A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

, Hozzászólás ID: #97692
volm
Felhasználó
Sheldon
  • Hozzászólás: 205

az utolsó két alkalom nagyon gyatrára sikerült szinte alig volt és íz, de ma forradalmasítottam két új ötletet ami szerintem növeli az élményt, nem kell nagy dolgokra gondolni, az egyik: nincs pénzem normális hő tartó sapkára így alufoliából hajtogattam egy sörös doboz vagy bármilyen henger köré hajtunk kb 1-2réteg alufoliát és ezt rá helyezzük a kerámiára de hagyjunk egy kis helyet a szeneknek h ne legyenek annyira el zárva az oxigéntől én félhengert tettem rá a tetejére pedig aluból egy fedőlapot nem túl esztétikus de cserébe olcsó és a feladatát nagyon jól ellátja hatalmas füst felhők keletkeznek, a másik pedig: a régi dohányos zacskókat ne dobjátok ki pl: nekem most a mizo csersznyészem már nem elég egy teljes tömésre pár gramm van már csak a zacskóban így hozzá tettem némi nemű AF csokit és viszatekertem a zacskón lévő értékes melaszt átveszi a csoki és a csokit is a cseresznyés szerintem így jobb mintha csak úgy összekernénk egy új műanyag dobozba, nekem mindenesete mind kettő módszer bejött