A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #87834
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Valahol netten olvastam 1 statisztikát hogy a garancia lejárata utáni 1 éven belül 65% a laptopoknak meghibásodik……

    Ha kell hogy hordozható legyen , vedd meg, nem rossz az a gép.

    , Hozzászólás ID: #87835
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    , Hozzászólás ID: #87836
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    moldy, a sok felé mászkáló embereknek nem bizonyul túl mobilisnak sajnos egy asztali gép 🙂 szerencsére a statisztikával kapcsolatban láttam már szép számmal a 45%-ba lógó gépeket

    köszönöm Ákos, de az a baj, hogy ez nekem kevés lenne, bár van amiben jobb, pl akkumulátor.

    közben eszembe is jutott, hogy nem igazán lesz ilyen árban hasonló képességű, elvégre a 150ezer nagyker ár. és más gépet nem tudok azon beszerezni :triste1:

    de azért köszönöm

    , Hozzászólás ID: #87837
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    most menők a netbookok, az lehet túl gyenge neked, arra amire akarod használni.De azok keveset fogyasztanak és van bennük WI FI…..

    , Hozzászólás ID: #87838
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Riccio írta korábban:
    moldy, a sok felé mászkáló embereknek nem bizonyul túl mobilisnak sajnos egy asztali gép 🙂 szerencsére a statisztikával kapcsolatban láttam már szép számmal a 45%-ba lógó gépeket

    köszönöm Ákos, de az a baj, hogy ez nekem kevés lenne, bár van amiben jobb, pl akkumulátor.

    közben eszembe is jutott, hogy nem igazán lesz ilyen árban hasonló képességű, elvégre a 150ezer nagyker ár. és más gépet nem tudok azon beszerezni :triste1:

    de azért köszönöm

    Nincs mit, nagyon szívesen!

    Amennyiben tudok segíteni írj 1 pü-t!

    , Hozzászólás ID: #87839
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504

    Nézegettem a km pipákat, szépek szépek, de valahogy én inkább a modern irányzat felé húzok. Nekem spec az MYA pipák sokkal jobban tetszenek, legfőképp az obelisk nevezetű.. húú már rég beleszerettem, de 240 dolcsi..

    , Hozzászólás ID: #87840
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Hát én a fele pénzért is olyan modern pipát csinálok neked hogy JABBA is elélvez…….

    fórum tagokról nem is beszélek… :happy1:

    , Hozzászólás ID: #87841
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    moldy007 írta korábban:
    Hát én a fele pénzért is olyan modern pipát csinálok neked hogy JABBA is elélvez…….

    fórum tagokról nem is beszélek… :happy1:

    Az lehet de itt már a fele egy petpalackból készült pipától is elmenne xD

    , Hozzászólás ID: #87842
    troll
    Felhasználó
    Troll
    • Hozzászólás: 426
    Emberke202 írta korábban:
    Nézegettem a km pipákat, szépek szépek, de valahogy én inkább a modern irányzat felé húzok. Nekem spec az MYA pipák sokkal jobban tetszenek, legfőképp az obelisk nevezetű.. húú már rég beleszerettem, de 240 dolcsi..

    aaaa :ooo obeliskből én azt a négyszögletű tartályt úgy megvenném…. mikor megláttam hokkah-shisha-n olyan szinten orgazmusom volt tőle :hehe: …

    , Hozzászólás ID: #87843
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    moldy007 írta korábban:
    Hát én a fele pénzért is olyan modern pipát csinálok neked hogy JABBA is elélvez…….

    fórum tagokról nem is beszélek… :happy1:

    Ezt aláírom! 🙂

    , Hozzászólás ID: #87844
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Megyek aludni,k jó8. 🙂

    , Hozzászólás ID: #87845
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Akkor te is csak eddig birtad a COD-ot? 😀 En meg felneztem CS-zni utana egy kicsit 😀

    Stereo írta korábban:
    Hennawy Cherry lesz óra előtt 😀

    Stereo, az ilyen jellegu hozzaszolasaid utan mar meg akartam kerdezni, hogy mik ezek az ora elotti, meg ora utani pipazasok? 😀

    , Hozzászólás ID: #87846
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Júj gyerek, ma rá kellett jönnöm, hogy tényleg válság van!

    A történet: wad nevű tagunk megkért, hogy hozzak neki Budapestről 1kg cocobrico szenet, mert Szegeden max 1 boltba kapható, csillagos áron. Na most aki járt már az eu fórumon, annak ismerős lehet ez a név. Az egyetlen moderátor ugyan az a wad. 🙂 Megkérdeztem tőle, hogy miért nem LJ-tól rendelt. A válasz egyszerű volt. Drága és nem ad még eki sem kedvezményt. Na ennél a pontnál már nevettem egy jót.

    Ez az igazi válság! 😀 😀 Fan-ostól vásárolni, áhh. 😀

    , Hozzászólás ID: #87847
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Hehh ez aranyos :hehe:

    , Hozzászólás ID: #87848
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456
    krampi írta korábban:

    Stereo írta korábban:
    Hennawy Cherry lesz óra előtt 😀

    Stereo, az ilyen jellegu hozzaszolasaid utan mar meg akartam kerdezni, hogy mik ezek az ora elotti, meg ora utani pipazasok? 😀

    Osztálytárs mindíg behozza a pipáját suliba, aztán mikor nagyobb szünetet tartunk mindíg megy 1-2 fapados pipázás 😀

    Azthiszem holnap viszek is be valami normálisabb, minőségi dohányt.

    , Hozzászólás ID: #87849
    somika
    Felhasználó
    Somika
    • Hozzászólás: 570
    Stereo írta korábban:
    krampi írta korábban:

    Stereo, az ilyen jellegu hozzaszolasaid utan mar meg akartam kerdezni, hogy mik ezek az ora elotti, meg ora utani pipazasok? 😀

    Osztálytárs mindíg behozza a pipáját suliba, aztán mikor nagyobb szünetet tartunk mindíg megy 1-2 fapados pipázás 😀

    Azthiszem holnap viszek is be valami normálisabb, minőségi dohányt.

    Az osztályteremben? :ooo :ooo :ooo Az szép! 😀

    , Hozzászólás ID: #87850
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Somika írta korábban:
    Az osztályteremben? :ooo :ooo :ooo Az szép! 😀

    Ilyet nem mondott, szerintem a suli udvarán, vagy valahol, ahol lehet … 😉

    , Hozzászólás ID: #87851
    somika
    Felhasználó
    Somika
    • Hozzászólás: 570
    webbie írta korábban:
    Somika írta korábban:
    Az osztályteremben? :ooo :ooo :ooo Az szép! 😀

    Ilyet nem mondott, szerintem a suli udvarán, vagy valahol, ahol lehet … 😉

    A fapados miatt gondoltam:D Amúgy szerintem is vmi dohányzásra kijelölt helyen!

    , Hozzászólás ID: #87852
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Sziasztok, üdvözlet minden piparajóngónak.

    Annyi frankó dolgot olvastam erről a pipás megoldásról, hogy gondoltam beszerzek egyet. Soha nem próbáltam még életemben, de annyi jót és olyan élvezetesen írtak emberek róla , hogy már rendesen be vagyok kattanva.

    Mi lesz még ezután.

    Egy buta kérdés amit fel szeretnék tenni, asszony megnyugtatása végett.

    Ugye nem büdös a füstje amit kifúj az ember ?

    Használható télen esetleg zárt helyiségben is , vagy inkább szellőztethető helység ajánlott ?

    Csak azért kérdezem mert mintha elég gyorsan elillanna a kifújt füst.

    Tapasztalat híjján kérném segítségeteket, amit előre is nagyon köszönök.

    Szép napot.

    , Hozzászólás ID: #87853
    berserkers
    Felhasználó
    berserkers
    • Hozzászólás: 203

    Max kellemes illata lehet, egyedül akkor lehet rossz szaga, ha megégeted a dohányt, na az büdös tud lenni :gene: Egyébként 2perc szellőztetés után nekem még az is eltűnik ha történne ilyen véletlen. :siffle:

    , Hozzászólás ID: #87854
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    pooly írta korábban:
    Sziasztok, üdvözlet minden piparajóngónak.

    Annyi frankó dolgot olvastam erről a pipás megoldásról, hogy gondoltam beszerzek egyet. Soha nem próbáltam még életemben, de annyi jót és olyan élvezetesen írtak emberek róla , hogy már rendesen be vagyok kattanva.

    Mi lesz még ezután.

    Egy buta kérdés amit fel szeretnék tenni, asszony megnyugtatása végett.

    Ugye nem büdös a füstje amit kifúj az ember ?

    Használható télen esetleg zárt helyiségben is , vagy inkább szellőztethető helység ajánlott ?

    Csak azért kérdezem mert mintha elég gyorsan elillanna a kifújt füst.

    Tapasztalat híjján kérném segítségeteket, amit előre is nagyon köszönök.

    Szép napot.

    Szerintem azért az jó, ha nyitott ablaknál pipázol, mert akkor nem fulladsz meg a füstben a szobában. 😀

    , Hozzászólás ID: #87855
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Az is kérdés, mennyire tolerálja a nejed az illatokat, mert a vízipipa dohányoknak inkább illatuk mint szaguk van!

    , Hozzászólás ID: #87856
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Pipazas kozben es utan olyan illat van a szobaban, amilyen dohanyt szivtal. A cigi fustjevel ellentetben ez nem rakodik le mindenen, igy egy rovid szelloztetes utan semmilyen illat nem marad a szobaban.

    , Hozzászólás ID: #87857
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Fasza ez az iskola.

    Lezsíroztam pár tanárral és pipát fogok gyártani. Sikerült beszervezni pár CnC-st is tehát miniméter pontossággal lesz megcsinálva a pipám 😀

    Lehet majd engem szeretni amikor kész lesz az egyedi alkotásom 😛 😀

    Ha minden jól megy akkor sikerül majd egy brutál minőségű pipát összedobni, saválló rozsdamentes acélból!

    2 – 2,5 cm-es belső csőátmérővel. Azt hiszem a füstnek nem nagyon lesz akadálya 😀

    , Hozzászólás ID: #87858
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Youri írta korábban:
    Fasza ez az iskola.

    Lezsíroztam pár tanárral és pipát fogok gyártani. Sikerült beszervezni pár CnC-st is tehát miniméter pontossággal lesz megcsinálva a pipám 😀

    Lehet majd engem szeretni amikor kész lesz az egyedi alkotásom 😛 😀

    Ha minden jól megy akkor sikerül majd egy brutál minőségű pipát összedobni, saválló rozsdamentes acélból!

    2 – 2,5 cm-es belső csőátmérővel. Azt hiszem a füstnek nem nagyon lesz akadálya 😀

    Apukám!

    Az már valami lesz.

    A kreativitásodat nem ismerem, de ha van akkor mindent bele!

    Kb mikorra várható eredmény?

    Remélem dokomentálod a folyamatot képekkel, és megosztod velünk!

    , Hozzászólás ID: #87859
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456
    Somika írta korábban:
    Stereo írta korábban:

    Osztálytárs mindíg behozza a pipáját suliba, aztán mikor nagyobb szünetet tartunk mindíg megy 1-2 fapados pipázás 😀

    Azthiszem holnap viszek is be valami normálisabb, minőségi dohányt.

    Az osztályteremben? :ooo :ooo :ooo Az szép! 😀

    Természetesen kijelölt dohányzó helyen.

    , Hozzászólás ID: #87860
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    akoska60 írta korábban:
    Youri írta korábban:
    Fasza ez az iskola.

    Lezsíroztam pár tanárral és pipát fogok gyártani. Sikerült beszervezni pár CnC-st is tehát miniméter pontossággal lesz megcsinálva a pipám 😀

    Lehet majd engem szeretni amikor kész lesz az egyedi alkotásom 😛 😀

    Ha minden jól megy akkor sikerül majd egy brutál minőségű pipát összedobni, saválló rozsdamentes acélból!

    2 – 2,5 cm-es belső csőátmérővel. Azt hiszem a füstnek nem nagyon lesz akadálya 😀

    Apukám!

    Az már valami lesz.

    A kreativitásodat nem ismerem, de ha van akkor mindent bele!

    Kb mikorra várható eredmény?

    Remélem dokomentálod a folyamatot képekkel, és megosztod velünk!

    Jó kérdés egyenlőre. A tartály érdekes lesz. Maga az egész pipa is. Obeliszk szerű lesz, de nem olyan mint a MYA pipák. Itt az egész pipa egy nagy obeliszk lesz, talán hieroglifákat is megcsinálom és befestem egyiptomi obeliszk színűre.

    Még csak most készül a tervrajz, de elég meredeken néz ki. Teljesen szögletesre akarom benne a formákat, olyan úgysem sok van.

    A hieroglifákat lehet hogy maratóval fogjuk megcsinálni, tehát kopni nem fog az tuti 😀

    A tartály egy csonkagúla lesz aminek az éleit fém fogja tartani és abba lesz beleragasztva az üveg. Próbálok majd valami színezett üveget szerezni, mert a sima átlátszó nagyon snassz lenne.

    , Hozzászólás ID: #87861
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Nagyon szépen köszönöm a válaszokat emberek.

    A következő bugyuta kérdésem amit remélem elnéztek nekem.

    Létezik olyan, hogy rossz pipa, vagy ha nem frankó a megvásárolt cucc megfelelő tömítéskészlettel orvosolhatóak a problémák ?

    , Hozzászólás ID: #87862
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    pooly írta korábban:
    Nagyon szépen köszönöm a válaszokat emberek.

    A következő bugyuta kérdésem amit remélem elnéztek nekem.

    Létezik olyan, hogy rossz pipa, vagy ha nem frankó a megvásárolt cucc megfelelő tömítéskészlettel orvosolhatóak a problémák ?

    Hát vannak olyan pipák amik selejtek és eladó sorba kerülnek, de ezért kell üzletben vásárolni és nem utcán. Ott visszacserélik szó nélkül.

    A tömítés sokat segíthet amúgy is, de nem baj az, ha magában is jó a pipa.

    Tömítéssel lehet orvosolni a szelelést egész jól (csavaros pipáknál leginkább)

    de ha anyag hiba van benne, akkor inkább hagyd ott. Nem éri meg. 🙂

    , Hozzászólás ID: #87863
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Mentem, mindjárt kezdődik Fábry, további kellemes estét!

30 bejegyzés megtekintése - 5,761-5,790 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.