A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Budapesti Vízipipa találkozó ’09 Május

  • , Hozzászólás ID: #69286
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    ki szeretne kilesni városligetbe, vagy margitszigetre egy kis füstölés erejéig valamelyik hétvégén? 🙂

    kis lazítás az érettségi hajtás közepette 😉

    várom az ötleteket hogy kinek melyik nap lenne jó 🙂

    , Hozzászólás ID: #118930
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Hát épp ez az, az érettségi nagy hevében nem hiszem hogy nagyon ráérnék, legfeljebb szóbeli / írásbeli között, bár akkor meg nyelvvizsga van..

    , Hozzászólás ID: #118931
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Én és krampi 09ikén érünk rá. Bár nekem elég sok dolgom van….

    Új pipát veszek, körbemászkálni, szegedieknek venni cuccokat, stb… 🙁

    Majd meglátjuk. Lehet kitudnék nézni…

    Krampi nevében nem beszélnék, bár sztem lenne kedve. 🙂

    , Hozzászólás ID: #118932
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Ha valaki bevallalja, hogy izzitja nekem a szeneket, akkor szivesen megyek 😀

    , Hozzászólás ID: #118933
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    én arra gondoltam, hogy 9-én kinézünk szigeten írásbelik után. lehet róla beszélni 🙂

    margitsziget kettőkor?

    ha youri jön, tuti hoz coco gyújtására alkalmas eszközt 😉

    , Hozzászólás ID: #118934
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Inkább 3 körül. Nyelvvizsgám van 2 ig kb. :S

    Azt még onnan haza is kell jönnöm mert a rigó utca közelébe inkább nem viszek értéket. 🙂

    , Hozzászólás ID: #118935
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Remélhetőleg én is tudnék menni, de még nem dőlt el, hogy alakul a napom..

    Youri írta korábban:
    Inkább 3 körül. Nyelvvizsgám van 2 ig kb. :S

    Azt még onnan haza is kell jönnöm mert a rigó utca közelébe inkább nem viszek értéket. 🙂

    Én is nyelv vizsgázom, én is a rigóban :hehe:

    , Hozzászólás ID: #118936
    i3tomi
    Felhasználó
    i3tomi
    • Hozzászólás: 18

    Egy találkozoba én is benne lennék, nekem 4-5-6-7-én van irásbelim, aztán csak 25-én lesz csak a számtek irásbeli

    Ezenkívül 11-12-13-14 és 15.-e sem jo , mert akkor ösztársaimmal ülünk össze gyakorolni a számtekre, ahol természetesen 4 vizipipa képviselteti magát, de ez most lényegtelen.

    Összefoglalva: Májusban nekem 8-9-10 és 18-19-20. Ezen napokon érek rá.

    , Hozzászólás ID: #118937
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Ha valaki bevallalja, hogy izzitja nekem a szeneket, akkor szivesen megyek 😀

    Majd én izzítom neked a természetes szenet. 😉

    Szerintem egyezzünk meg annyiban, hogy 14-kor, Margit sziget (Margit híd felőli oldal) a sorompónál, illetve a buszmegálló mögötti árnyékos padokon. Aztán bemegyünk, foglalunk helyet és aki később jön az felhív minket. Telszámot majd privátba.

    Így jó nektek? 🙂

    , Hozzászólás ID: #118938
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    én pont a túl oldalra gondoltam a bringóvárral szemben lévő nagy zöld placcra. de ezen nem fogunk összeveszni 😀

    , Hozzászólás ID: #118939
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    sYska/!/ írta korábban:
    krampi írta korábban:
    Ha valaki bevallalja, hogy izzitja nekem a szeneket, akkor szivesen megyek 😀

    Majd én izzítom neked a természetes szenet. 😉

    Szerintem egyezzünk meg annyiban, hogy 14-kor, Margit sziget (Margit híd felőli oldal) a sorompónál, illetve a buszmegálló mögötti árnyékos padokon. Aztán bemegyünk, foglalunk helyet és aki később jön az felhív minket. Telszámot majd privátba.

    Így jó nektek? 🙂

    Hát ha maradtok 6 ig nekem ok… 😀

    , Hozzászólás ID: #118940
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    Youri írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:

    Majd én izzítom neked a természetes szenet. 😉

    Szerintem egyezzünk meg annyiban, hogy 14-kor, Margit sziget (Margit híd felőli oldal) a sorompónál, illetve a buszmegálló mögötti árnyékos padokon. Aztán bemegyünk, foglalunk helyet és aki később jön az felhív minket. Telszámot majd privátba.

    Így jó nektek? 🙂

    Hát ha maradtok 6 ig nekem ok… 😀

    6-ig??? nem háromra jössz?

    , Hozzászólás ID: #118941
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Ha minden jól megy akkor tudok menni én is bár még nem 100%.

    , Hozzászólás ID: #118942
    i3tomi
    Felhasználó
    i3tomi
    • Hozzászólás: 18

    ugye a vizipipa semmiylen befolyással nincs a vezetésre, mert akkor lehet h kocsival mennék.

    Am valaki tudna valami közeli , de pontos cimet adni, amit a GPSbe be tudnék táplálni? A margit szigeten nem voltam tul sokszor és nem ismerem azt a helyet. :S

    , Hozzászólás ID: #118943
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    i3tomi írta korábban:
    ugye a vizipipa semmiylen befolyással nincs a vezetésre, mert akkor lehet h kocsival mennék.

    Am valaki tudna valami közeli , de pontos cimet adni, amit a GPSbe be tudnék táplálni? A margit szigeten nem voltam tul sokszor és nem ismerem azt a helyet. :S

    Margitszigeten kocsival úgy tudsz megálni, hogy az árpád híd felől jössz és ott van fizetős parkoló, mivel a szigeten csak busz közlekedhet.

    , Hozzászólás ID: #118944
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    én inkább a buszt ajánlom, vagy villamost. kis sétával mindkét oldalról megközelíthető 1-es, illetve 4-6os villamossal. valamint a 26-os busz átszeli az egész szigetet. két végállomása az árpád híd, és a nyugati pályaudvar

    , Hozzászólás ID: #118945
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Kocsival: amit én tanácsolnék az az, hogy kocsival leparkolsz a nyugati környékén és 4-6-ossal vagy 26-os busszal jössz margit sziget (bejáróig). GPS koordinátákat nem adnék, mert szerintem a helyszínen döntjük el, hol is telepedünk le. :-/

    Amúgy 18-ig nem biztos, hogy maradunk… időjárás függő a dolog nagyon. 🙁

    , Hozzászólás ID: #118946
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Sajnos baromi kiszámíthatatlan az időjárás, ha kapunk egy szeles időt akkor gáz van, hőtartó ide vagy oda :triste1:

    Akkor 14 óra a sorompóknál? Lehet, hogy mennék egy haverommal, de nem vagyok benne biztos hogy 2re oda tudok érni..Teendők? :hehe:

    , Hozzászólás ID: #118947
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Na mostmár biztos, hogy tudok menni. Szóval akkor holnap 2kor a sorompónál. (Margit híd felőli oldalon)

    , Hozzászólás ID: #118948
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Jajjjdeizgiiiii. Mi is erkezunk 2-re sYskaval, hogyha holnap reggel nem rabolja el a MAV 😀

    , Hozzászólás ID: #118949
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615

    Jó idő lesz ma, jó pipázást nektek!

    sajnos én nem tudok menni 🙁

    , Hozzászólás ID: #118950
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Hat az ablakomon kinezve eleg felhos az eg, de remeljuk kitisztul es tenyleg jo ido lesz.

    (Aki a F1 idopontjara rakta a talit meg fulladjon meg 😀 )

    , Hozzászólás ID: #118951
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    ORSZÁGOS METEOROLÓGIAI SZOLGÁLAT által mai napra kiadott figyelmeztetés:

    Közép-Magyarország – Zivatar! Előfordulhat zivatar, amit viharos széllökés, intenzív csapadék vagy jégeső kísérhet.

    , Hozzászólás ID: #118952
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Jajjjdeizgiiiii. Mi is erkezunk 2-re sYskaval, hogyha holnap reggel nem rabolja el a MAV 😀

    Majdnem!

    🙂 kicsit kések, 14:15-re érek oda kb,

    Telszámom: 0630-387-39-69

    , Hozzászólás ID: #118953
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Enisenis: 30/626-2299

    En elvileg megyek ki 2-re pontosan, bar az utam pont sYska fele visz, szoval lehet megvarom, meg nem tudom 😀 Mindenesetre valahogy ossszekanalazzuk egymast 🙂

    Az idotol meg nem hiszem, hogy tulsagosan parazni kene. Nem sut a nap, de kellemes meleg van kint. Masreszrol pedig hogyha netalantan elkezdeni esni az eso, akkor nem vagyunk olyan rengetegen, hogy ne tudnank valami fedett helyre behuzodni 😉

    , Hozzászólás ID: #118954
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Nah, en is nekiindulok utamnak. Beugrom sYskahoz, szoval majd vele erkezem kicsivel 2 utan. Ha barmi van telefonon elertek.

    Udv

    (aki nem jelezte volna eddig, hogy jon, de menet kozben megjott a kedve esetleg egy kellemes hetvegi szombat delutani pipazashoz az is keressen meg minket nyugodtan, szivesen latjuk 😉 )

    , Hozzászólás ID: #118955
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Na, hogy sikerült a találkozó? :ooo

    , Hozzászólás ID: #118956
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    Stereo írta korábban:
    Na, hogy sikerült a találkozó? :ooo

    Ha jól számolom 11en voltunk aztán csak fogyatkoztunk.

    Az idő nagyon jó volt, napsütött és felhőmentes. Jót pipáztunk, kiprobáltuk a soex, dohánymentes dohányt ami elég kellemes izű az első 10perc erejéig. 19:10 kor hagytam ott syskát és krampit de párperc múlva ők is elmentek.

    Majd lehet még ilyen összeruccanásokat csinálni csak ne ilyen hirtelen felindulásból, hanem legalább 1-2 hónappal előre meghirdetve. 😉

    , Hozzászólás ID: #118957
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    kokovics írta korábban:
    … kiprobáltuk a soex, dohánymentes dohányt ..

    Dohány MENTES dohány.. de hülyén hangzik. 😀

    , Hozzászólás ID: #118958
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    11-en nem voltunk. max 10 szerintem. de ez legyen a legkevesebb 😉

    amikor elindultunk hazafelé, csak 10 méterenként láttam egy-egy pipás társaságot. meg úgy az egész szigeten mindenhol voltak. bár kötve hiszem, hogy ott is ekkora arányban volt megtalálható természetes szén, razan, meg vortex. a dohányok minőségéről nem is beszélve 🙂

    összességében én több emberre számítottam, de azt hiszem így sem volt semmi gond a társasággal 😉 az utolsó tömés után sajnos már kicsit rámjött a fejfájás (legutóbb is a chabablik kétalma volt a vétkes :-/ ).

    egyébként nem hiszem hogy 1-2 hónappal kéne előre tervezni. elég 3-4 héttel.

    véleményem szerint a következő találka lehetne május 30-31 akár. közel sincs, de annyira messze sem, mindenki eldöntheti hogy ráér-e akkor, valamint az érettségizők is fellélegezve jöhetnek el.

    szerintetek?

30 bejegyzés megtekintése - 1-30 / 34

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.