A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

4. éves Vízipipafan Születésnapi Találkozó

  • , Hozzászólás ID: #149272
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Köszönöm, kaphattam kis ízelítőt a hangulatból! Jó lehetett.

    , Hozzászólás ID: #149273
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    Riccio írta korábban:

    nohát akkor íme a kész anyag

    a zenével próbáltam tisztelegni az előző videó muzikális háttere előtt (MGMT – Kids)

    videókból sajnos nem volt elég mennyiségű 16:9-es, ezért a végén ki kellett pótolnom 4:3-assal is :triste1:

    viszont remélem így is tetszik 😉

    Vééégre,már nagyon várt(uk)am.Hát egy kicsit lehetett volna világosabb :triste1: ,de így se rossz 🙂 .Ezúton is szeretnék mindenkinek békés,boldog karácsonyt kívánni :super: .

    , Hozzászólás ID: #149274
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    sajnos nem álltak a rendelkezésünkre bivalyerős reflektorok :triste1: sztem a tavalyi se volt sokkal világosabb

    , Hozzászólás ID: #149275
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331

    -Sudárabbak lettünk

    -Igen, sukárabbak 😀

    Behalok 😀 😀 😀

    , Hozzászólás ID: #149276
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Jó lett, bár a zene kevésbé jön be. 😛

    Jó munka Riccio! A világosságon tényleg kellett volna még állítani, de sebaj. 🙂

    , Hozzászólás ID: #149277
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    Syska te hozd az állványt, én meg addigra megpróbálok egy olyan kamerát beszerezni aminek vannak fényei. 😉

    (vagy összedobok valamit)

    Amim volt kamerám rendes világítással az persze hogy előtte 1-2 héttel döglött be… 🙁

    Pedig még éjjel látó funkciója is volt >___< Majd egy 1000W reflektorral fogunk mindenkit megvilágítani (vagy megvakítani?). 😛 😀

    , Hozzászólás ID: #149278
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Szerintem nagyon jók lettek a videók, és ez az összevágott anyag is nagyon jó lett. (Igaz zárójelben jegyzem meg, hogy a zene kicsit elvont nekem, de nem rossz)

    , Hozzászólás ID: #149279
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    erősebb anyag kell a pipába és akkor lehet hogy élvezhetőbb :P:P :malin2: :malin2: :diable:

8 bejegyzés megtekintése - 181-188 / 188

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.