A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

09 Szept-Október Fórum Vizipipás Találkozó

  • , Hozzászólás ID: #134256
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    sYska/!/ írta korábban:
    Arra lennék kíváncsi, hogy esetleg szánnátok-e anyagiakat, hogy télen egy jó helyen ülhessünk össze?

    Amennyiben igen, akkor megpróbálhatok beszélni a Cafe Clara-val, azt tartják sokan a legjobb helynek és még hastánc is van. Talán megoldható, hogy saját pipát vihessünk…

    Benne lennétek?

    Én benne vagyok, szeretem azt a helyet. (Café Kara 🙂 ) Jó a hangulat, szép a berendezés, abban nem vagyok biztos, hogy megengedik, hogy saját pipát vigyünk. Anyagilag biztos vagyok benne, hogy lehet velük egyezkedni.

    , Hozzászólás ID: #134257
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Az tenyleg igazan hangulatos volna, hogyha mondjuk egy ezresert fejenkent megengednek, hogy vigyunk magunkal sajat pipat meg dohanyokat. De ha nem, abban az esetben azon is el lehetne gondolkodni, hogy nem valami pipas helyre menni, hanem egy igenyesebb/normalisabb sorozobe, ahol mondjuk egy kulon helyiseget lefoglalnank.

    , Hozzászólás ID: #134258
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Az tenyleg igazan hangulatos volna, hogyha mondjuk egy ezresert fejenkent megengednek, hogy vigyunk magunkal sajat pipat meg dohanyokat. De ha nem, abban az esetben azon is el lehetne gondolkodni, hogy nem valami pipas helyre menni, hanem egy igenyesebb/normalisabb sorozobe, ahol mondjuk egy kulon helyiseget lefoglalnank.

    Az lehet, de hastánc ott biztos nincs. 😀

    , Hozzászólás ID: #134259
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Nemtom, engem valahogy sosem mozgatott meg tulsagosan a hastanc 🙂

    , Hozzászólás ID: #134260
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    sYska/!/ írta korábban:
    krampi írta korábban:
    Az tenyleg igazan hangulatos volna, hogyha mondjuk egy ezresert fejenkent megengednek, hogy vigyunk magunkal sajat pipat meg dohanyokat. De ha nem, abban az esetben azon is el lehetne gondolkodni, hogy nem valami pipas helyre menni, hanem egy igenyesebb/normalisabb sorozobe, ahol mondjuk egy kulon helyiseget lefoglalnank.

    Az lehet, de hastánc ott biztos nincs. 😀

    Jó időben a vendégek kint ülnek, a belső részen szokott lenni a hastánc, szerintem ezt is le kell beszélni előre. A másik meg a CB izzítás lenne, mivel ott is CB-t adnak a tömésekhez, két egészet, így talán meg lehetne beszélni, hogy ők izzítsanak, mert azért kemény lenne előadni a pirotechnikát. 😀

    A hastánc jó szokott lenni, meg jó zenét nyomnak bent a belső részen!

    a hastáncos csaj , ha nézelődtök a képei között, akkor van egy ismerős arc is, Moha bá a Sultan-ból

    , Hozzászólás ID: #134261
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    krampi írta korábban:
    Nemtom, engem valahogy sosem mozgatott meg tulsagosan a hastanc 🙂

    Énis benne vagyok hogyha egy 1000-resből ki tudjuk hozni. Hastánc nálam se szempont, úgy mint krampinál…. 🙂

    , Hozzászólás ID: #134262
    Vendég
    Névtelen
    • Hozzászólás: 358

    a hastánc nekem sem szempont viszont én is előnyben tartanék egy zárt helyet én 20.kerületbe ismerek egy kocsmát ahova moi járunk rajtunkkivül csak nyugdijasok járnak le szerintem jó hely bár nem pipás hely azonban egészbiztos hozhattok pipát ingyen némi fogyasztás ellenében

    , Hozzászólás ID: #134263
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    dozer írta korábban:
    a hastánc nekem sem szempont viszont én is előnyben tartanék egy zárt helyet én 20.kerületbe ismerek egy kocsmát ahova moi járunk rajtunkkivül csak nyugdijasok járnak le szerintem jó hely bár nem pipás hely azonban egészbiztos hozhattok pipát ingyen némi fogyasztás ellenében

    Hát az ilyen nyugdíjas kocsmákat én hanyagolnám személy szerint. :-/

    , Hozzászólás ID: #134264
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245

    Am. Akkor is teázót akartok ha jó idő lesz? 😀

    , Hozzászólás ID: #134265
    Vendég
    Névtelen
    • Hozzászólás: 358

    Hát az ilyen nyugdíjas kocsmákat én hanyagolnám személy szerint. :-/

    kb 3-4 emberről van szó amugy nem rossz hely de ahogy érzitek én csak lehetőségnek dobtam fel

    , Hozzászólás ID: #134266
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    őőő ez mi akart lenni? Valaki vicceskedik?..

    , Hozzászólás ID: #134267
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    wakummaci írta korábban:

    őőő ez mi akart lenni? Valaki vicceskedik?..

    dozer volt az, csak cseszik regisztrálni…

    , Hozzászólás ID: #134268
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Valami igenyesebb helyre gondoltam, nem szocreal kocsmara 😀 Mondjuk az teny, hogy a leghangulatosabb az volna, hogyha sikerulne valami olyan helyre lemennunk, aminek meg koze is van a pipahoz legalabb hangulatban. De szerintem semmikepp nem volna nyero, hogyha fizetni kene azert, hogy hodolhassunk a hobbinknak egy kozos talalkozon.

    , Hozzászólás ID: #134269
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Valami igenyesebb helyre gondoltam, nem szocreal kocsmara 😀 Mondjuk az teny, hogy a leghangulatosabb az volna, hogyha sikerulne valami olyan helyre lemennunk, aminek meg koze is van a pipahoz legalabb hangulatban. De szerintem semmikepp nem volna nyero, hogyha fizetni kene azert, hogy hodolhassunk a hobbinknak egy kozos talalkozon.

    Jogos is, meg nem is.

    Jogos, hogy hangulatos hely kell és nem kocsma… Jogtalan, mert manapság miért nem kell fizetni?

    Szóóóval…

    Felveszem a kapcsolatot majd a Vörös oroszlán teaházzal és a Cafe Cara-val akkor.

    , Hozzászólás ID: #134270
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542
    sYska/!/ írta korábban:
    krampi írta korábban:
    Valami igenyesebb helyre gondoltam, nem szocreal kocsmara 😀 Mondjuk az teny, hogy a leghangulatosabb az volna, hogyha sikerulne valami olyan helyre lemennunk, aminek meg koze is van a pipahoz legalabb hangulatban. De szerintem semmikepp nem volna nyero, hogyha fizetni kene azert, hogy hodolhassunk a hobbinknak egy kozos talalkozon.

    Jogos is, meg nem is.

    Jogos, hogy hangulatos hely kell és nem kocsma… Jogtalan, mert manapság miért nem kell fizetni?

    Szóóóval…

    Felveszem a kapcsolatot majd a Vörös oroszlán teaházzal és a Cafe Cara-val akkor.

    Cafe Cara-ba saját pipát/dohányt nem lehet vinni?Ugy, hogy mondjuk annyit fizetnénk érte mint ott 1 pipázás?

    , Hozzászólás ID: #134271
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    edhardy írta korábban:

    Cafe Cara-ba saját pipát/dohányt nem lehet vinni?Ugy, hogy mondjuk annyit fizetnénk érte mint ott 1 pipázás?

    1700Ft lenne 1 tömés… az meg már sok lenne úgy.

    , Hozzászólás ID: #134272
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542
    sYska/!/ írta korábban:
    edhardy írta korábban:

    Cafe Cara-ba saját pipát/dohányt nem lehet vinni?Ugy, hogy mondjuk annyit fizetnénk érte mint ott 1 pipázás?

    1700Ft lenne 1 tömés… az meg már sok lenne úgy.

    Hát az elég sok..

    , Hozzászólás ID: #134273
    djreplay
    Felhasználó
    djreplay
    • Hozzászólás: 385
    sYska/!/ írta korábban:
    edhardy írta korábban:

    Cafe Cara-ba saját pipát/dohányt nem lehet vinni?Ugy, hogy mondjuk annyit fizetnénk érte mint ott 1 pipázás?

    1700Ft lenne 1 tömés… az meg már sok lenne úgy.

    ha hozzáraknék 300 pénzt lehetne venni 2 fakert vagy 3 masát :triste1:

    , Hozzászólás ID: #134274
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ezért kéne egyezkedni velük…

    Csak most nincs időm, leghamarabb szept 03-04 körül lesz… :pascontent2:

    , Hozzászólás ID: #134275
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    sYska/!/ írta korábban:
    Ezért kéne egyezkedni velük…

    Csak most nincs időm, leghamarabb szept 03-04 körül lesz… :pascontent2:

    syska MA van szeptember 4.-e :gene:

    , Hozzászólás ID: #134276
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Nem is feltetlen arra gondoltam, hogy ingyen kene, hogy beengedjenek minket sajat pipakkal. De azert egy ilyen talalkozon fejenkent elmegy 3-4 tomes, az pedig azert nem keves, hogyha 1700-ba kerul egy. Jo volna olyasmiben kiegyezni veluk, hogy pl megmondjuk, hogy lemegy minimum 10 ember, mindenki fizet fejenkent egy 1000-est pl. es akkor vihetunk sajat cuccot. Ebbol lenne nekik legalabb egy fix bevetel, plusz ha meg mindenki fogyaszt is melle valamit, azzal is jol jarnak.

    De termeszetesen ez csak egy otlet volt, igazabol nekem majdhogynem olymind1 😀

    , Hozzászólás ID: #134277
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542
    isi írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    Ezért kéne egyezkedni velük…

    Csak most nincs időm, leghamarabb szept 03-04 körül lesz… :pascontent2:

    syska MA van szeptember 4.-e :gene:

    Jaja :hehe: 😀

    , Hozzászólás ID: #134278
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615

    Végül is lehetne ilyen, hogy fix összegért bérelünk egy helyet, itt jó lenne a Café Kara-ban, ha esetleg van lehetőség. Szerintem biztos lennénk 10-en vagy többen.

    Jó lenne tényleg ilyen beülős helyre menni, a Café Kara szép és jó, azonban kicsit drága. Ott is szép és jó pipák vannak, de azért mindenkinek a sajátja a legkedvesebb. A szén izzításra leszek kíváncsi, hogy azt hogy intézzük el, de biztos lesz sYskanak valami jó ötlete.

    , Hozzászólás ID: #134279
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    krampi írta korábban:
    Nem is feltetlen arra gondoltam, hogy ingyen kene, hogy beengedjenek minket sajat pipakkal. De azert egy ilyen talalkozon fejenkent elmegy 3-4 tomes, az pedig azert nem keves, hogyha 1700-ba kerul egy. Jo volna olyasmiben kiegyezni veluk, hogy pl megmondjuk, hogy lemegy minimum 10 ember, mindenki fizet fejenkent egy 1000-est pl. es akkor vihetunk sajat cuccot. Ebbol lenne nekik legalabb egy fix bevetel, plusz ha meg mindenki fogyaszt is melle valamit, azzal is jol jarnak.

    De termeszetesen ez csak egy otlet volt, igazabol nekem majdhogynem olymind1 😀

    Én se szeretnék 1000ft-nál többet költeni az egészre…

    , Hozzászólás ID: #134280
    djreplay
    Felhasználó
    djreplay
    • Hozzászólás: 385

    sztem Krampi ötlete jó 1000 + fogyasztás az baráti

    , Hozzászólás ID: #134281
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Ha Cafe Cara-ba sikerül helyet szerezni, valoszínűleg én is kilátogatok egy haverommal. 1000Ft nekem megfelel, de többet én se akarok kiadni ezért…

    Ezen a helyen van kettő ilyen “beülős kis sarok” ahova elfér 5-5 ember, plusz van elég sok asztal is. Ez lenne a legjobb megoldás szerintem. 🙂

26 bejegyzés megtekintése - 31-56 / 56

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.