A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #87054
    Vendég
    Névtelen
    • Hozzászólás: 358

    sziasztokk!!!

    Még kezdö vizipiásnak számitok,még nincs de szeretnék venni,ki is néztem az áldozatot nézzétek meg itt a link ime:::: ***Moderálva***

    nosh mi a véleményetek?? használ esetleg vki ilyet?? ha igen lécci irja meg a tapasztalatait ok????

    és szerintetek melyik dohi a jo?? én sokat hallottam erröl a alfakher dohirol,hogy szupi,szerintetek is????

    és láttam hogy itt az oldalon csoportos rendeléseket csináltok,az hogy jön ki posta költségbe ha pl: 4-5-en rendelünk?? menyi a dohi????

    vmi fizzpazz vmi dohi rendelését :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: is láttam itt az oldalon az milyen?? és menyi??

    remélem minnél hamarabb irtok nekem üdv…..

    , Hozzászólás ID: #87055
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    hamy2 írta korábban:
    sziasztokk!!!

    Még kezdö vizipiásnak számitok,még nincs de szeretnék venni,ki is néztem az áldozatot nézzétek meg itt a link ime:::: *****

    nosh mi a véleményetek?? használ esetleg vki ilyet?? ha igen lécci irja meg a tapasztalatait ok????

    és szerintetek melyik dohi a jo?? én sokat hallottam erröl a alfakher dohirol,hogy szupi,szerintetek is????

    és láttam hogy itt az oldalon csoportos rendeléseket csináltok,az hogy jön ki posta költségbe ha pl: 4-5-en rendelünk?? menyi a dohi????

    vmi fizzpazz vmi dohi rendelését :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: is láttam itt az oldalon az milyen?? és menyi??

    remélem minnél hamarabb irtok nekem üdv…..

    Hali!

    Szeretettel üdvözöllek a vízipipafan.hu-n! 🙂

    No akkor sorjában:

    Az általad kinézett pipa akkor éri meg, ha sokat mászkálsz, úton vagy, és közben szeretnél pipázni.https://forum.vizipipafan.hu/viewforum.php?f=24

    Dohányválasztás, teljesen egyéni, kinek a pap kinek a papné. Nekem a lánya! 🙂

    Hülyeséget félretéve:

    Az Af dohányok nagyon jó minőségű termékek, jó választás. Íz kiválasztásánál kinek kinek az egyéni izlése a mérvadó.https://forum.vizipipafan.hu/viewforum.php?f=36

    A közös rendelésnek feltételei vannak, légyszíves olvass utána!

    /minimum 20 hsz után szállhatsz be a rendelésbe!/https://forum.vizipipafan.hu/viewtopic.php?f=116

    , Hozzászólás ID: #87056
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    dohi :hehe:

    , Hozzászólás ID: #87057
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Na ettől a hsz-tól egyből felébredtem. :grr:

    , Hozzászólás ID: #87058
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    És ezen felül át kéne olvasni a szabályzatot mielőtt írsz. Köszi :).

    , Hozzászólás ID: #87059
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    hamy2 írta korábban:
    sziasztokk!!!

    Még kezdö vizipiásnak számitok,még nincs de szeretnék venni,ki is néztem az áldozatot nézzétek meg itt a link ime:::: ***Moderálva***

    nosh mi a véleményetek?? használ esetleg vki ilyet?? ha igen lécci irja meg a tapasztalatait ok????

    és szerintetek melyik dohi a jo?? én sokat hallottam erröl a alfakher dohirol,hogy szupi,szerintetek is????

    és láttam hogy itt az oldalon csoportos rendeléseket csináltok,az hogy jön ki posta költségbe ha pl: 4-5-en rendelünk?? menyi a dohi????

    vmi fizzpazz vmi dohi rendelését :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: is láttam itt az oldalon az milyen?? és menyi??

    remélem minnél hamarabb irtok nekem üdv…..

    Te annyira trendi vagy. 😀

    dohi, lécci, szupi szavakat kérlek mellőzd. Nem éppen azt a trendi, plázacicás réteget képviseljük akik hasonlóképp beszélnek.

    – Ez a hordozható vízipipa nem éppen a legjobb, de a többi sem az. Egy vízipipa nem szállításra való…

    – Amúgy dohányból egyéni ízlés kérdése. Az Al Fakher tényleg jó márkájú, csak vigyázni kell, nehogy lejárt szavatosságút vegyél.

    – Csoportos rendelések során dohányt csak eu-n belüli rendelésnél hozatunk be. Ilyen rendelés eddig nem volt, mivel amerikából szokásunk rendelni, onnan pedig a vám miatt max 50g dohány hozható be.

    – Fizzpazz alatt a Starbuzz-t érted?

    , Hozzászólás ID: #87060
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    fizzpazz mint starbuzz? Jaj kérlek mondd hogy nem :malin2: :malin2: :malin2:

    , Hozzászólás ID: #87061
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    wakummaci írta korábban:
    fizzpazz mint starbuzz? Jaj kérlek mondd hogy nem :malin2: :malin2: :malin2:

    Dede… Azt hittem gukrisz-nél nincs lejjebb… Tévedtem… :faché4:

    , Hozzászólás ID: #87062
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    isi írta korábban:
    wakummaci írta korábban:
    fizzpazz mint starbuzz? Jaj kérlek mondd hogy nem :malin2: :malin2: :malin2:

    Dede… Azt hittem gukrisz-nél nincs lejjebb… Tévedtem… :faché4:

    :faché4:

    múgy elsőnek mindenki vegyen inkább egy kis pipát. aztán belevághat ilyenekbe mikor már tudja használni.. 😀

    , Hozzászólás ID: #87063
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Létre fogok hozni egy “Urban Legend worst User” klubbot itt lassan. 😀

    , Hozzászólás ID: #87064
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    hamy2 az új kedvencem :pan1: :fesse: :boulet: :blub: :blabla: :orc1: :pendu: :hurt5: 8| :mdr3:

    , Hozzászólás ID: #87065
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542
    hamy2 írta korábban:
    sziasztokk!!!

    Még kezdö vizipiásnak számitok,még nincs de szeretnék venni,ki is néztem az áldozatot nézzétek meg itt a link ime:::: ***Moderálva***

    nosh mi a véleményetek?? használ esetleg vki ilyet?? ha igen lécci irja meg a tapasztalatait ok????

    és szerintetek melyik dohi a jo?? én sokat hallottam erröl a alfakher dohirol,hogy szupi,szerintetek is????

    és láttam hogy itt az oldalon csoportos rendeléseket csináltok,az hogy jön ki posta költségbe ha pl: 4-5-en rendelünk?? menyi a dohi????

    vmi fizzpazz vmi dohi rendelését :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: is láttam itt az oldalon az milyen?? és menyi??

    remélem minnél hamarabb irtok nekem üdv…..

    Üdv 😀 😀

    , Hozzászólás ID: #87066
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    Stereo írta korábban:
    hamy2 az új kedvencem

    Mikor először láttam majdnem írtam rá egy durvát… De Kiss Ádám szavaival élve: SZARCSI, FOSSCSII :faché4:

    , Hozzászólás ID: #87067
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542

    Akkor zavarna nagyon, ha fiú lenne és ilyeneket írna :happy1:

    , Hozzászólás ID: #87068
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    este meccs, pipa, macifröccs, pizza :frime:

    , Hozzászólás ID: #87069
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542
    Riccio írta korábban:
    este meccs, pipa, macifröccs, pizza :frime:

    Ha lenne digisportom 🙁 Marad a netes f*s

    , Hozzászólás ID: #87070
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    Riccio írta korábban:
    este meccs, pipa, macifröccs, pizza :frime:

    2009-09-16 20:45:00 – Standard Liége – Arsenal FC

    Arsenalra fogadtam, ncore-on 😀

    , Hozzászólás ID: #87071
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    edhardy írta korábban:
    Riccio írta korábban:
    este meccs, pipa, macifröccs, pizza :frime:

    Ha lenne digisportom 🙁 Marad a netes f*s

    ha nem lenne digisportom….akkor nem tudnám nézni a debrecen és az arsenal meccset egyszerre :diable:

    , Hozzászólás ID: #87072
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470

    Bakker ez a gyerek megint támad a DOHIjaival. Nézzetek át szultán topicba… :hehe: :hehe: :hehe:

    , Hozzászólás ID: #87073
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    isi írta korábban:
    Bakker ez a gyerek megint támad a DOHIjaival. Nézzetek át szultán topicba… :hehe: :hehe: :hehe:

    Most töröltem ki a 3/4-edét….

    Következő húzásnál kitiltom vagy 20 évre, míg felnő és megtanul szabályzatot olvasni. :siffle:

    UP:

    Hát ez jó… még ő van felháborodva, hogy “HEE?!”… Ezúton szeretném megköszönni hamy2-nek, hogy kipróbálhattam a phpbb3 által nyújtott tiltási lehetőségeket. 2029.01.01-ig nem léphetsz be és nem írhatsz a fórumba. Addigra talán lesz egy kis modorod… a vizipipaforum.eu-n vannak ilyenek, ott biztos vagány, jó fej gyerek lennél, de itt NEM. Pápá!

    , Hozzászólás ID: #87074
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Most értem haza,nagyon jó napom volt :pascontent2:

    Mindjárt kezdődnek BL meccsek :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #87075
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    Molnár írta korábban:
    Most értem haza,nagyon jó napom volt :pascontent2:

    Mindjárt kezdődnek BL meccsek :alcool1:

    5000. hozzászólás a topicban :blub:

    , Hozzászólás ID: #87076
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    van “rózsaszirmokkal ízesített kínai fekete teafüvem”. szerintetek ha ezt csak úgy (kifőzés nélkül) beszórom tatályba akkor dob valamit az AF rózsán? :]

    , Hozzászólás ID: #87077
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Riccio írta korábban:
    van “rózsaszirmokkal ízesített kínai fekete teafüvem”. szerintetek ha ezt csak úgy (kifőzés nélkül) beszórom tatályba akkor dob valamit az AF rózsán? :]

    Próbáld ki, h pár szirmoz beleteszel egy pohár vízbe kis időre. 🙂

    , Hozzászólás ID: #87078
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    sYska/!/ írta korábban:
    Riccio írta korábban:
    van “rózsaszirmokkal ízesített kínai fekete teafüvem”. szerintetek ha ezt csak úgy (kifőzés nélkül) beszórom tatályba akkor dob valamit az AF rózsán? :]

    Próbáld ki, h pár szirmoz beleteszel egy pohár vízbe kis időre. 🙂

    így fest amúgy 🙂

    száraz szirom egymagában álló vízben nem hiszem hogy túl nagy hatást fejtene ki :-/

    , Hozzászólás ID: #87079
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    Riccio írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:

    Próbáld ki, h pár szirmoz beleteszel egy pohár vízbe kis időre. 🙂

    így fest amúgy 🙂

    száraz szirom egymagában álló vízben nem hiszem hogy túl nagy hatást fejtene ki :-/

    És ha megfőznéd mint tea, lehűtenéd, és azt raknád a tartályba? :intello:

    , Hozzászólás ID: #87080
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Dejóó,beteg vagyok én is. :triste1:

    Fáj a torkom lázas vagyok,és náthás.

    Egész Fehérváron ez a járvány van.

    Ti,hogy vagytok?

    , Hozzászólás ID: #87081
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Nagyon fáj a torkom nekem is, reggel óta… :rouge:

    , Hozzászólás ID: #87082
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Nálunk suliba ugyanez van. Mindennap bejönnek ÁNTSZ-esek ellenőrizni. Infoterembe naponta kétszer le kell tísztítani a billetyűzetet fertőtlenítő szerrel. 10. évfolyamból 60 ember hiányzik (kicsit több mint a fele) Most azon gondolkodik a vezetőség, hogy bezárják a sulit pár napra. Ezzel nem is lenne gond, csak hogy szombatonként lekéne dolgozni a napokat. :pascontent2:

    , Hozzászólás ID: #87083
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    engem támad az allergia, védekezés tablettával, cseppek orrba, szembe, meg 1 üveg jó száraz bor…..Chiléből….

30 bejegyzés megtekintése - 4,981-5,010 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.