A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #85824
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Szerencséd,hogy Syska pont ma nem elérhető :-/

    , Hozzászólás ID: #85825
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    sYska/!/ írta korábban:
    Gyááá behalok a röhögéstől!!!!!!!

    :hehe: :hehe: :hehe:

    Lukács János, az .eu-s és a legnagyobb hazai webshop tulajdonosa alkotott a cool tv-ben. 😀

    Hogy lehet valakinek ekkora szája, amikor marhára nem ért hozzá? Röhögök kínomban, mert szánalmas amit csinál………. :triste1:

    Blogba kiteszem, 10ikén ki is kerül, addig itt a link:

    https://www.indavideo.hu/video/Vizipipa_a_Cool_Liveban__httpwwwvizipipaeu (szén izzítása és szénkonzol + egyből ráteszi a szenet… – videó légvégénél)

    https://www.indavideo.hu/video/Vizipipa_a_Cool_Liveban_PART2__httpwwwvizipipaeu

    Erre verte magát lukjani, hogy a tv-be szerepel. Gyááá, ez gáz. 😀

    Ez gyönyörűen tükrözi azt, hogy valaki élvezetből csinálja-e, vagy csak azért, hogy meggazdagodjon belőle. :-/

    Be se mutatta a pipát rendesen, csak pár “hasztalan” dolgot mondott el. Ja, és ami a legjobb benne, hogy ez afféle reklám volt neki. :pascontent2: ( ” -hol lehet megtudni a vízipipázásról dolgokat ? ” – a neten … *******.eu ” ) azzigen …

    Szánalom 😀

    , Hozzászólás ID: #85826
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Egyértelmű, hogy reklám volt neki, mi másért vállalta volna?

    Egyébként meg nem tudhatjuk mik voltak a körülmények, de egyértelműen nem volt sok ideje az egészre.

    , Hozzászólás ID: #85827
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    wakummaci írta korábban:
    Egyébként meg nem tudhatjuk mik voltak a körülmények, de egyértelműen nem volt sok ideje az egészre.

    Főző műsorokba hogy is csinálják ? Megmutatják, hogy hogyan kell megcsinálni, elmagyarázzák, aztán ugrás kb. 5 perccel előrébb, ahol már kész is a bemutatandó darab ( jelen esetben a pipa). Ennyi lett volna az egész. Szerintem könnyen meg lehetett volna oldani. :siffle:

    , Hozzászólás ID: #85828
    viktorsb
    Felhasználó
    viktorsb
    • Hozzászólás: 262
    webbie írta korábban:
    wakummaci írta korábban:
    Egyébként meg nem tudhatjuk mik voltak a körülmények, de egyértelműen nem volt sok ideje az egészre.

    Főző műsorokba hogy is csinálják ? Megmutatják, hogy hogyan kell megcsinálni, elmagyarázzák, aztán ugrás kb. 5 perccel előrébb, ahol már kész is a bemutatandó darab ( jelen esetben a pipa). Ennyi lett volna az egész. Szerintem könnyen meg lehetett volna oldani. :siffle:

    Ez élő műsor volt… De igazából tényleg annyi lett volna, hogy bemutatja, elmagyarázza, aztán jön egy kis hastánc és mire visszaérnek már megy a dolog.

    , Hozzászólás ID: #85829
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Ismét itthon vagyok, lesz mit olvasni. :hehe:

    , Hozzászólás ID: #85830
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    gerago írta korábban:
    Ismét itthon vagyok, lesz mit olvasni. :hehe:

    Üdv újra köztünk ! Az biztos … 🙂

    , Hozzászólás ID: #85831
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    hallottatok már az ízesített szipkákról? testvérem régen pár éve volt pipázni először vmi pipázós üzletben, és ott adták epres dohány mellé epres szipkát. még mindig megvan.

    , Hozzászólás ID: #85832
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    cyp írta korábban:
    hallottatok már az ízesített szipkákról? testvérem régen pár éve volt pipázni először vmi pipázós üzletben, és ott adták epres dohány mellé epres szipkát. még mindig megvan.

    Hm, ilyenről még nem is hallottam. Hol van ez a pipázó ? Esetleg tudnál szerezni pár darabot ?

    , Hozzászólás ID: #85833
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    nemtudom pontosan hol van, majd megkérdezem.

    hát többet énsem tudok szerezni, egy van itthon azóta megmaradt, majd csinálok róla képet hogyan néz ki. még mindig érezni ennyi idő után kicsit az édes illatot.

    , Hozzászólás ID: #85834
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Nem hülyeség,én is találkoztam már az ízesített szipkával.

    Fehérváron van egy pipabolt,ahol régen 50FT-ért adtak a dohányhoz,megfelelő ízesítésű szipkát.

    Csak sajna már nincs :triste1:

    , Hozzászólás ID: #85835
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504

    Találkozott már vki a Tabac Tombac márkával? Milyen?

    Ien dohányt vettem most: [kep]https://kepfeltoltes.hu/view/090809/409_1_big_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/kep]

    , Hozzászólás ID: #85836
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Emberke202 írta korábban:
    Találkozott már vki a Tabac Tombac márkával? Milyen?

    Ien dohányt vettem most: [kep]https://kepfeltoltes.hu/view/090809/409_1_big_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/kep]

    Én is csak vaterán láttam ezt, szemezgettem én is vele, de aztán letettem róla. Kíváncsi vagyok, hogy milyen 🙂 Erős menta íze van ? :-/

    , Hozzászólás ID: #85837
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504
    webbie írta korábban:
    Emberke202 írta korábban:
    Találkozott már vki a Tabac Tombac márkával? Milyen?

    Ien dohányt vettem most: [kep]https://kepfeltoltes.hu/view/090809/409_1_big_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/kep]

    Én is csak vaterán láttam ezt, szemezgettem én is vele, de aztán letettem róla. Kíváncsi vagyok, hogy milyen 🙂 Erős menta íze van ? :-/

    Nemtudom, ma vettem meg Vateráról. Eddig nem nagyon szívtam mentát, asszem waha menta volt az egyedüli amit kipróbáltam. De majd írok, ha megjön.

    Lehet, hogy sok is lesz a 10db, és adok el belőle.

    , Hozzászólás ID: #85838
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    van olyan aki netről szokott webshopból rendelni?

    hol érné meg, hol tudok legolcsóbban kijönni egy kilós cocobrico vagy coco coal rendeléséből? netán lehet hogy egy dohányt hozzácsapnék.

    sürgős lenne.:] thx

    , Hozzászólás ID: #85839
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    cyp írta korábban:
    van olyan aki netről szokott webshopból rendelni?

    hol érné meg, hol tudok legolcsóbban kijönni egy kilós cocobrico vagy coco coal rendeléséből? netán lehet hogy egy dohányt hozzácsapnék.

    sürgős lenne.:] thx

    Coco Coalt nem tudsz netről rendelni. Minden mást igen.

    viewforum.php?f=128

    Az ebben látható weboldalak címét beírod a böngésződbe, és megnézed, hogy hol a legolcsóbb. 🙂

    UPDATE 1 # Az egyik shopban lehet kapni Coco Coalt, kis, közepes, és nagy méretben is. ( http://www.baha …… )

    , Hozzászólás ID: #85840
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    köszi, igen azt láttam régen is, de most egy másik helyen is rátaláltam coco coal-ra.

    ha mát itt tartunk érdemes inkább coco coalt venni?

    , Hozzászólás ID: #85841
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    cyp írta korábban:
    köszi, igen azt láttam régen is, de most egy másik helyen is rátaláltam coco coal-ra.

    ha mát itt tartunk érdemes inkább coco coalt venni?

    Hát … ha nem akarsz sokat szenvedni a Cocobricoval, hogy félbevágdosd őket (már ha úgy használod), akkor mindenképp ilyet vegyél. Kb ugyan annyi ideig bírja, mint egy fél Cocobrico. :perv:

    , Hozzászólás ID: #85842
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    ja azt mondják lényegében fél cocobricok vannak coco coalba. először is akkor hogy van kevesebb db 1kgos kiszerelésben mint ha felekbe vennénk a cocobricot ami 144db lenne, ebben meg 105db van? :snif:

    , Hozzászólás ID: #85843
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    cyp írta korábban:
    ja azt mondják lényegében fél cocobricok vannak coco coalba. először is akkor hogy van kevesebb db 1kgos kiszerelésben mint ha felekbe vennénk a cocobricot ami 144db lenne, ebben meg 105db van? :snif:

    Úgy, hogy ez két külön márka, nem egy. Így a Coco Coal nem a Cocobrico felezéséből jött létre, gondolom én. Hanem ők így dobták piacra a szenüket, és ennyit raktak egy dobozba. Ez teljesen független a Cocobricotol.

    , Hozzászólás ID: #85844
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    jó azért írtam h miért mondják akkor h fél cocobricok vannak benne.

    így számomra akkor ez hülyeség, bár nemláttam még és nem tapasztaltam.

    , Hozzászólás ID: #85845
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    cyp írta korábban:
    jó azért írtam h miért mondják akkor h fél cocobricok vannak benne.

    így számomra akkor ez hülyeség, bár nemláttam még és nem tapasztaltam.

    Azért, mert képzelj el egy egész kocka Cocobricot, és képzeletbe vágd ketté. Na, teljesen olyan fél kockák vannak a Coco Coalban. 🙂

    , Hozzászólás ID: #85846
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Én cocobricot veszek és azt vágom félbe,coco coalal még nem volt dolgom 🙂

    Egyik haverommal ma azon kezdtünk el veszekedni,hogy melyik a jobb sör.

    A barna,vagy a világos.

    Én csak a világost iszom,a barnától rosszul leszek,ti hogy vagytok vele?

    , Hozzászólás ID: #85847
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Molnár írta korábban:
    Én cocobricot veszek és azt vágom félbe,coco coalal még nem volt dolgom 🙂

    Egyik haverommal ma azon kezdtünk el veszekedni,hogy melyik a jobb sör.

    A barna,vagy a világos.

    Én csak a világost iszom,a barnától rosszul leszek,ti hogy vagytok vele?

    Én, ha úgy adódik, hogy sört “kell” innom, akkor leginkább a citromos Gössert iszom. Igaz, hogy alig van benne alkohol -2%- de szerintem nagyon finom. Ezen kívül a Heinekent iszom meg csak. Mást nem nagyon … :siffle: :gene:

    , Hozzászólás ID: #85848
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593
    webbie írta korábban:
    cyp írta korábban:
    jó azért írtam h miért mondják akkor h fél cocobricok vannak benne.

    így számomra akkor ez hülyeség, bár nemláttam még és nem tapasztaltam.

    Azért, mert képzelj el egy egész kocka Cocobricot, és képzeletbe vágd ketté. Na, teljesen olyan fél kockák vannak a Coco Coalban. 🙂

    ezt értem, de ha logikusan gondolkodsz és azt nézed hogyéri neked meg nemúgy hogy hogynéz ki akkor hülyeség 😀

    , Hozzászólás ID: #85849
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542

    Jaja a Citromos Gösser a legjobb szerintem valami isteni!Ha nem citromos, akkor meg heineken, borsodi bivaly :coeur: :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #85850
    tati
    Felhasználó
    tati
    • Hozzászólás: 443

    hát elég pörgős hétvége volt 10 erdei méter fa elvágása cipelése és elrakása . hát kemény volt. már csak 1 jó pipa kell. ki mit ajánl? van pm gránátalma, am áfonya és szeder, sultan sárgadinnye eper csoki narancs nakhla citrom

    , Hozzászólás ID: #85851
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Akkor ti is a citromos sör hívei vagytok,én voltam 2-3 éve Németországban.

    És ott a kólástól az almás sörig mindent megkóstoltam.

    Radler citromos régen nagy kedvenc volt,de most már kezdem unni.

    Mostanában a Soproni Szőke Ciklonért vagyok oda.

    Azt kóstoljátok meg,nagyon finom 😉 :langue2:

    , Hozzászólás ID: #85852
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    tati írta korábban:
    hát elég pörgős hétvége volt 10 erdei méter fa elvágása cipelése és elrakása . hát kemény volt. már csak 1 jó pipa kell. ki mit ajánl? van pm gránátalma, am áfonya és szeder, sultan sárgadinnye eper csoki narancs nakhla citrom

    Masah áfonya 😛 :ooo

    , Hozzászólás ID: #85853
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Molnár írta korábban:
    Mostanában a Soproni Szőke Ciklonért vagyok oda.

    Azt kóstoljátok meg,nagyon finom 😉 :langue2:

    Hmm … én nagy különbséget nem fedeztem fel a sima és a Ciklon között … :siffle: :0

30 bejegyzés megtekintése - 3,751-3,780 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.