A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Weboldal kinézete (4.0)

  • , Hozzászólás ID: #69424
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Tetszik? Nem tetszik? Miért?! 😉

    , Hozzászólás ID: #137031
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Nekem tetszik.Ezek a színek így együtt nagyon jól néz ki szerintem.Angol lesz a menü vagy magyar?

    , Hozzászólás ID: #137032
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Molnár írta korábban:
    Nekem tetszik.Ezek a színek így együtt nagyon jól néz ki szerintem.Angol lesz a menü vagy magyar?

    Szigorúan Magyar. 🙂

    Annyi pénzem nincs, hogy lefordíttassam. :]

    Örülnék ha aki “Majdnem jó”-ra szavaz az írja már meg, hogy miért. Miként lehetne “jó”?

    , Hozzászólás ID: #137033
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    sYska/!/ írta korábban:
    Molnár írta korábban:
    Nekem tetszik.Ezek a színek így együtt nagyon jól néz ki szerintem.Angol lesz a menü vagy magyar?

    Szigorúan Magyar. 🙂

    Annyi pénzem nincs, hogy lefordíttassam. :]

    Örülnék ha aki “Majdnem jó”-ra szavaz az írja már meg, hogy miért. Miként lehetne “jó”?

    Fülek tónusosabban lennének kiemelve, akkor még jobban testszene.

    , Hozzászólás ID: #137034
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Úgy gondolom, ha a háttér olyan lenne mint a fórumé, – és a lapcsalád minden tagjáé egyforma lenne- akkor első ránézésre is szembeötlene, hogy összetartoznak.

    , Hozzászólás ID: #137035
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    akoska60 írta korábban:
    Úgy gondolom, ha a háttér olyan lenne mint a fórumé, – és a lapcsalád minden tagjáé egyforma lenne- akkor első ránézésre is szembeötlene, hogy összetartoznak.

    A 3 oldal el fog különülni egymástól, a fórum mostani háttere pedig szerintem nagyon elütne.

    , Hozzászólás ID: #137036
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    sYska/!/ írta korábban:
    Molnár írta korábban:
    Nekem tetszik.Ezek a színek így együtt nagyon jól néz ki szerintem.Angol lesz a menü vagy magyar?

    Szigorúan Magyar. 🙂

    Annyi pénzem nincs, hogy lefordíttassam. :]

    Csak hülyéskedsz vagy tényleg lefordíttatnád ha lenne rá lehetőség? Mert szerintem ha páran összeülünk simán megoldható lenne a dolog,nincs semmi durva amit ne lehetne lefordítani..

    Bár arra még nem jöttem rá mi értelme lenne egy magyar fórumnak angol menüvel, de meg lehet csinálni 😀

    , Hozzászólás ID: #137037
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    wakummaci írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:

    Szigorúan Magyar. 🙂

    Annyi pénzem nincs, hogy lefordíttassam. :]

    Csak hülyéskedsz vagy tényleg lefordíttatnád ha lenne rá lehetőség? Mert szerintem ha páran összeülünk simán megoldható lenne a dolog,nincs semmi durva amit ne lehetne lefordítani..

    Bár arra még nem jöttem rá mi értelme lenne egy magyar fórumnak angol menüvel, de meg lehet csinálni 😀

    Szerintem egy kicsit én is tudnék segíteni. Az angol nyelvvel szerintem kicsit “nemzetközibb” lenne, sokkal több ember tudná nézegetni, külföldiek is.

    , Hozzászólás ID: #137038
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Gábor írta korábban:
    wakummaci írta korábban:

    Csak hülyéskedsz vagy tényleg lefordíttatnád ha lenne rá lehetőség? Mert szerintem ha páran összeülünk simán megoldható lenne a dolog,nincs semmi durva amit ne lehetne lefordítani..

    Bár arra még nem jöttem rá mi értelme lenne egy magyar fórumnak angol menüvel, de meg lehet csinálni 😀

    Szerintem egy kicsit én is tudnék segíteni. Az angol nyelvvel szerintem kicsit “nemzetközibb” lenne, sokkal több ember tudná nézegetni, külföldiek is.

    Az rendben van, lefordítjuk a menüt, nem nagy kunszt.De minden egyes hozzászólást lehetetlen lenne fordítani (illetve kell rá ember 24/7).. Másképp meg nem sok értelme van, a külföldi semmit nem tud kezdeni az angol menüvel :hehe:

    , Hozzászólás ID: #137039
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    wakummaci írta korábban:
    Gábor írta korábban:

    Szerintem egy kicsit én is tudnék segíteni. Az angol nyelvvel szerintem kicsit “nemzetközibb” lenne, sokkal több ember tudná nézegetni, külföldiek is.

    Az rendben van, lefordítjuk a menüt, nem nagy kunszt.De minden egyes hozzászólást lehetetlen lenne fordítani (illetve kell rá ember 24/7).. Másképp meg nem sok értelme van, a külföldi semmit nem tud kezdeni az angol menüvel :hehe:

    A hsz-eket nem is kell lefordítani. A weboldalnak ill. a blognak kéne csináálni két nyelves megoldást és kirakni két zászlócskát magyar és inglés nemzeti színekben.

    , Hozzászólás ID: #137040
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Gábor írta korábban:
    wakummaci írta korábban:

    Az rendben van, lefordítjuk a menüt, nem nagy kunszt.De minden egyes hozzászólást lehetetlen lenne fordítani (illetve kell rá ember 24/7).. Másképp meg nem sok értelme van, a külföldi semmit nem tud kezdeni az angol menüvel :hehe:

    A hsz-eket nem is kell lefordítani. A weboldalnak ill. a blognak kéne csináálni két nyelves megoldást és kirakni két zászlócskát magyar és inglés nemzeti színekben.

    Igen úgy gondoltam én is. Annak lenne értelme, de az is töménytelen mennyiségű anyag..

    , Hozzászólás ID: #137041
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    wakummaci írta korábban:
    Gábor írta korábban:

    A hsz-eket nem is kell lefordítani. A weboldalnak ill. a blognak kéne csináálni két nyelves megoldást és kirakni két zászlócskát magyar és inglés nemzeti színekben.

    Igen úgy gondoltam én is. Annak lenne értelme, de az is töménytelen mennyiségű anyag..

    Illetőleg lehetne úgy, hogy két külön oldal, mindkettőre külön híríró progi, vagy nem tudom mi a blog motorja, és az egyikre értelemszerűen az inglés vagy a külföldi emberek kommentelnek, a magyarra a hunok…

    , Hozzászólás ID: #137042
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Okés. Valaki lefordítja nekem? Szimpatikus önkéntest keresek! 🙂

    , Hozzászólás ID: #137043
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Majd mond, hogy mit kell es nagyon szivesen.

    , Hozzászólás ID: #137044
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Majd mond, hogy mit kell es nagyon szivesen.

    Teljes anyagot, az új oldal megjelenése magyar lesz 100%-ig! Csak a szerkesztő program angol.

    , Hozzászólás ID: #137045
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Ha kell én is be tudok segíteni :).

    , Hozzászólás ID: #137046
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    wakummaci írta korábban:
    Ha kell én is be tudok segíteni :).

    Ha van rá igény, akkor én is.

    , Hozzászólás ID: #137047
    bence002
    Felhasználó
    bence002
    • Hozzászólás: 6

    Szerintem a régi színek jobban idézték a hangulatot, ez a fehér annyira nem jön be!!! :nono: + A Vizipipa Fan Fórum feliratot kicsit meg lehetne bolondítani valamilyen betűtípussal, esetleg színnel! 😉

    Amugy minden más szerintem nagyon jó! :winner:

    , Hozzászólás ID: #137048
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Én németből jó vagyok :cote:(hátha van valami németül amit le kéne fordítani)

    , Hozzászólás ID: #137049
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Tekintettel arra, hogy leszavaztátok az általam készített megjelenést, így leszedtem profi sablont. Ezt fogom átalakítani kicsit és kiegészíteni a saját dolgaimmal.

    Jelenleg olyan 15%-osan van kész az új oldal, melyet itt tudtok megnézni:

    Új, 4.0 Béta Vízipipa Fan weblap

    Írásban mondjatok véleményeket kérlek. 🙂

    , Hozzászólás ID: #137050
    bandikj
    Felhasználó
    BandiKJ
    • Hozzászólás: 438
    sYska/!/ írta korábban:
    Tekintettel arra, hogy leszavaztátok az általam készített megjelenést, így leszedtem profi sablont. Ezt fogom átalakítani kicsit és kiegészíteni a saját dolgaimmal.

    Jelenleg olyan 15%-osan van kész az új oldal, melyet itt tudtok megnézni:

    Új, 4.0 Béta Vízipipa Fan weblap

    Írásban mondjatok véleményeket kérlek. 🙂

    modern, modern… 😀 ehhez a témához a MYA modern pipái kellenének disznek

    most vettem észre, hoyg a képeket érdekesen vetiti, ugy általában a lényeg soha se látszik 🙂

    , Hozzászólás ID: #137051
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Szerintem szupper.

    S mikor két pia tálcája látható egymás mellett a fenti képeket, akkor a jobb oldalon befigyel egy olyan tálca, mint a szír pipámé. 😀

    , Hozzászólás ID: #137052
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    a joomla szerintem tökéletes

    , Hozzászólás ID: #137053
    hambee
    Felhasználó
    hambee
    • Hozzászólás: 63

    Hát nekem is jobban bejönnek a mostani színek és sémák.Nem túl “pipás”

    , Hozzászólás ID: #137054
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Nekem tetszik az egyik képen a séróm látszik. :langue2:

    , Hozzászólás ID: #137055
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Az a slideshow például még marhára nincs kész. 🙂 Meg is kéne tanulnom kezelni… stb. 😀

26 bejegyzés megtekintése - 1-26 / 26

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.