A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

, Hozzászólás ID: #95121
krampi
Felhasználó
krampi
  • Hozzászólás: 3414

Ezzel a hozzászólással teljes mértékben egyet értek és hasonlóan látom a dolgokat. A problémák azért vannak, hogy megbeszéljük őket, pláne ezen a fórumon, ami azért jött létre, hogy a vízipipás közösséget segítse minden formában. A kitiltással kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, hiszen ott személyes levélváltások is lezajlottak, amiknek a tartalmáról nem tudok, így nem is lenne helyes, hogyha állást foglalnék.

Azt mindenesetre elmondhatom, hogy mint egy olyan ember, aki azért azt mondhatom, hogy elég sokat tettem a fórumért, illetve a vízipipás közösségért, egyáltalán nem szeretném, hogyha az a kép alakulna ki bárkiben is, hogy “csak azoknak van helye, akik meghajolnak, és nem mernek rosszat írni”. A megfelelő formában és hangnemben megfogalmazott kritikáknak, legyen szó bármiről (dohány, szén, üzlet, webshop, stb.) itt mindig is helye volt és helye is lesz, hiszen alapvetően ez az egésznek a lényege. Sparrow hozzáállásával kapcsolatban a hsz-ben, amiben reagáltam a dologra, ki is fejtettem a véleményem, ahol külön hangsúlyoztam is, hogy részemről egyáltalán nem a negatív észrevétellel volt a bajom, csak igyekeztem felhívni a figyelmét olyan dolgokra, amelyeket személyes tapasztalatból, egy kereskedő oldaláról ismerek. Természetesen a közte, illetve Julyano között folytatott beszélgetésekről sem tudok semmi konkrétumot, így erről se lenne ildomos bővebben nyilatkoznom, mindenesetre úgy látom, hogy miután felvetette itt a dolgot, ami teljesen jogos volt (talán a vádló hangnemet lehetett volna kicsit visszábbfogni, de ez megint csak személyes észrevétel) és ezáltal a probléma súlyára Julyano figyelmét is biztosan felhívta, érdemes lett volna a további részleteket vele személyesen megvitatnia.