A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

CFH – Forrasztó mester 1000

  • , Hozzászólás ID: #110805
    wodka121
    Felhasználó
    malu
    • Hozzászólás: 51

    Én ma nekiálltam keresni, meg is találtam: Playa Traveller gázfőző/minitűzhely! Gyártási éve: 2006, azóta kb 6* volt használva, mikor nyáron kempingben a babgulyáskonzervet melegítettük. 🙂 Amint lesz cocom, ki is próbálom, kíváncsi vagyok, hogy hogy is sikerülne neki, addigis előre csináltam hozzá egy szénizzító-adaptert, ami arra jó, hogy a szén nem esik le (az alap kis tartókón nem maradna meg, nincsenek elég közel egymáshoz, kereszteb elférne a cb, de csak 1) egy egyszerű befőttesüveg fedőt középen kilyugasztgattam, majd megcsináltam az illeszkedő lyukakat, réseket, és van rajta egy fogantyú is, ha netán utána le akarnánk venni rögtön 🙂

    a linkeken találtok róla/róluk képeket hogy hogy is néz ki 😉

    , Hozzászólás ID: #110806
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Szép megoldás, de nem lesz időtálló. Plusz megfogja nagyon a hőt, oldalra eltereli és nem a szénhez jut. Valami ritkás rácsot tegyél rá, az a legjobb tapasztalataim alapján. Például ilyet:

    Egy ilyesmi sok számítástechnikai üzletben található. Ára 100-400 Ft között mozog.

    , Hozzászólás ID: #110807
    wodka121
    Felhasználó
    malu
    • Hozzászólás: 51
    'sYska/!/' írta korábban:

    Szép megoldás, de nem lesz időtálló. Plusz megfogja nagyon a hőt, oldalra eltereli és nem a szénhez jut. Valami ritkás rácsot tegyél rá, az a legjobb tapasztalataim alapján. Például ilyet:

    Egy ilyesmi sok számítástechnikai üzletben található. Ára 100-400 Ft között mozog.

    Városkámban még nem találkoztam ezzel az eszközzel, de utána nézek, köszi 😉

    , Hozzászólás ID: #110808
    flash
    Felhasználó
    flash
    • Hozzászólás: 207
    'wodka121' írta korábban:

    Városkámban még nem találkoztam ezzel az eszközzel, de utána nézek, köszi 😉

    PC tápegységek ventilátorjának védőrácsa.

    , Hozzászólás ID: #110809
    wodka121
    Felhasználó
    malu
    • Hozzászólás: 51
    'flash' írta korábban:

    PC tápegységek ventilátorjának védőrácsa.

    Biztos megtaláltam volna ha van, de azért köszi 🙂

    , Hozzászólás ID: #110810
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    Veresen a benzin kút melleti számítógép üzletben vannak régi szétszedet gépek ott kérjél egy ventillátor rácsot. (Jövő nyár jó lesz majd wodka121) 😀

    , Hozzászólás ID: #110811
    wodka121
    Felhasználó
    malu
    • Hozzászólás: 51

    Én is arra gondoltam, egyenlőre nincs rá fedezet, meg nagy a készülődés, de tervezem, bár ahogy nézegettem, próbálgattam, a lyukak pont jó helyen vannak 😀 azért majd beszerzem ezt is…

    A jövő nyárról annyit hogy már most azt várom, fú de kemény lesz <3 azt nem felejtem el, pedig én 5perc alatt eltudok felejteni dolgokat 😀

7 bejegyzés megtekintése - 31-37 / 37

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.