A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Budapesti Vízipipa találkozó ’09 Május

  • , Hozzászólás ID: #118959
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Riccio írta korábban:
    11-en nem voltunk. max 10 szerintem. de ez legyen a legkevesebb 😉

    amikor elindultunk hazafelé, csak 10 méterenként láttam egy-egy pipás társaságot. meg úgy az egész szigeten mindenhol voltak. bár kötve hiszem, hogy ott is ekkora arányban volt megtalálható természetes szén, razan, meg vortex. a dohányok minőségéről nem is beszélve 🙂

    összességében én több emberre számítottam, de azt hiszem így sem volt semmi gond a társasággal 😉 az utolsó tömés után sajnos már kicsit rámjött a fejfájás (legutóbb is a chabablik kétalma volt a vétkes :-/ ).

    egyébként nem hiszem hogy 1-2 hónappal kéne előre tervezni. elég 3-4 héttel.

    véleményem szerint a következő találka lehetne május 30-31 akár. közel sincs, de annyira messze sem, mindenki eldöntheti hogy ráér-e akkor, valamint az érettségizők is fellélegezve jöhetnek el.

    szerintetek?

    Jó lenne, remélem arra már el tudok nézni! 🙂

    Köszi a privit amúgy, de sajna későn kaptam meg, meg a nyelvvizsga is húzódott 2 órát..

    , Hozzászólás ID: #118960
    i3tomi
    Felhasználó
    i3tomi
    • Hozzászólás: 18

    Én egyenlöre tanulok az érettségire, majd meglátom hogy haladok vele.

    Ha jól akor valszeg meek, ha lusta leszek és a honap végére hagyom valamennyi szóbeli tételt, akkor nem meek.

    Addigis mindenkinek jo tanulást :intello: és pipázást 🙂

    Amugy a találkozo nagyn jo volt. Örülök h elmentem. De a legközelebbire többen gyertek 🙂

    Ráadásul én sok uj dolgot tanultam meg, és sok trükköt lestem el. 😀

    , Hozzászólás ID: #118961
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Én is tanulok ezerrel… vizsgaidőszak van jövő hét után… most meg zh időszak…

    Legközelebb augusztusban fogok csak ráérni hasonlóra. 🙁

    , Hozzászólás ID: #118962
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    közben leesett hogy hülyeséget mondtam :-/ május 30-án legjobb esetben is csak írásbelin leszünk túl :happy1:

4 bejegyzés megtekintése - 31-34 / 34

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.