A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #86844
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    V1Nc3N7o írta korábban:
    djreplay írta korábban:

    a keletitöl a blaháig elmész metroval és utánna villamossal (4-6) az oktogonig és onnan besétálsz vagy a nyugatiig és onnan vissza 🙂

    De fura ezt így olvasni, hogy nekem sem lett volna semmi elképzelésem egy hónapja, most meg a Blaha félig-meddíg az otthonomnak számít, mert itt lakom Rákóczi úton, és onnan jutok el mindenhova. Mellesleg djreplay, ha Keletinél vagy, akkor mért nem sétálsz el inkább Sultancenterbe?

    Hozzátenném, hogy Tati akar menni, DJreplay csak útbaigazította :hehe:

    , Hozzászólás ID: #86845
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Na megyek suliba,majd 4 fele leszek :-/

    , Hozzászólás ID: #86846
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Molnár írta korábban:
    Na megyek suliba,majd 4 fele leszek :-/

    Szintén, csak én kb 7 fele leszek 🙁 :triste1:

    , Hozzászólás ID: #86847
    v1nc3n7o
    Felhasználó
    V1Nc3N7o
    • Hozzászólás: 273
    Hookah írta korábban:
    V1Nc3N7o írta korábban:
    De fura ezt így olvasni, hogy nekem sem lett volna semmi elképzelésem egy hónapja, most meg a Blaha félig-meddíg az otthonomnak számít, mert itt lakom Rákóczi úton, és onnan jutok el mindenhova. Mellesleg djreplay, ha Keletinél vagy, akkor mért nem sétálsz el inkább Sultancenterbe?

    Oda is elmegy, csak a Szultán Kincseibe Mizo-ért menne, mert az nem kapható az SC-ben, és nem valószínű, hogy a közeljövőben lesz. 🙂

    Mizot lehet rendelni neten, Pestre amennyiből fölutazik valaki, ha 50 kilóméternél messzebb lakik, akk már nem éri meg. Nem tudom persze, hogy most ez fennáll-e, de nekem Fehérvárról tutira nem érte meg, ha csak dohányért mentem volna, és nem ipari mennyiségben…

    , Hozzászólás ID: #86848
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    V1Nc3N7o írta korábban:
    djreplay írta korábban:

    a keletitöl a blaháig elmész metroval és utánna villamossal (4-6) az oktogonig és onnan besétálsz vagy a nyugatiig és onnan vissza 🙂

    De fura ezt így olvasni, hogy nekem sem lett volna semmi elképzelésem egy hónapja, most meg a Blaha félig-meddíg az otthonomnak számít, mert itt lakom Rákóczi úton, és onnan jutok el mindenhova. Mellesleg djreplay, ha Keletinél vagy, akkor mért nem sétálsz el inkább Sultancenterbe?

    Ahogy kijössz a Szultáncenterből és elfordulsz jobbra (nem abba a kis utcába, csak hogy egyensbe legyél), mész, mész, mész, és ha minden igaz egyenesen oda jutsz el. Vagy nem? 😀

    , Hozzászólás ID: #86849
    viktorsb
    Felhasználó
    viktorsb
    • Hozzászólás: 262

    Snookert szereti valaki? Most megy a Shanghai Masters az eurosporton élőben!

    , Hozzászólás ID: #86850
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Nah gyerekek, lehet szeretni! xD

    Épp most gyújtom meg a serbetli menta és serbetli narancs keverékemet vortexben.. xD

    , Hozzászólás ID: #86851
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229
    viktorsb írta korábban:
    Snookert szereti valaki? Most megy a Shanghai Masters az eurosporton élőben!

    Én szoktam nézni 🙂

    , Hozzászólás ID: #86852
    tati
    Felhasználó
    tati
    • Hozzászólás: 443

    a metroval el lehet menni az oktognig meg a nyugatiig is nem? mert én oda megyek egyenesen a keletiből. szal elmegyek a nyugatiba és megkeresem a teréz körutat és elindulok?

    , Hozzászólás ID: #86853
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    edhardy írta korábban:
    AF Magno (phunnel)

    Íz 10/8

    Füst 10/9

    Az egett muanyagnak nincs egy kicsit vacak ize? :-/

    , Hozzászólás ID: #86854
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542
    krampi írta korábban:
    edhardy írta korábban:
    AF Magno (phunnel)

    Íz 10/8

    Füst 10/9

    Az egett muanyagnak nincs egy kicsit vacak ize? :-/

    Milyen műanyag?:D

    , Hozzászólás ID: #86855
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Hat a magnokat muanyagbol keszitik, nem? :ooo

    , Hozzászólás ID: #86856
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542
    krampi írta korábban:
    Hat a magnokat muanyagbol keszitik, nem? :ooo

    ÁáááXD elírtam:D:D:D

    , Hozzászólás ID: #86857
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542

    Egyébként nekem sokkal jobban bevált ez a távtartós vagy milyen mod mint a mécses:D

    , Hozzászólás ID: #86858
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Ez durva 😀 😀

    , Hozzászólás ID: #86859
    v1nc3n7o
    Felhasználó
    V1Nc3N7o
    • Hozzászólás: 273
    Gábor írta korábban:
    V1Nc3N7o írta korábban:

    De fura ezt így olvasni, hogy nekem sem lett volna semmi elképzelésem egy hónapja, most meg a Blaha félig-meddíg az otthonomnak számít, mert itt lakom Rákóczi úton, és onnan jutok el mindenhova. Mellesleg djreplay, ha Keletinél vagy, akkor mért nem sétálsz el inkább Sultancenterbe?

    Ahogy kijössz a Szultáncenterből és elfordulsz jobbra (nem abba a kis utcába, csak hogy egyensbe legyél), mész, mész, mész, és ha minden igaz egyenesen oda jutsz el. Vagy nem? 😀

    Jaja, de Keletitől metróval egy megálló a Blaha, ha lusta lennék ennyit gyalogolni 🙂

    , Hozzászólás ID: #86860
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Jajam, en is azt a tavtartot hasznalom, amit beraktam forumra 🙂 Nem kell vacakolni vele, az ember csak megveszi a boltban a kis kapcsot, vagy mi a szoszt, kiszedi belole a ket kis femet es kesz is 🙂 sYska tanuskodhat rola, hogy nem mukodik rosszul a cucc 😀

    , Hozzászólás ID: #86861
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Ma Magyarország-Portugália

    Hajrá Magyarok :winner: :cote:

    , Hozzászólás ID: #86862
    shin-chan
    Felhasználó
    Wolowizard
    • Hozzászólás: 69

    Így van ! 😀

    hajrá magyarok !!!! :winner:

    , Hozzászólás ID: #86863
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504

    Az hogyvan, hogy a múlthéten 3 utalást kaptam egyik se érkezett meg. Mind a 3 embernek a lóvét levette a bankja. Nem értem. a kártyám mondjuk friss múlthét hétfőn vettem át, dehát ez nem lehet problem. Voltam ma a bankba, a nő se tudott mit csinálni, hebegett habogott, vmi beállítást átállított, hogy lehet, hogy az a problem( ez volt kb ma 2kor), de még mindig 0ft-ot kaptam. Találkozott már vki ien problemmel? oo/

    , Hozzászólás ID: #86864
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Bankszamlaszam, amit az embereknek megadtal biztos, hogy nincs elirva?

    , Hozzászólás ID: #86865
    viktorsb
    Felhasználó
    viktorsb
    • Hozzászólás: 262
    Molnár írta korábban:
    viktorsb írta korábban:
    Snookert szereti valaki? Most megy a Shanghai Masters az eurosporton élőben!

    Én szoktam nézni 🙂

    Van kedvenced, szurkolsz valakinek? Élőben játszottál már? Én kipróbáltam 1x, elég komoly. Hatalmas az asztal, magasabb is mint egy pool asztal, ráadásul a golyók és a lyukak is kisebbek :S Nem tudom, hogy tudnak olyan szinten játszani a profik… Igazából azóta értékelem jobban a sportot, mióta kipróbáltam élőben és rájöttem milyen rohadt nehéz :-/

    , Hozzászólás ID: #86866
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504
    krampi írta korábban:
    Bankszamlaszam, amit az embereknek megadtal biztos, hogy nincs elirva?

    nincs :/

    , Hozzászólás ID: #86867
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Nincs kedvencem,csak néha nézem.

    Én is játszottam már,de nagyon béna voltam 🙂

    , Hozzászólás ID: #86868
    viktorsb
    Felhasználó
    viktorsb
    • Hozzászólás: 262

    Én szoktam biliárdozni gyakrabban, nem is vagyok olyan béna benne, azt hittem menni fog a snooker is. Hát nagyot tévedtem :hehe: , tényleg rohadt nehéz, de maga a játék jobban tetszik, mint a 8as v 9es pool.

    , Hozzászólás ID: #86869
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229
    viktorsb írta korábban:
    Én szoktam biliárdozni gyakrabban, nem is vagyok olyan béna benne, azt hittem menni fog a snooker is. Hát nagyot tévedtem :hehe: , tényleg rohadt nehéz, de maga a játék jobban tetszik, mint a 8as v 9es pool.

    Haverom marha jól nyomjad,de én inkább maradok a gépnél 😀

    De mindig elmegyek velük, megnézni egyszer hátha én is megtanulok játszani :rouge:

    , Hozzászólás ID: #86870
    gobbler3
    Felhasználó
    gobbler3
    • Hozzászólás: 644

    Hookahjohn.com-ról rendelés várható-e a közeljövőben? :]

    , Hozzászólás ID: #86871
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Hat ha szervez valaki, akkor lesz 😀 Amugy azzal az a problema, hogy nem lehet ajandekkent feladni a csomagot, ergo vamolni fogjak. Ez, ha nem tartalmaz dohanytermeket a csomag nem olyan veszes, de azert nemi plusz koltseggel kalkulalni kell. Azt, hogy a vam erteket hogyan hatarozzak meg, sajnos nem tudom.

    , Hozzászólás ID: #86872
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229
    beni írta korábban:
    Hennawy alma :hehe:

    Troll írta korábban:
    Serbetli alma 😛

    Alma korszak beindult 😀

    , Hozzászólás ID: #86873
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Fáj a hasam .. annyit röhögtem már ma. :hehe: 😀

30 bejegyzés megtekintése - 4,771-4,800 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.