A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #87774
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Mivel eset a rendelés hookahjohntól szeretném ajánlani a következő amerikai webshopot, nagyon komolyak,jó a felhozatal,sokféle dohány, indulásból ajándékként küldik a csomagot, Európába is……

    most van akció is ,overstock dohányból, nagyon jó áron pl:

    4x 50gr Havanna 7$

    3x50gr Romman 8.90 $

    3x 250gr Tangiers 41.95 $

    de van Starbuzz és társai is…..

    https://www.hookah-shisha.com/store/pc/viewSpc_h.asp

    többi normál árban:

    https://www.hookah-shisha.com/c-3-hookah … bacco.html

    , Hozzászólás ID: #87775
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Youri írta korábban:
    Nah jó volt ez a tegnap 😀

    Megdumáltam a patriottsal a paintballt. 7000Ft / fő lenne. Majd még próbálok kicsikarni kedvezményt. 😀 De még így is korrekt mert marha nagy a terület amin lehet játszani.

    Ebben a 7000Ft ben benne van minden felszerelés és 400db töltény.

    Van egy nagyobb csomag, az 11e ft abba 1000töltény van, de nem tudom hogy ellőnénk e annyit. 20 fővel is csak olyan 500 600 töltény szokott elmenni.

    Ezt orommel hallom 🙂 En nagyon szivesen bennelennek egy ilyen mokazasban, remelem a forumrol is minel tobben tudnank menni.

    , Hozzászólás ID: #87776
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Youri írta korábban:
    Nah jó volt ez a tegnap 😀

    Megdumáltam a patriottsal a paintballt. 7000Ft / fő lenne. Majd még próbálok kicsikarni kedvezményt. 😀 De még így is korrekt mert marha nagy a terület amin lehet játszani.

    Ebben a 7000Ft ben benne van minden felszerelés és 400db töltény.

    Van egy nagyobb csomag, az 11e ft abba 1000töltény van, de nem tudom hogy ellőnénk e annyit. 20 fővel is csak olyan 500 600 töltény szokott elmenni.

    Ezt orommel hallom 🙂 En nagyon szivesen bennelennek egy ilyen mokazasban, remelem a forumrol is minel tobben tudnank menni.

    Mehet. 😀 Krampi nyiss témát.

    , Hozzászólás ID: #87777
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Nyissatok témát és a többi PB infó oda csordogál majd. 🙂

    , Hozzászólás ID: #87778
    somika
    Felhasználó
    Somika
    • Hozzászólás: 570

    3500Ft a szégyen.eu-n a vortex! :ooo :ooo Ez az első alkalom hogy bármit is ELFOGADHATÓ áron árulnak azon a szennylapon!Ezt is megéltük!!!Az al masah-al fakher akció pedig maradt, nemsikerült eladni a lejárt dohányokat :faché4: !

    , Hozzászólás ID: #87779
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245

    Érdekes, hogy kiirják pár honlapon : BOMBA AKCIÓ!!!

    Mindenki megveszi (vagy nem) És akkor

    Ja bocs lejárt dohány volt 🙂

    , Hozzászólás ID: #87780
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    ezek nyitottak webshopot Romániába, legfeljebb átküldik oda….egyébként olyan drága a szállítás ,hogy nem nagyon rendelnek….

    , Hozzászólás ID: #87781
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Somika írta korábban:
    3500Ft a szégyen.eu-n a vortex! :ooo :ooo Ez az első alkalom hogy bármit is ELFOGADHATÓ áron árulnak azon a szennylapon!Ezt is megéltük!!!Az al masah-al fakher akció pedig maradt, nemsikerült eladni a lejárt dohányokat :faché4: !

    Haha, normális színben nem kapott. 😀 Fehér, lila, pirosas. Szopacs! 😀

    , Hozzászólás ID: #87782
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Azért elképzeltétek már, hogy pár hónapon belül ilyen kerámiákkal fognak pipázni az utcákon a 10-14 éves gyerekek, rajta szénkonzollal és öngyulladós szénnel? :pascontent2: :hehe: Ne legyen igazam …

    Nem lepődnék meg, ha nem sokára Razan/Nammor csöveket is lehet kapni náluk, …

    Szvsz Szultán Kincsei tesz legtöbbet a hazai minőségi pipázásért. Ezúton is köszönet jár nekik!

    Szerk.: Én is most nézem, hogy csak hülye színben kapni. 😀

    , Hozzászólás ID: #87783
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    Respect az SZK-nak!

    más:

    a család ma bővült 39liter finom friss vilmoskörtepálinkával :alcool1: :winner: :super:

    , Hozzászólás ID: #87784
    berserkers
    Felhasználó
    berserkers
    • Hozzászólás: 203

    Én is meglepődtem rajtuk, de a akció hosszabbításon meg hatalmasat nevettem 😀 jó kis “kifogást” találtak ki a hosszabbításra, hogy eladják a lejárt dohányokat :gene:

    , Hozzászólás ID: #87785
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Ja, elég szánalmas, hogy ilyen indokkal hosszabbítja meg az akciót. 😀 De már megszoktuk tőle.

    Vortexek tényleg elég gané színben vannak neki 😀

    , Hozzászólás ID: #87786
    somika
    Felhasználó
    Somika
    • Hozzászólás: 570
    sYska/!/ írta korábban:
    Somika írta korábban:
    3500Ft a szégyen.eu-n a vortex! :ooo :ooo Ez az első alkalom hogy bármit is ELFOGADHATÓ áron árulnak azon a szennylapon!Ezt is megéltük!!!Az al masah-al fakher akció pedig maradt, nemsikerült eladni a lejárt dohányokat :faché4: !

    Haha, normális színben nem kapott. 😀 pirosas!

    Neharagudj ,de az én vortexem is piros!Mint a pipám!Ezt sértésnek vettem! 😀

    , Hozzászólás ID: #87787
    wolfgan18
    Felhasználó
    wolfgan18
    • Hozzászólás: 65

    ti mit ajánlotok jobban kis phunnelt vagy vortexet? mert nekem van most 1 kis phunnelem, annyival jobb a vortex hogy vegyek egy ojat is? vagy egyáltalán jobb? tapasztalat? :rouge: 🙂

    , Hozzászólás ID: #87788
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    wolfgan18 írta korábban:
    ti mit ajánlotok jobban kis phunnelt vagy vortexet? mert nekem van most 1 kis phunnelem, annyival jobb a vortex hogy vegyek egy ojat is? vagy egyáltalán jobb? tapasztalat? :rouge: 🙂

    Ilyenkor kell elolvasni a Tangiers Phunnel és a Vortex topikot.

    Ha a Phunneled megtudod jól tömni, akkor felesleges a Vortex. Ha nem megy annyira, akkor inkább vegyél olyat. Szerintem ..

    , Hozzászólás ID: #87789
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    webbie írta korábban:
    wolfgan18 írta korábban:
    ti mit ajánlotok jobban kis phunnelt vagy vortexet? mert nekem van most 1 kis phunnelem, annyival jobb a vortex hogy vegyek egy ojat is? vagy egyáltalán jobb? tapasztalat? :rouge: 🙂

    Ilyenkor kell elolvasni a Tangiers Phunnel és a Vortex topikot.

    Ha a Phunneled megtudod jól tömni, akkor felesleges a Vortex. Ha nem megy annyira, akkor inkább vegyél olyat. Szerintem ..

    webbinek igaza van! Tapasztalatom szerint is, bár nekem Hawanna Phunnel-em van ami sok dohányt és szenet eszik, viszont több füstöt tudok vele produkálni, mint a Vortex-el.

    A lényeg a tömési technika a hővel való játszadozás és maga a pipa, mivel egyiptomi kerámiával is sikerült rekord mennyiségű füstöt elérni.

    Talán a Phunnel egy fokkal könnyebb szívni, de csak leheletinyi a különbség.:)

    , Hozzászólás ID: #87790
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Nem tudom, nekem a vortex sokkal jobban bejött. Nincs vele annyi bíbelődés és valahogy jobban kivehetőbbek az ízek belőle.

    De szerintem ízlések és pofonok. Be kell szerezni mind a kettőből max az egyiket kevesebbszer használod.

    , Hozzászólás ID: #87791
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Jaja nekem is van mindkettő. És mind a 2 jól szuperál. 🙂

    Phunnellel egy kicsit többet kell vacakolni.

    , Hozzászólás ID: #87792
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Na, majd ha itt lesznek a Tangiers Phunnelek :]

    , Hozzászólás ID: #87793
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    krampi írta korábban:
    Na, majd ha itt lesznek a Tangiers Phunnelek :]

    Ne is mond úgy vennék már egy olyat. 😀

    , Hozzászólás ID: #87794
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Na, majd ha itt lesznek a Tangiers Phunnelek :]

    Akkor lesz az, hogy a fórumosok 60% isteníteni, 30% leszólni és 10% közepesnek fogja értékelni. 🙂

    Én az istenítőbe leszek! 😀

    , Hozzászólás ID: #87795
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Most vettem fel a Belga 50milis szén videós tesztjét. Megvágom és lehet még ma este felteszem. 🙂

    UP:

    Vettem fel még 1-2 jelenetet hozzá, így most kezdek csak vágni. :rouge:

    , Hozzászólás ID: #87796
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    most olvastam…:

    “Egy kaliforniai kutatócsoport nemrégiben megállapította, hogy a csokoládé egy anandamid nevû lipidet is tartalmaz, és ez a lipid ugyanazokra az agyi receptorokra hathat, mint a marihuána.”

    , Hozzászólás ID: #87797
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    moldy007 írta korábban:
    most olvastam…:

    “Egy kaliforniai kutatócsoport nemrégiben megállapította, hogy a csokoládé egy anandamid nevû lipidet is tartalmaz, és ez a lipid ugyanazokra az agyi receptorokra hathat, mint a marihuána.”

    hát nem tudom, én ezt már kb 1-2 éve hallottam 😀

    , Hozzászólás ID: #87798
    aks
    Felhasználó
    Aks
    • Hozzászólás: 74

    “Színes, műanyag karkötők tartják rettegésben az angol szülőket, akik eddig azt hitték, életük legjobb biznisze, hogy a kiskamaszok körében most menőnek számító karkötőkből egy csomag mindössze 1 fontba kerül. Mint a gyerekek beszámolójából kiderült azonban, a színeknek jelentésük van, méghozzá szexuális jelentésük, írja a brit The Sun. A lányok a karkötők színével utalnak arra, hogy mit tesznek meg a fiúnak, amelyiknek sikerül a karkötőt letépnie a kezükről. A karkötős játékban szinte mindenki azonnal részt vesz, mihelyt bekerül az iskolába, egy, a lapnak nyilatkozó nyolcéves kislány arról panaszkodott, senki sem állt vele szóba addig, amíg nem viselte karkötőket.

    hirdetés. A kisebb lányok még csak sárga, vagy narancssárga karkötőt hordanak, ez azt jelenti, hogy meg kell ölelniük a fiút, vagy bele kell harapniuk a nyakába, a piros és pink szín már messzebb megy a szexuális skálán és azt feltételezi, hogy a lány hajlandó csókolózni és megmutatni a melleit is. Aki kék karkötőt hord, az már az orális szexet sem veti meg, akinek a csuklóján arany vagy fekete karkötő virít, az pedig gyakorlatilag már mindenre hajlandó.”

    Micsoda divatirányzat 😮 :triste1:

    , Hozzászólás ID: #87799
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Gyááá Vazeee aszmondod az aranykarkötőm miatt mászik rám az a sok jó csajjjj???? :happy1: :happy1: :happy1: :happy1:

    , Hozzászólás ID: #87800
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Na ez aztán kemény.

    Lőnémfejbe aki kitalálta és divatirányzatot csinált belőle.

    , Hozzászólás ID: #87801
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    moldy007 írta korábban:
    Gyááá Vazeee aszmondod az aranykarkötőm miatt mászik rám az a sok jó csajjjj???? :happy1: :happy1: :happy1: :happy1:

    GYÁÁÁ! Tarkónlövés! 😀

    Ami megnyugtat: 😛

    Szultán Kincsei üzletben kapható Khalil Mamoon vízipipákról pár kép, amiket csináltam:

    , Hozzászólás ID: #87802
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Ezek nagyon szépek.

    Egy életem egy halálom egy ilyennel meglepem magam!

    , Hozzászólás ID: #87803
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Nagyon szép az a pipa… 😛 szeretem a vörösrezet..annak jó a hűtése is… :ooo

    meg mondhatod hogy márkás cuccod van…….és a lényeg, biztosan jó, kellemes füstöt ad…. :super:

30 bejegyzés megtekintése - 5,701-5,730 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.