    Remélem jó időket fogunk ki .

    Mi most akarunk egy egyénit itt a faluban amit most nem én hozok össze mert kedvem se időm sincs hozzá.

    , Hozzászólás ID: #147647
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    én az erzsébet teret ajánom feltéve ha nem tombol a hugy szag :pascontent2:

    , Hozzászólás ID: #147648
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011
    dózer23 írta korábban:
    én az erzsébet teret ajánom feltéve ha nem tombol a hugy szag :pascontent2:

    Támogatom az ötletet…Nekem is jó volt csak húgyszag nélkül kellett volna…

    , Hozzászólás ID: #147649
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    A húgyszagot el lehet kerülni, csak jó helyet kell kifogni. A füves rész járda felőli oldalánál, ahol gördeszkázni meg biciklizni szoktak a gyerekek, ott elég sok a csöves meg a kolduló punk, na azok szétvizelnek mindent, ezért ahhoz közel nem jó menni.

    A Gödör Klub felőli részen kevésbé szokott ilyen probléma lenni, vagy a fű közepén, szóval meg lehet oldani. Mondjuk a punkok akkor is odajönnek cigit vagy pénzt vagy kaját csórni, de általában elmennek, ha nem adsz nekik semmit, akkor is :D.

    Mindenesetre nekem még nem volt ilyen problémám, bár ha sokan vannak, akkor nem lehet jó helyet kifogni.

    Persze mindez a Deák tér közepén (vagyis Erzsébet tér pontosabban), szóval elképzelhető, hogy egy jobb napon nem férünk el már a füvön. De akkora probléma nem lehet, mert onnan viszonylag egyszerűen át lehet menni margitszigetre, bár a jelenlegi közlekedés mellett van vagy fél óra, mert ha elgyaloglunk Bajcsyn a Nyugatiig, ott felszállunk a 4-6-os villamosra, még onnan két megáló, de mivel újítják a Margit hidat, ezért rohadt lassan megy át rajta a villamos. De megoldható :).

    Városligetbe trolival lehet menni legegyszerűbben, de hogy az honnan megy, azt nem tudom, talán a Kálvin térről vagy Astoriáról (vagy egyik sem, én metró+1-es villamossal szoktam menni, de az elég nagy kerülő a deákról).

    Nah felvázoltam pár utazási lehetőséget, mindenesetre még mindig a Gödör tűnik a legjobbnak a helyszín szempontjából (nekem).

    , Hozzászólás ID: #147650
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Az Erzsébet térnél nem ‘fűre ülni tilos’ dolog van? 😀

    , Hozzászólás ID: #147651
    pottyos
    Felhasználó
    pottyos
    • Hozzászólás: 7

    Nem, ott nincs ilyesmi.

    , Hozzászólás ID: #147652
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    de az elég nagy kerülő a deákról).

    deákon megáll az 1es metró 😉

    , Hozzászólás ID: #147653
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    károly körútról(astoria felé haladva a deákról) 74es trollival a legegyszerűbb.

    , Hozzászólás ID: #147654
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Szerintem Városliget, vagy Margit sziget.

    , Hozzászólás ID: #147655
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Szerintem Városliget, vagy Margit sziget.

    Én is erre szavazok. Városliget jó lenne szerintem. Vagy a várnál vagy a királydombnál. Én a dombra szavazok. 😀

    , Hozzászólás ID: #147656
    radish
    Felhasználó
    Radish
    • Hozzászólás: 415

    Jaja, Királydomb jó lenne, tetszik az ötlet!

    , Hozzászólás ID: #147657
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    nálam margitsziget a nyerő

    , Hozzászólás ID: #147658
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    nekem pedig erzsébet tér

    , Hozzászólás ID: #147659
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Nekem meg Szeged liget, na? Én győztem, az admin én vagyok. “Áve sYska!” 😀

    Most bocsássuk szavazásra? Nekem spec tökmindegy, az Erzsébet liget amúgy hun a fenébe van?

    , Hozzászólás ID: #147660
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Erzsébet liget 16. kerületben, de az külváros. Mi az Erzsébet térről beszélünk (Hatker talán?). Ha jártas vagy a Deák téren és ismered a Gödör Klubot, na az az Erzsébet tér. De ugye sokan csak gödörnek mondják vagy deáknak, mert csak az a kis rész az Erzsébet tér (vagyis a deákhoz képest kicsi).

    , Hozzászólás ID: #147661
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    anegytech írta korábban:
    Erzsébet liget 16. kerületben, de az külváros. Mi az Erzsébet térről beszélünk (Hatker talán?). Ha jártas vagy a Deák téren és ismered a Gödör Klubot, na az az Erzsébet tér. De ugye sokan csak gödörnek mondják vagy deáknak, mert csak az a kis rész az Erzsébet tér (vagyis a deákhoz képest kicsi).

    Szegeden tudom hol a Gödör klubb, de fent… 😀

    Deákhoz nem jó eljutni… Akkor inkább Margitsziget vagy városliget.

    (Mire ez eldöntjük már nyár vége lesz…)

    , Hozzászólás ID: #147662
    kabraxis
    Felhasználó
    Kabraxis
    • Hozzászólás: 6

    Nekem minden jo lenne ami Budapest, de akár Szentendre is, de azon már sokan kibuknának, mert messze van.

    Margitsziget abbol a szempontbol a relativ legjobb hely, mivel hatalmas a rét, nincs hulladék (mint pl Deák tér), nincs “vizelet” szag és nem rohangálnak körbe, hogy árulsz zölder. Mellette ott van a csend meg a nyugalom. Full relax véleményem szerint.

    Városliget, hmm az is hasonlo mint a Margitsziget, de ott jobban hallod a városi zajokat.

    Deák tér aka Erzsébet tér, hát már kifejtettem miért nem jo. Szoktam ott is pipázni és mondják mindig milyen jo nekem a hatalmas pipámmal, de tul zsufolt az a hely. Deszkázni kijárni jo, de nem relaxálni.

    Hát én Margitsziget mellett döntenék.

    Kellemes husvétot.

    , Hozzászólás ID: #147663
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Erzsébet teret én is azért kerülném, mert nagyon szűk a hely és nagyon sok az ember. A Margitsziget az tényleg olyan, hogyha oda kimegyünk, akkor teljesen elszigetelten, nyugalomban tudunk pipázni, nem kell az emberekkel foglalkozni, a Városliget pedig abból a szempontból lehet kicsit érdekesebb, hogy nem vagyunk teljesen elzárva az emberektől. Itt a jó idő, mindenki megy sétálni hétvégén, úgyhogy lehet kicsit ismerkedtetni őket ezzel a szokással, hogy kultúremberek normálisan is ki tudnak ülni valahova és jól érezni magukat.

    Úgyhogy részemről ez a két hely jöhet szóba, aztán majd az alapján el lehet dönteni, hogy mire vágyunk.

    , Hozzászólás ID: #147664
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Mi a helyzet a Gellért heggyel?

    Arra gondolt már valaki, hogy mekkora feeling pipázni úgy, hogy közben nézed a város másik oldalát a Dunán át?

    -csak egy ötlet…

    , Hozzászólás ID: #147665
    SteadyMan
    Felhasználó
    SteadyMan
    • Hozzászólás: 508

    Csatlakozva több előttem szólóhoz, Budapesten én is inkább a Margitsziget, vagy a Városliget helyszínt választanám pipás összejövetelre. A különböző terek (pl. Erzsébet) szerintem sem igazán illenek egy ilyen nyugalmat igénylő tevékenységhez. Mozgalmas dolgokhoz, pl. görkori, deszkázás kifejezetten előnyös és már megszokott is a városban, de ahhoz, hogy többen “kipakoljuk ” a felszerelést, – ami azért igényel némi területet – majd kényelmesen elhelyezkedve, zaklatás mentesen füstöljünk, már nem annyira megfelelő.

    , Hozzászólás ID: #147666
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Akkor Margit szigetre szavaz a nép. A helyszín már így megvan, már csak a dátum. 🙂

    , Hozzászólás ID: #147667
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Meg szerződtetni kis jó időjárást…..

30 bejegyzés megtekintése - 1-30 / 184

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.