A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #85644
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    A vodka szeretetére születni kell. 😀

    (Persze szigorúan a minőségi vodkáéra)

    Kalinka az valami kegyetlen… 😀 Nem is értem hogy az ilyeneknek miért nem vodka ízesítésű szeszes ital a neve. 😀

    , Hozzászólás ID: #85645
    v1nc3n7o
    Felhasználó
    V1Nc3N7o
    • Hozzászólás: 273
    Youri írta korábban:
    A vodka szeretetére születni kell. 😀

    (Persze szigorúan a minőségi vodkáéra)

    Kalinka az valami kegyetlen… 😀 Nem is értem hogy az ilyeneknek miért nem vodka ízesítésű szeszes ital a neve. 😀

    Pedíg a Royal, meg a Putinoff még egy fokkal szarabb annál is, és azok is vodkák. Csak szar vodkák. Vodka ízű szeszesital? 😀 Olyant is próbáltam… Vaszilij: készült: víz, finomszesz, cukor, vodkaaroma. Gyártja: Mókuskert2001 kft. Na az abszolút Chemotox, de azt nem is veszem vodkaszámba, ezért is nem írtam le.

    , Hozzászólás ID: #85646
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    V1Nc3N7o írta korábban:
    Youri írta korábban:
    A vodka szeretetére születni kell. 😀

    (Persze szigorúan a minőségi vodkáéra)

    Kalinka az valami kegyetlen… 😀 Nem is értem hogy az ilyeneknek miért nem vodka ízesítésű szeszes ital a neve. 😀

    Pedíg a Royal, meg a Putinoff még egy fokkal szarabb annál is, és azok is vodkák. Csak ** (széklet) vodkák. Vodka ízű szeszesital? 😀 Olyant is próbáltam… Vaszilij: készült: víz, finomszesz, cukor, vodkaaroma. Gyártja: Mókuskert2001 kft. Na az abszolút Chemotox, de azt nem is veszem vodkaszámba, ezért is nem írtam le.

    A Royal és a Finlandia is inkább olyan aminek nevet adtak miközben szar.

    Az Absolut vodka. Nah az még iható. Putinoff-ot még nem ittam, szerintem nem is fogok. Van ismerős moszkvában ő szokott hébe-hóba küldeni jó orosz vodkát.

    Azokon teljesen érezni a friss búza ízét. hmm. 😀

    , Hozzászólás ID: #85647
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Na ácsi csak! :nonon:

    A Finnlandia nagyon finom vodka! Az orosz vodkák egy része meg sosem látott búzát…. 🙂

    Royal az tényleg pocsék, a Kalinka keverve elmegy. Ami a legdurvább az a vodkovszka.

    Itt egy kép az absolute vodka szeretőinek. 😀 -> [kep]https://image.hotdog.hu/_data/members3/367/421367/images/vodka.jpg[/kep]

    , Hozzászólás ID: #85648
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Finnlandia The Best! :langue2:

    Lassan lehetne róla egy szavazás 😀

    , Hozzászólás ID: #85649
    v1nc3n7o
    Felhasználó
    V1Nc3N7o
    • Hozzászólás: 273

    Tényleg, sYska szavazzunk. Legyen egy rakat vodkamárka, meg a nemszeretem.

    Putinoff az a Lidlben kapható, szóval azt hiszem ennyi info elég róla, ez minősíti is.

    Finlandia meg az egyik, amit önmagában is ihatónak tartok, ha muszáj, bár továbbra sem értem, mi a jó a tiszta vodkában.

    , Hozzászólás ID: #85650
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Molnár írta korábban:
    Quote:
    Korábban már írtuk, hogy a dobozon nem feltétlen látszik, hogy háromszor akkora lenne, viszont a szénkockák sokkal nagyobbak. Talán nehezebb is aprítani tökéletes méretre, így viszont a méretéből adódóan is tovább izzik, ha sikerül jól beizzítani.

    Szerintem nem éri meg a három kilós, hacsak nincs valami darabolód otthon, mert annak neki állni és szétszedni, nálam egy életmű lenne. 😀

    Hát az a baj,hogy nem olvastam vissza…és a helyett vettem egy 3kg-os kiszeretlést. oo/

    Mindegy mert haveromnak eladóm,mindent megvesz..xD

    AW Barack 250g-os, és 50g-os dobozba adom neki 900ft-ér :] nem megy ez se kárba

    Es erre buszke vagy, hogy atvered szegeny gyereket?

    Kepzelem milyen jo baratja lehetsz..

    , Hozzászólás ID: #85651
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    wakummaci írta korábban:
    Es erre buszke vagy, hogy atvered szegeny gyereket?

    Kepzelem milyen jo baratja lehetsz..

    Ja, érdekes. 😀

    , Hozzászólás ID: #85652
    tati
    Felhasználó
    tati
    • Hozzászólás: 443

    a minőségi ital az szinte mindig jó és iható csk nagyon drága. minőségi vodkát boltba nem lehet kapni, csak nagy itallerakatban. én ittam absolut vodkat is de nekem nem tetszik az íze. ja és igen csk minőségi piát érdemes inni vagy házi(persze jó helyről valót).

    , Hozzászólás ID: #85653
    v1nc3n7o
    Felhasználó
    V1Nc3N7o
    • Hozzászólás: 273

    De egy finom szatmári, vagy oroszhegyi szilvapálinka helyett ki a fenének kéne akár a legdrágább vodka is? Szerintem például annál finomabb ital nincsen.

    Néha este forró frissen fejt tejbe(nem bolti fehérített vízbe) csöpögtetek pár cseppet a szilvapálinkából, na az valami fennséges, csak a legtöbb ember gyomra sztem másnapra elintézné a wc-kilincs lerángatását.

    Még a rumot szeretem nagyon, a legegyszerűbb, sima fehér rumot, vagy Bacardi 151-et. Sokkal jóízűbbek ezek bármilyen drága vodkánál.

    , Hozzászólás ID: #85654
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Asztalomon most van Finlandia éa Madof vodka(Madof -ukrán) Finlandia is jó de a Madof jobb(szögletes matt üveg)……..egyébként a tequila sokkal jobb (nekem)…mint a vodka vagy wiskey ,mert a tequila kaktusz gyümölcsből van , míg a többiek buza ,és más gabonafélékből.Aztán még szeretem a coniacot ,ami eredeti és bórból van csinálva. :amen:

    egyébként az erdélyi házipálesz sokkal jobb mint sok más…….

    , Hozzászólás ID: #85655
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Boldog Névnapot Magamnak :rouge: 😀 Lassan ki kéne kelni az ágyból, reggelizni, tusolni, összeszedni magam, aztán meg tömni egy ünnepi pipát :-/ :]

    , Hozzászólás ID: #85656
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    webbie írta korábban:
    Boldog Névnapot Magamnak :rouge: 😀 Lassan ki kéne kelni az ágyból, reggelizni, tusolni, összeszedni magam, aztán meg tömni egy ünnepi pipát :-/ :]

    Azt! :gene:

    , Hozzászólás ID: #85657
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    webbie írta korábban:
    Boldog Névnapot Magamnak :rouge: 😀 Lassan ki kéne kelni az ágyból, reggelizni, tusolni, összeszedni magam, aztán meg tömni egy ünnepi pipát :-/ :]

    lolll :hehe:

    Boldog névnapot webbie! 🙂 😛

    , Hozzászólás ID: #85658
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    😀

    Köszönöm szépen :perv:

    Már sikerült tusolnom, reggeliznem, felöltöznöm félig … stb. Most itt ragadtam a gép előtt. :gene: Jó kis nap … :happy1:

    , Hozzászólás ID: #85659
    lukivoker
    Felhasználó
    Lukivoker
    • Hozzászólás: 378

    egy ifju pipás megtömhetné a pipát beizzithatna 2brico-t mert lusta vagyok megmozdulni :pascontent2:

    , Hozzászólás ID: #85660
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    Lukivoker írta korábban:
    egy ifju pipás megtömhetné a pipát beizzithatna 2brico-t mert lusta vagyok megmozdulni :pascontent2:

    Te sem vagy épp egy Matuzsálem. :hehe:

    , Hozzászólás ID: #85661
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Dr. Mucsi János (nem tudom miért Lászlót írok és mondok állandóan..) előbb felvette a telefont és mivel még rendel, így megkért, hogy 1 órával később hívjam fel. Említette a telefonba, hogy olvasta az email-em és a nevem is megjegyezte. :gene:

    Kíváncsi vagyok… oo/

    , Hozzászólás ID: #85662
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Nem tudom syska te hogy vagy vele de én egyből ezt találtam meg absolut vodkához xD

    [kep]https://blog.uncovering.org/archives/uploads/2007/2007082900_blog.uncovering.org_absolut_cameron-tm.jpg[/kep]

    Hát kinek mi 😀 A finnlandiának szerintem ilyen vegytiszta alkohol szaga van 😀

    , Hozzászólás ID: #85663
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    vettem egy al sultan 5almás dohányt, íze megegyezik majdnem a masah 2almásal, viszont érdekes halványan érezhető utóíze van, mint a vaníliafagyinak.:P

    mikor kibontottam dohányt szobába kimentem még pipát elmosni stb. mire visszajöttem vaníliafagyi illatú volt szoba 😀

    finom dohány, masahnál kicsit jobban ízlik.

    , Hozzászólás ID: #85664
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    cyp írta korábban:
    vettem egy al sultan 5almás dohányt, íze megegyezik majdnem a masah 2almásal, viszont érdekes halványan érezhető utóíze van, mint a vaníliafagyinak.:P

    mikor kibontottam dohányt szobába kimentem még pipát elmosni stb. mire visszajöttem vaníliafagyi illatú volt szoba 😀

    finom dohány, masahnál kicsit jobban ízlik.

    Hol vetted?

    , Hozzászólás ID: #85665
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    Gödöllőn egy boltban, arab a neve.

    , Hozzászólás ID: #85666
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Sultan Centernek hamarosan indulni fog a webshop-ja!!!!!!!

    , Hozzászólás ID: #85667
    attesz
    Felhasználó
    attesz
    • Hozzászólás: 210

    Az Jó ! 🙂

    , Hozzászólás ID: #85668
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    az jó dolog. biztos lesz rendelésem ha nem vmi 2000ftos futárral küldik.

    , Hozzászólás ID: #85669
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    sYska/!/ írta korábban:
    Dr. Mucsi János (nem tudom miért Lászlót írok és mondok állandóan..) előbb felvette a telefont és mivel még rendel, így megkért, hogy 1 órával később hívjam fel. Említette a telefonba, hogy olvasta az email-em és a nevem is megjegyezte. :gene:

    Kíváncsi vagyok… oo/

    Nos, felhívtam. Készséges, korrekt beszélgetést folytattunk le. Elvileg küldött aznap még választ, csak egy hiba miatt nem kaptam meg. Újra elfogja küldeni és még pár email-es üzenet váltás után közzé fogom tenni, hogy “mire jutottunk”. 🙂

    , Hozzászólás ID: #85670
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    sYska/!/ írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    Dr. Mucsi János (nem tudom miért Lászlót írok és mondok állandóan..) előbb felvette a telefont és mivel még rendel, így megkért, hogy 1 órával később hívjam fel. Említette a telefonba, hogy olvasta az email-em és a nevem is megjegyezte. :gene:

    Kíváncsi vagyok… oo/

    Nos, felhívtam. Készséges, korrekt beszélgetést folytattunk le. Elvileg küldött aznap még választ, csak egy hiba miatt nem kaptam meg. Újra elfogja küldeni és még pár email-es üzenet váltás után közzé fogom tenni, hogy “mire jutottunk”. 🙂

    Várjuk 🙂

    , Hozzászólás ID: #85671
    v1nc3n7o
    Felhasználó
    V1Nc3N7o
    • Hozzászólás: 273
    gerago írta korábban:
    Sultan Centernek hamarosan indulni fog a webshop-ja!!!!!!!

    Mire felköltözöm Pestre, lesz webshop. Nagyon király… :happy1:

    , Hozzászólás ID: #85672
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ejnye kokovics, mit látnak szemei: Eladó vízipipa Kornéltól

    Nem is említetted…

    32e-ért? Köhim… 20% kedvezmény mi…. na ki is a …. 😀

    , Hozzászólás ID: #85673
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    A doki válasz email-je megérkezett. Először tekinthetek(tekinthetünk nemsoká) hivatalos WHO-s adatokba és alátámasztott tényekbe. Kéne egy ember, aki hajlandó több tucat oldalt lefordítani angolról. 😀

30 bejegyzés megtekintése - 3,571-3,600 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.