A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #85584
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    srácok aki vett már al sultan dohányt, van rajta egy dátum elöl, nekem az van ráírva 5/2009.

    ez most a gyártás vagy a lejárat? mert akkor lejártat vettem. vki megnézné neki mi van rajta?

    , Hozzászólás ID: #85585
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Egyértelműen a gyártási idő.

    Vagy ha lejárati idő akkor én két lejárt al-sultant is szívtam, és mindkettő isteni volt :]

    Nah megvannak a felvételi ponthatárok:

    40 + fölös ponttal vagyok felvéve a BME államilag támogatott villamosmérnöki képzésére,melyet első helyre jelöltem :intello:

    , Hozzászólás ID: #85586
    frici
    Felhasználó
    Frici
    • Hozzászólás: 630
    wakummaci írta korábban:

    Nah megvannak a felvételi ponthatárok:

    40 + fölös ponttal vagyok felvéve a BME államilag támogatott villamosmérnöki képzésére,melyet első helyre jelöltem :intello:

    Zsíságes, gratula…Elég melós tanulnivalót választottál…

    Szegedre jön valaki, h itt tanuljon és erősítse a piás közösséget?

    , Hozzászólás ID: #85587
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Frici írta korábban:
    wakummaci írta korábban:

    Nah megvannak a felvételi ponthatárok:

    40 + fölös ponttal vagyok felvéve a BME államilag támogatott villamosmérnöki képzésére,melyet első helyre jelöltem :intello:

    Zsíságes, gratula…Elég melós tanulnivalót választottál…

    Szegedre jön valaki, h itt tanuljon és erősítse a piás közösséget?

    Direkt irtal piast, vagy pipast akartal? 😀

    Amugy orommel latom, hogy szinten van akkor egy mernok kollega 🙂

    , Hozzászólás ID: #85588
    frici
    Felhasználó
    Frici
    • Hozzászólás: 630
    krampi írta korábban:

    Direkt irtal piast, vagy pipast akartal? 😀

    Amugy orommel latom, hogy szinten van akkor egy mernok kollega 🙂

    PIPÁSt akartam, de úgy látszik “kora” reggel, a tudatalattim erősebbnek bizonyult… :rouge:

    Meg a figyelmetlenségem…

    , Hozzászólás ID: #85589
    tati
    Felhasználó
    tati
    • Hozzászólás: 443

    Syska: igérted h írni fogsz a szír vortexről amit 1ik videódban láthattunk.

    semmi hír nincs felőle?

    , Hozzászólás ID: #85590
    kalo
    Felhasználó
    kalo
    • Hozzászólás: 49

    ÁÁ engem is felvettek 🙂 BMF- biztonságtechnikai mérnök

    Kíváncsian várom 🙂

    , Hozzászólás ID: #85591
    v1nc3n7o
    Felhasználó
    V1Nc3N7o
    • Hozzászólás: 273
    kalo írta korábban:
    ÁÁ engem is felvettek 🙂 BMF- biztonságtechnikai mérnök

    Kíváncsian várom 🙂

    BGF-KVIFK turizmus-vendéglátás :frime: Corvinus 4 ponton múlt, de az úgyis csak hab lett vna a tortán. És grat a többieknek! :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #85592
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962
    cyp írta korábban:
    srácok aki vett már al sultan dohányt, van rajta egy dátum elöl, nekem az van ráírva 5/2009.

    ez most a gyártás vagy a lejárat? mert akkor lejártat vettem. vki megnézné neki mi van rajta?

    a szisztéma az :

    1-ha csak dátum van rajta ,akkor az a lejárati dátum

    2-ha van dátum és valahol írás hogy minőségét megtartja 1-(vagy 2) évig, akkor az a gyártási dátum.

    , Hozzászólás ID: #85593
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    tati írta korábban:
    Syska: igérted h írni fogsz a szír vortexről amit 1ik videódban láthattunk.

    semmi hír nincs felőle?

    25ikén ha jössz akkor élőben mutatok kézen fogható ‘hírt’ 🙂

    , Hozzászólás ID: #85594
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Megcsináltam a Razanom ragasztópisztollyal. Most hagyom száradni egy kis ideig, mondjuk úgy este 8-9ig. Aztán tömök egy pipát, és meglátom, hogy jól szuperál-e. :perv:

    , Hozzászólás ID: #85595
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    webbie írta korábban:
    Megcsináltam a Razanom ragasztópisztollyal. Most hagyom száradni egy kis ideig, mondjuk úgy este 8-9ig. Aztán tömök egy pipát, és meglátom, hogy jól szuperál-e. :perv:

    Nekem a nammorom fej részébe a tömítést kéne ragasztani… Majd megnézem, hogy a pillanat ragasztó milyen szagot hagy maga után. :-/

    Ragasztó pisztolyom nincs sajna..

    , Hozzászólás ID: #85596
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    sYska/!/ írta korábban:
    Majd megnézem, hogy a pillanat ragasztó milyen szagot hagy maga után. :-/

    Ragasztó pisztolyom nincs sajna..

    Elég szar szagot. Azt kell mondjam. Bár nekem annyira nem undorító a szaga, csak ugye azt is illik róla tudni, hogy bódító hatású, ha sokat szipuzol belőle. Magyarul legális drog. És mivel elég közel van az a rész, amit be akarsz bele kenni, ezért nem érdemes. Bár száradás után nem sok bajt okozna szerintem.

    Ragasztópisztolyt kapni olcsón már, 1000 Ft max. Ilyen kisebb féle. A célnak tökéletesen megfelel, és szagot sem hagy maga után.

    , Hozzászólás ID: #85597
    tati
    Felhasználó
    tati
    • Hozzászólás: 443
    sYska/!/ írta korábban:
    tati írta korábban:
    Syska: igérted h írni fogsz a szír vortexről amit 1ik videódban láthattunk.

    semmi hír nincs felőle?

    25ikén ha jössz akkor élőben mutatok kézen fogható ‘hírt’ 🙂

    lent leszel Siófokon? mert akkor igen . Ha lehet tudni akkor hol vetted vagy csináltattad?

    , Hozzászólás ID: #85598
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593
    moldy007 írta korábban:
    cyp írta korábban:
    srácok aki vett már al sultan dohányt, van rajta egy dátum elöl, nekem az van ráírva 5/2009.

    ez most a gyártás vagy a lejárat? mert akkor lejártat vettem. vki megnézné neki mi van rajta?

    a szisztéma az :

    1-ha csak dátum van rajta ,akkor az a lejárati dátum

    2-ha van dátum és valahol írás hogy minőségét megtartja 1-(vagy 2) évig, akkor az a gyártási dátum.

    kerestem dobozon vmi útmutatót miaz de nyilván nem találtam azért kérdeztem.:S

    dohányal nincs semmi baj legalábbis én nem tapasztaltam.

    , Hozzászólás ID: #85599
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    tati írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:

    25ikén ha jössz akkor élőben mutatok kézen fogható ‘hírt’ 🙂

    lent leszel Siófokon? mert akkor igen . Ha lehet tudni akkor hol vetted vagy csináltattad?

    Hát nem teljesen. Budapesten. :siffle:

    Akkor elmondom, hogy jól halad. Megvan a végleges forma. Augusztus közepén végén már lesz pár boltban is kapható. Tőlem szeptember-november tájékán lehet majd venni.

    , Hozzászólás ID: #85600
    chubby
    Felhasználó
    chubby
    • Hozzászólás: 35

    bocsi srácok, nem járok fel túl sűrűn az oldalra, de a mióta van az hogy a nem a .eu-s hanem a másik webshop fóruma erre a fórumra mutat? 🙂

    , Hozzászólás ID: #85601
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    chubby írta korábban:
    bocsi srácok, nem járok fel túl sűrűn az oldalra, de a mióta van az hogy a nem a .eu-s hanem a másik webshop fóruma erre a fórumra mutat? 🙂

    Nem olyan rég óta. De ennek csak örülhetünk. 🙂

    , Hozzászólás ID: #85602
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    webbie írta korábban:
    chubby írta korábban:
    bocsi srácok, nem járok fel túl sűrűn az oldalra, de a mióta van az hogy a nem a .eu-s hanem a másik webshop fóruma erre a fórumra mutat? 🙂

    Nem olyan rég óta. De ennek csak örülhetünk. 🙂

    Ehhh… már csak én nem tudok róla. 😀

    Kicsit máshogy volt megbeszélve… majd utána járok.

    , Hozzászólás ID: #85603
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Az itthoni boltok nagy többségével az a baj, hogy szó szerint lejárt sz@rt adnak el a népnek.

    A lejárt dohánynak annyi a hátránya, hogy gyengébb íze, kevesebb füstje van. Semmi egyéb károsító hatása nincs.

    De ennyi pénzért azért illenék frissebb cuccokat adni, vagy legalább olcsóbban adnák.

    Sultánban pl ezt akciókkal szokták keverni. Akkor szórják ki a régebbi készleteket.

    Tehát ha veszel valamilyen dohányt, akkor érdemes előtte átnyálazni, hogy mikor jár le stb. Lehet találni friss darabokat is.

    , Hozzászólás ID: #85604
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Dr. Mucsi László az email-es felkeresésre a mai napig nem kívánt reagálni. Holnap telefonon érdeklődök nála személyesen, hogy mi ennek az oka. :siffle:

    , Hozzászólás ID: #85605
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    sYska/!/ írta korábban:
    Dr. Mucsi László az email-es felkeresésre a mai napig nem kívánt reagálni. Holnap telefonon érdeklődök nála személyesen, hogy mi ennek az oka. :siffle:

    Biztosan keresi azokat a papírokat amik minden bizonnyal igazolják, hogy hol vizsgálták meg a fiatalok nyálát amiben 600x lett a nikotin 😀

    , Hozzászólás ID: #85606
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    most jöttem rá milyen dohányt láttam még boltban, eladó se tudta milyen ízű, most utánanéztem. datolyás. al wahaban. vki próbálta már?

    , Hozzászólás ID: #85607
    attesz
    Felhasználó
    attesz
    • Hozzászólás: 210

    Életemben nem hallottam 😀 de utána nézek, mert érdekel ! 🙂

    , Hozzászólás ID: #85608
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Al Waha datolyás, vagyis bahraini.

    Amugy voltam ma Ázsia Centerbe, és benéztem a pipaboltba. Nos voltak furcsa dohányok. AW-ból volt füge, rágó, memories, és bounty. (50g) Beszéltem az eladóval és nem rég vitték el az AW görögdinnye, szeder, banana split, körte és narancskrém ízeket.

    Volt még ha jól emlékszem Cleopatra nevű dohány, kókusz ízben, de nem mertem rá beruházni mivel 250g volt.

    Vettem egy 80cm-es egyiptomi (de nem a “sablon”) pipát, full fekete, majd egy fekete razannal és phunnel-el gyönyörű lesz. 😀

    Aki akar pipázni egyet, azt is megteheti mivel a bolt egybe van kötve egy kávézóval. 1300 Ft egy tömés, PM-t (főleg háromalmát) tömnek és ha jól láttam, akkor természetes szénnel.

    Kapni a boltban Nakhla, Waha és Pm dohányt, CocoCoal és öngyulladós szenet, plusz rengeteg kiegészítőt. Érdmes benézni.

    , Hozzászólás ID: #85609
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    most jöttem rá mi az a datolya.. kiskoromban sokat ettem, amit adtak hozzá pálcát mindig megszúrtam nyelvem vele.:]

    [kep]https://keptar.szabadfold.hu/cikkepek/16111/Image/Nagy_DVyt_datolyak.jpg[/kep]

    így néz ki a boltban kapható, ki hitte volna hogy ez az..:)

    , Hozzászólás ID: #85610
    attesz
    Felhasználó
    attesz
    • Hozzászólás: 210
    cyp írta korábban:
    most jöttem rá mi az a datolya.. kiskoromban sokat ettem, amit adtak hozzá pálcát mindig megszúrtam nyelvem vele.:]

    [kep]https://keptar.szabadfold.hu/cikkepek/16111/Image/Nagy_DVyt_datolyak.jpg[/kep]

    így néz ki a boltban kapható, ki hitte volna hogy ez az..:)

    lol ne mondd azt hogy nem tudtad 😀 ? !

    , Hozzászólás ID: #85611
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    cyp írta korábban:
    most jöttem rá mi az a datolya.. kiskoromban sokat ettem, amit adtak hozzá pálcát mindig megszúrtam nyelvem vele.:]

    [kep]https://keptar.szabadfold.hu/cikkepek/16111/Image/Nagy_DVyt_datolyak.jpg[/kep]

    így néz ki a boltban kapható, ki hitte volna hogy ez az..:)

    EZ SZÖRNYŰ!!

    BKK-ba régebben lehetett kapni igazi FRISS datolyát! Az nagyonfinom viszont amit pálcikán árulnak itthon a boltban az a selejt!

    , Hozzászólás ID: #85612
    lukivoker
    Felhasználó
    Lukivoker
    • Hozzászólás: 378

    én egyszer kóstoltam….eszméletlen sz*r :faché4:

    , Hozzászólás ID: #85613
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Az a finom, amikor a diót héjával együtt cukros lében érlelik és aszalják (vagy fordítva?) és ilyen aszalt dió lesz. A héja is teljesen puha lesz és finom édes. 🙂

30 bejegyzés megtekintése - 3,511-3,540 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.