A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

3 éves Vízipipafan Születésnapi Találkozó

  • , Hozzászólás ID: #136311
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    sYska/!/ írta korábban:
    isi írta korábban:
    Megvolt a pipatisztítás. Már csak 4ésFél óra 😀

    Remélem a 125-össel jössz. Lent nem lesz szél, nem kell félnünk majd. :gene:

    Igen 125-össel 🙂

    , Hozzászólás ID: #136312
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Ennyire szerencsétlen nem lehetek, hogy pont ma legyek beteg… :rougefaché: :snif:

    , Hozzászólás ID: #136313
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    kokovics írta korábban:
    Ennyire szerencsétlen nem lehetek, hogy pont ma legyek beteg… :rougefaché: :snif:

    Ez azt jelenti hogy nem jössz? :triste1:

    , Hozzászólás ID: #136314
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    isi írta korábban:
    kokovics írta korábban:
    Ennyire szerencsétlen nem lehetek, hogy pont ma legyek beteg… :rougefaché: :snif:

    Ez azt jelenti hogy nem jössz? :triste1:

    lázzal, híg széklettel nem biztos…

    , Hozzászólás ID: #136315
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    kokovics írta korábban:
    isi írta korábban:

    Ez azt jelenti hogy nem jössz? :triste1:

    lázzal, híg széklettel nem biztos…

    Jobbulást!

    , Hozzászólás ID: #136316
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Jobbulást!

    Én már felkészülve, tűkön ülve várok. 10 perce kész vagyok, de a busz 30 perc múlva jön csak. 😀

    , Hozzászólás ID: #136317
    frici
    Felhasználó
    Frici
    • Hozzászólás: 630

    Hát sajnos, nem javult a megfázásom, így nem tudok elindulni a találkozóra… 🙁

    De mindenkinek jó füstöt, beszélgetést és sörözést kívánok :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #136318
    .kiki.
    Felhasználó
    .Kiki.
    • Hozzászólás: 295
    Frici írta korábban:
    Hát sajnos, nem javult a megfázásom, így nem tudok elindulni a találkozóra… 🙁

    De mindenkinek jó füstöt, beszélgetést és sörözést kívánok :alcool1:

    Hát szeszt ott nem árulnak…(sajnos) :happy1:

    Jobbulást neked is és kokovicsnak is!

    Azért egy kis sertés-influenzát hozhattatok volna…biztos van aki akar lógni melóhelyről, suliból

    :perv:

    , Hozzászólás ID: #136319
    frici
    Felhasználó
    Frici
    • Hozzászólás: 630
    .Kiki. írta korábban:

    Hát szeszt ott nem árulnak…(sajnos) :happy1:

    Jobbulást neked is és kokovicsnak is!

    Azért egy kis sertés-influenzát hozhattatok volna…biztos van aki akar lógni melóhelyről, suliból

    :perv:

    Köszi! Jó lett volna menni, remélem lesz még nyáron is összejövetel, vagy vmikor a közeljövőben…

    , Hozzászólás ID: #136320
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Gyerekek készülődök, aztán megyek Szkba, utána pedig találkozunk. 😉

    , Hozzászólás ID: #136321
    rusee
    Felhasználó
    Rusee
    • Hozzászólás: 556

    Sziasztok!

    Nagyon jó volt a tali remélem majd még összeröffenünk így sokan!

    🙂

    , Hozzászólás ID: #136322
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Képeket, esetleg videókat várunk 😀 Nem láttam még ilyen pipás összeröffenést soha, kíváncsi vagyok milyen lehetett 🙂

    Sokan voltatok?

    , Hozzászólás ID: #136323
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    hazaérkeztem én is

    nagyon jó volt a hangulat, örültem hogy ott lehettem 🙂

    köszönjük a fórumot syska-nak, a szénellátást és a hely leszervezését a szultánkincseinek, a kellemes atmoszférát mindenkinek, a gyerekeknek a rajzot, gryllus vilmosnak a mesét

    , Hozzászólás ID: #136324
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Nagyon jó volt, mégegyszer köszönet Ákosnak és Gábornak, hogy pipázhattam velük végig, plusz az ajándék dohányt, Moldytól is a tokajis dohányt!

    Julionak és a SZK-nek pedig a hozzájárulást és a szeneket 🙂 .

    , Hozzászólás ID: #136325
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    Nick írta korábban:
    Képeket, esetleg videókat várunk 😀 Nem láttam még ilyen pipás összeröffenést soha, kíváncsi vagyok milyen lehetett 🙂

    Sokan voltatok?

    Hazaértem én is. Lesz kép dögivel, de először Syska begyűjti mindenkitől, utána lesz kitéve.

    Mikor eljöttem még javában folyt a pipázást, Syska megtömte a nagy kerámiát halálmix-el. Végül nem volt kidőlés, legalábbis amíg én ott voltam addig nem.

    Nagyon jól éreztem magam, köszönöm mindenkinek! (és persze anyukámnak :faché4:)

    , Hozzászólás ID: #136326
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Szeretlek titeket 🙁 :snif:

    xD

    Amúgy meg tényleg fasza volt. 🙂 Jó megemlékezés volt ez az oldalnak annyi fix! 😀

    , Hozzászólás ID: #136327
    hix3r
    Felhasználó
    Hix3r
    • Hozzászólás: 22

    Köszi a kellemes estét mindenkinek, jó látni, hogy vannak hozzáértő jófej pipások. És a szebbnél szebb pipák, hajajajaj.

    Köszönöm a szenet! És mindenkinek jó társaságot! :amen:

    , Hozzászólás ID: #136328
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615

    Nagyon jó volt, mind minőség, színvonal és hangulat tekintetében a szülinap! :amen:

    Köszönjük Julio, Syska és a torta nevében Youri-nak is! :super:

    Akik jöttek és ott voltak, szerintem nem túlzok, ha szuperlatívuszokban beszélhetek mindenről!

    Jó volt látni ennyi pipást és fórum tagot, egy nagyon jó hangulatú helyen!

    Én találkoztam halál mix úrral a Szentgál Brünhildából, és azt hiszem holnap biztos nem pipázok, nagyon finom, nagyon kellemes, de szétcsap. :hehe:

    Még egyszer köszi mindenkinek, hogy jelenlétetekkel emeltétek az est fényét, szuper volt! 🙂

    , Hozzászólás ID: #136329
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    Youri írta korábban:
    Szeretlek titeket 🙁 :snif:

    xD

    Amúgy meg tényleg fasza volt. 🙂 Jó megemlékezés volt ez az oldalnak annyi fix! 😀

    Mivan Gerago hatással volt rád? :hehe: :hehe:

    Gerago nehogy megsértődj nagyon bírlak! 🙂

    , Hozzászólás ID: #136330
    cira
    Felhasználó
    Cira
    • Hozzászólás: 305

    Hát én is hazaestem.

    Én is csak azt tudom mondani amit az előttem szólók, nagyon hangulatos este volt, iszonyat jól éreztem magam.

    Rengeteg, számomra új dohányt kóstóltam és szereztem amiért köszi a többieknek.

    A torta nagyon szép volt, nagyon finom volt azt is köszönöm, mindenki nevében 🙂

    A halálmix nekem kifejezetten ízlett a fahéjas utóízével, hoztam is haza pár adagot még mutogatóba ha esetleg valamelyik ismerősöm le kar szokni a pipázásról 😀

    És így a végére hatalmas köszönet syska-nak magáért a fórumért, a találkozóért hogy összehozta, a tortáért, és hogy van nekünk, magyar pipásoknak. 😀

    És még köszönet a Szultán Kincsei-nek és Julio-nak a helyszín-ért és a szenekért, és mindenért ami ahhoz kellet hogy ez az este létrejöhessen.

    Még sok ilyen kellemes estét kívánok a vizipipafan tagjainak, ha lehet gyakori időközönként! 😉

    , Hozzászólás ID: #136331
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    Riccio írta korábban:
    hazaérkeztem én is

    nagyon jó volt a hangulat, örültem hogy ott lehettem 🙂

    köszönjük a fórumot syska-nak, a szénellátást és a hely leszervezését a szultánkincseinek, a kellemes atmoszférát mindenkinek, a gyerekeknek a rajzot, gryllus vilmosnak a mesét

    és persze Youri közreműködését is tortaügyileg :siffle:

    következő talira mindenki hozzon valami névjegykártyát…így kb fele társaságról nem tudtam ki kicsoda 🙁 borzasztó a rövidtávú névmemóriám

    , Hozzászólás ID: #136332
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    isi írta korábban:
    Youri írta korábban:
    Szeretlek titeket 🙁 :snif:

    xD

    Amúgy meg tényleg fasza volt. 🙂 Jó megemlékezés volt ez az oldalnak annyi fix! 😀

    Mivan Gerago hatással volt rád? :hehe: :hehe:

    Gerago nehogy megsértődj nagyon bírlak! 🙂

    Jaja, fáj a fejem, most már igaz kevésbé. 🙂 Én a köszöngetést ma délutánra délelöttre hagyom, mert a fejfájás miatt a köszöneteket nehéz összeszedni. 🙂 Mindenkinek jó éjszakát kívánok. :super:

    , Hozzászólás ID: #136333
    cira
    Felhasználó
    Cira
    • Hozzászólás: 305
    Riccio írta korábban:
    Riccio írta korábban:
    hazaérkeztem én is

    nagyon jó volt a hangulat, örültem hogy ott lehettem 🙂

    köszönjük a fórumot syska-nak, a szénellátást és a hely leszervezését a szultánkincseinek, a kellemes atmoszférát mindenkinek, a gyerekeknek a rajzot, gryllus vilmosnak a mesét

    és persze Youri közreműködését is tortaügyileg :siffle:

    következő talira mindenki hozzon valami névjegykártyát…így kb fele társaságról nem tudtam ki kicsoda 🙁 borzasztó a rövidtávú névmemóriám

    Igen, őt én is kifelejtettem.

    Neki is ezer köszönet a tortáért! :amen:

    Azt kellet volna csinálni hogy mindenki bemutatkozik amikor megérkezik, akkor legalább valami fogalma van az embernek, de így tényleg valakinek akkor tudtam meg a fórum nevét amikor ment el és kérdeztem tőle hogy “téged hogy is hívnak?” :happy1:

    , Hozzászólás ID: #136334
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Hú, gyerekek!

    Bitang jó volt. 🙂 Bánhatja nagyon aki nem jött el.

    Hihetetlen hangulat, jó fej emberek, szép vízipipák, finom különleges dohányok. Ez jellemezte az estét, egészen este 11 óráig. Jól bírtuk. 🙂

    Külön örültem, hogy Moldy vállalta a felutazást és végre személyesen is találkozhattunk a “barkács man”-el. 😀

    Köszönet illeti Julio-t a szenekért és a sok segítségért!

    Fenékbe billentés illeti krampit, a kis QT miatt! :coeur: :happy1:

    Nagyon rég éreztem ennyire jól magam, szóval köszönöm mindenkinek! Azt, hogy eljöttetek, hogy tényleg elhoztátok a pipátok és emeltétek az este fényét! :amen:

    Továbbá éljen, hogy megtartóztatással elkerültem a fejfájást. :gene:

    (Következő találkozó is lesz, azonban csak fél év múlva kb. a terveim szerint.)

    Aki akar, az írhat egy szösszenet a találkozóról, hogy minden olvasót megérintse ez a “közösségi” hangulat. 🙂

    , Hozzászólás ID: #136335
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    En is csak csatlakozni tudok az elottem szolokhoz. Koszi mindenkinek aki ott volt. Koszi sYska a forumot, meg a talalkozot, Julionak a szeneket meg a hely leszervezeset, a QT pedig ha nem tetszik, akkor add nekem 😀

    Aki csinalt fenykepeket a talalkozon, az majd keressen meg engem! Csinalok egy videot, es jo volna minel hamarabb megkapni minel tobb kepet, hogy lehessen valogatni! Koszi elore is.

    (sYska, te innentol ne olvasd tovabb az uzenetet :happy1: )

    Koldulas:

    Aki ott volt, az tudhatja, hogy kedves kozossegi helyunk attyat egy MYA QT-vel leptuk meg ezen szep es jeles alkalombol. Ez az idiotasag nekem jutott eszembe (viszonylag hamar, tegnap reggel 😀 ), ugyhogy nem tudtam elotte mar szervezkedni. Aki esetlegesen ugy erzi, hogy szeretne hozzajarulni a dologhoz es ily modon is kifejezni koszonetet, az keressen meg privat uzenet formajaban, legyen szives (par szaz forintokrol van szo).

    Ezert is ezer koszi Julionak, hogy volt oly kedves es segitett.

    , Hozzászólás ID: #136336
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Hát ez nagyon izmos volt, köszi szépen! 😀

    Moldynak, a tokajit, wakummacinak a Hawanna Phunnel kipróbálását illetve a közös pipázást, sYskának a fórumot és a kisebb kóstolókat, isinek a citrom-menta keveréket, Yourinak a tortát és a Banana Splitet ill. a mézes dohányt, Julionak a szeneket és ahogy egész este fáradhatatlanul hordozta őket, Cirának a banán slukkot és mindenki másnak a jó hangulatot köszönöm! 🙂

    , Hozzászólás ID: #136337
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Apropó, ott maradt a parti végére egy kis hőtartó sapka. Elvileg Ákoskáék asztaláról került a középső asztalra. Nem tudom ki, nálam lehet jelentkezni érte pü-be.

    , Hozzászólás ID: #136338
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    AKINEK A TULAJDONABAN VAN BARMILYEN FENYKEP A TALALKOZOROL, AZ LEGYEN SZIVES TOLTSE FEL A KOVETKEZO FTP-RE:

    ftp: atma.silihost.hu

    nev: vpfhu

    jelszo: vpfhu2009

    Mindenki csinaljon egy, a nevevel femjelzett mappat es akkor abba toltse fel a kepeket.

    Koszi.

    , Hozzászólás ID: #136339
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Kár,hogy nem tudtam feljutni :triste1:

    , Hozzászólás ID: #136340
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    én 4re értem haza mert még lementem koncertre de istenes bulivolt én azt mondom minőségi hangulat társaság és pipák egy élmény volt bár hamikát hiányoltam XD biztos lukra ment := aztán további köszönet

    sYska: a fórumért a találkozóért és hogy ennek a brigádnak a tagja lehetek nagyon örülök ennek

    Julionak: a szenekért és a szervezésért

    Moldynak: a dohányokért illetve a segitségért:)

    ákoskának a dohányokért (Gábor te meg nyugodtan hozzám szolhatsz nem eszlek meg 😀 )

    és ( nevét már elfelejtettem bocsi :gene:) nazaros polós legénynek aki adott nekem fakher gránát almát

    hundarkblade-nek a dobozokért

    Ui.: az a bitang jó seggű lány tényleg nem volt a bnőm :hehe: és akkor még szabad volt…. távozása után másfélórával foglalták le….

    és gerago nem fingottam hanem a km úgy rezgett hogy rezgett a “dobogó” is:D

30 bejegyzés megtekintése - 211-240 / 308

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.