A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

A Vízipipa kortól?

, Hozzászólás ID: #81961
vpaladin
Felhasználó
vpaladin
  • Hozzászólás: 370

Hamár mindenki leírta ezért én is leírom, hogy hogyan ismerkedtem meg a vizipipával. Kb 12 éves koromban vett a 2 évvel idősebb barátom egy kis 33 centis top mark pipát és amikor átmentem hozzá pont akkor tömte a kerámiát, aztán miután beizzította a szenet utána megkérdezte, hogy kérek-e egy slukkot. Mondom jóvan gondoltam olyan mint a cigi, mert azt már próbáltam és iszonyatosan sz*r volt. Beleszívtam és meglepődtem, hogy ez hogylehet, hogy ilyen finom a füstje és hogy eggyáltalán nem köhögök tőle. Aztán a baráti társaságommal beszéltem a vizipipáról, azt nem mondtam nekik, hogy kéne venni, de ők másnap megkeresetek, hogy dobjuk össze rá a pénzt, én beleegyeztem és elmentünk venni egy narancs sárga színű 33centis top mark pipát, szenet és dohányt. Aztán telt múlt az idő és egy év mulva már nem volt pénzünk fentartani a pipát ezért engem bíztak meg az eladásával, 2000ft-ért sikrült eladnom. Egy évvel a pipa eladása után elkezdett újra érdekelni a vizipipa, de most mindent sokkal jobban akartam csinálni ezért mielött megvettem volna a kis fekete 26cm-es tugra pipámat az elött elkeztem vizipipás videókat nézni. Legtöbbet syska és gerago videóit néztem és tanultam belőle szóval nem hiába csinálták a videókat, a tudásom 70-80%-a a ketőjük videóiból származik a többit olvastam és elsajátítottam (mivel régen mindig én tömtem ezért abból volt egy kiss tapasztalatom). Most pedig egészen komolyan művelem a műfajt és komolyan gondlom a vizipipázást nem azért vizipipázok, mert az menő lenne hanem, mert tényleg érdekel és tudom, hogy milyen károsító hatásai vannak meg minden. Próbálok a lehető legtöbbet shiazot használni és a természetes szenet szeretem a legjobban öngyuladóst csak akkor használok ha kint vagyok a szabadba. Mondjuk nagyon szeretem a dohányokat, mert annak az egyedi ízét nemtudja a shiazo vissza adni.Jah és hetente 1-szer 2-szer pipázok, de ha nemérekrá és szeretnék pipázni akkor inkább nempipázok mint, hogy elkapkodjam az egészet és ne legyen olyan jó a pipázás.

Ööö kicsit sokat írtam 🙂

I :coeur: you vizipipa