A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

09 Szept-Október Fórum Vizipipás Találkozó

  • , Hozzászólás ID: #69384
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245

    2009

    Szeptember-Október között 1 vizipipás talira mit mondanátok?

    , Hozzászólás ID: #134227
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615

    Én benne vagyok, csak úgy kéne szervezni, hogy jó idő legyen, és akkor tarthatjuk a szabadban, ugyanott mint múltkor. 🙂

    , Hozzászólás ID: #134228
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245

    Jah, hát kezd szar idő lenni, vagyis elmenni a nyár.

    , Hozzászólás ID: #134229
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Hookah írta korábban:
    Én benne vagyok, csak úgy kéne szervezni, hogy jó idő legyen, és akkor tarthatjuk a szabadban, ugyanott mint múltkor. 🙂

    Sajnos nagyon kicsi az esélye. Én inkább felvenném a kapcsolatot egy jobb teázóval, kávézóval. 🙂

    Majd szólok ha van valami fejlemény. 🙂

    Addig találjátok ki az időpontot, mert nekem tudnom kell 2-3 hétre előre…

    , Hozzászólás ID: #134230
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245
    sYska/!/ írta korábban:
    Hookah írta korábban:
    Én benne vagyok, csak úgy kéne szervezni, hogy jó idő legyen, és akkor tarthatjuk a szabadban, ugyanott mint múltkor. 🙂

    Sajnos nagyon kicsi az esélye. Én inkább felvenném a kapcsolatot egy jobb teázóval, kávézóval. 🙂

    Majd szólok ha van valami fejlemény. 🙂

    Addig találjátok ki az időpontot, mert nekem tudnom kell 2-3 hétre előre…

    Az is jó. Tudok 1et ahova tesóval el szoktunk menni. Weboldala sajnos nincs. De sultan center mellet van. Neve: Fáraók Kincse (asszem) Mindenféle dohány.. Hiszen ott van szultán mellet, és 3 fél cocot használ. 1000ft /pipa. Mindent megcsinál 1000 ft-ért végigszivod a pipát 🙂 Persze lehet piálni is mellé + pénzér!

    Erre mit szóltok? Vagy van jobb ötlet? Amit ti ismertek?

    , Hozzászólás ID: #134231
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Mindenkepp olyan megoldas kene, hogy lehessen sajat pipat es dohanyokat vinni. En pl szivesen elmennek a talalkozora, de nem fogok azert fizetni, hogy pipazhassak. Ugyhogy valami olyan helyet kene talalni, ahova mindenki maga viheti a motyojat.

    , Hozzászólás ID: #134232
    Vendég
    Névtelen
    • Hozzászólás: 358
    krampi írta korábban:
    Mindenkepp olyan megoldas kene, hogy lehessen sajat pipat es dohanyokat vinni. En pl szivesen elmennek a talalkozora, de nem fogok azert fizetni, hogy pipazhassak. Ugyhogy valami olyan helyet kene talalni, ahova mindenki maga viheti a motyojat.

    abszolút egyetértek és én is benne lennék

    , Hozzászólás ID: #134233
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245

    Akkor az étterem/teázó dolog gondolom lefújva…

    Akkor

    Hookah írta korábban:
    Én benne vagyok, csak úgy kéne szervezni, hogy jó idő legyen, és akkor tarthatjuk a szabadban, ugyanott mint múltkor. 🙂

    (Margitsziget)

    Akkor ebben bennevagytok?

    Ha igen akkor időt kéne egyeztetni.. ami igazából nehezebb, mert suli valamint ha a hely nemjó akkor azt. Én budapest forgalmas részét ismerem úgyhogy én nem tudok ilyen zöld helyeket.. Csak 1-et .. de ott is sok a járókelő.

    , Hozzászólás ID: #134234
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Ha fater aznap és másnap nem dolgozik, akkor el tudunk menni lehetséges, csak az a gond, hogy ritkán jönnek a buszok Nyíregyre. Megoldjuk. 🙂

    , Hozzászólás ID: #134235
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Nyiregyhazarol vonattal erdemes jonni, egyszerubb es kenyelmesebb, mint a busz.

    , Hozzászólás ID: #134236
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245
    krampi írta korábban:
    Nyiregyhazarol vonattal erdemes jonni, egyszerubb es kenyelmesebb, mint a busz.

    és olcsóbb..

    Amúgy met.hu szeptember 6-ig nem valami jó időjárást mondd.. Szerintetek várjunk további időjárás jelentést vagy elkezdjük megbeszéli kinek mikor nem jó, jó.

    , Hozzászólás ID: #134237
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Lehetséges,hogy ott leszek 🙂

    Vonattal felmegyek szerintem.

    , Hozzászólás ID: #134238
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Miért olcsóbb 20 ezerből oda-vissza felmenni, mint ingyen busszal? 🙂

    , Hozzászólás ID: #134239
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    krampi írta korábban:
    Mindenkepp olyan megoldas kene, hogy lehessen sajat pipat es dohanyokat vinni. En pl szivesen elmennek a talalkozora, de nem fogok azert fizetni, hogy pipazhassak. Ugyhogy valami olyan helyet kene talalni, ahova mindenki maga viheti a motyojat.

    Igaz-igaz, és mit szóltok a Törpéhez? Ahol anno le lett szervezve egy találkozó?

    Igaz ez nem teázó, de le lehet foglalni az egyik részét, viszont gondolom bajosabb a szén begyújtása.

    Vagy ha van jobb ötlet, esetleg egy hangulatos teázó, akkor oda én is szívesebben mennék! 🙂

    , Hozzászólás ID: #134240
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    krampi írta korábban:
    Nyiregyhazarol vonattal erdemes jonni, egyszerubb es kenyelmesebb, mint a busz.

    Mivel nyíregyen laktam, és most pesten lakok, így elég sokat ingáztam. Lényeg: Busz kényelmesebb, olcsóbb 🙂

    , Hozzászólás ID: #134241
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245

    Kéne szavazás.. Nem ismerem az oldit nem tom ezt meglehetne vhogy oldani-e.. Teázó vagy zöld.. Cocobrico vagy öngyulladós.. (Teázó függő)

    Én mondtam h szultán center mellet van egy, de oda nem lehet vinni pipát. 1000 ft 1 jó tömés alap cuccban 2-3 réteg alu. Megcsinálja a csávó 3 fél cocobrico és amig szivod… addig tiéd… + kaja pia 😀 (Igazából nem is teázó) Pipás hely.. Ilyesmi, vagy olyan ahova pipát viszünk, vagy margitsziget..

    Csak a lnyeg hogy ne összevissza beszljünk.. 🙂

    , Hozzászólás ID: #134242
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    törpében kokovicsék is gázforrasztóval ügyködtek. csúnyán nézni csúnyán néztek de nem volt vele semmi probléma. ha probléma is adódik belőle akkor kint is meglehet gyújtani akár szerintem

    de elsődleges helyszín maradjon a margitsziget szerintem

    , Hozzászólás ID: #134243
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245

    nemhiszem hogy mindenkinek van gázforrasztója. Am meg ha kokovics vagy syska megengedi hogy elhasználjuk a gázt akkor mért ne? 😀

    De végülis öngyulladós is megteszi :alcool1:

    Margitsziget :intello:

    , Hozzászólás ID: #134244
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    gukrisz írta korábban:
    nemhiszem hogy mindenkinek van gázforrasztója. Am meg ha kokovics vagy syska megengedi hogy elhasználjuk a gázt akkor mért ne? 😀

    De végülis öngyulladós is megteszi :alcool1:

    Margitsziget :intello:

    Gázforrasztója sokmindenkinek van itt a fórumon, múltkor is vagy 3-4 biztos volt kint az enyémmel együtt. A gáz sincs ingyen, szóval csak úgy elhasználgatni nem lehet senkiét, az más kérdés, hogy 1-2 körig mindenki szépen néz, utána már csúnyán. 😀 Meg szerintem az a 100Ft nem sok pénz, ha nincs, és szeretnéd a természetes szened begyújtatni.

    , Hozzászólás ID: #134245
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245

    Én öngyulladósat viszek az tuti 🙂 A kérdés h lehet nem tok pipát vinni :O :O de lehet megtom oldani 🙂

    , Hozzászólás ID: #134246
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Ha megyünk, viszünk mi is gázforrasztót + 1-2 palack gázt.

    , Hozzászólás ID: #134247
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470

    Én azt mondom hogy kell valami helyet keresni, ahova beengednek saját pipával. Valamelyik tulajjal csak le lehet beszélni… Szvsz én most hogy kezd hidegebb lenni szívesebben ülnék be valahova, mint a szabadba. De ha a többség a margit szigetet szavazza meg én abban is benne vagyok 🙂

    Ui.: Olyan helyre én nem megyek pipatalira, ahol beülünk megtömik nekünk a pipát, és fizetünk. De szerintem sokan vannak így, hogy saját pipát használnának. Meg akinek van razan, vortex/phunnel. A szenes kérdés meg részletkérdés, nem hinném hogy ez lenne a legnagyobb probléma….

    , Hozzászólás ID: #134248
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245

    https://pipatali.mlap.hu

    Kattoljatok. És szavazzatok jobb oldalt.. Aztán eldöntjük.

    , Hozzászólás ID: #134249
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    gukrisz írta korábban:
    https://pipatali.mlap.hu

    Kattoljatok. És szavazzatok jobb oldalt.. Aztán eldöntjük.

    Minek egy külön ingyenes oldal?

    Leírja mindenki és kész, nem vagyunk annyian…

    , Hozzászólás ID: #134250
    todi
    Felhasználó
    todi
    • Hozzászólás: 20

    Nincs egy olyan oldal/téma ahol a talikon készült fotókat megtalálhatnám, sry ha off voltam.

    , Hozzászólás ID: #134251
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    todi írta korábban:
    Nincs egy olyan oldal/téma ahol a talikon készült fotókat megtalálhatnám, sry ha off voltam.

    Van off gomb, kérlek használd, a képek meg a galériában vannak, ott találsz még ezeken kívül egy csomó más képet is, íme a link: https://galeria.vizipipafan.hu/index-10.html .

    , Hozzászólás ID: #134252
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Arra lennék kíváncsi, hogy esetleg szánnátok-e anyagiakat, hogy télen egy jó helyen ülhessünk össze?

    Amennyiben igen, akkor megpróbálhatok beszélni a Cafe Clara-val, azt tartják sokan a legjobb helynek és még hastánc is van. Talán megoldható, hogy saját pipát vihessünk…

    Benne lennétek?

    , Hozzászólás ID: #134253
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Én benne lenék,előtte 1 héttel szólók,hogy tutira feltudok-e menni.

    Egy ezres elég lenne nem?

    , Hozzászólás ID: #134254
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Molnár írta korábban:
    Én benne lenék,előtte 1 héttel szólók,hogy tutira feltudok-e menni.

    Egy ezres elég lenne nem?

    Még nem tudom, attól függ miként tudok egyezkedni a tulajjal és egyáltalán érdeklődjek-e, hogy benne lennétek. :-/

    , Hozzászólás ID: #134255
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    gukrisz írta korábban:
    nemhiszem hogy mindenkinek van gázforrasztója. Am meg ha kokovics vagy syska megengedi hogy elhasználjuk a gázt akkor mért ne? 😀

    De végülis öngyulladós is megteszi :alcool1:

    Margitsziget :intello:

    Az haveromé volt de pár napja vettem egy Rothenberger márkájút az obiba 6000pénzért azt lehet használni, 3 órát bír 1 palackkal.

30 bejegyzés megtekintése - 1-30 / 56

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.