A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #88134
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456
    sYska/!/ írta korábban:
    Stereo írta korábban:
    Hahaaa este koncert 😀

    Hol? Milyen?

    Mára csak 1 koncertet találtam: 2009.10.16 22:00 AB/CD (AC/DC tribute) & léggitár verseny – H – Dunaújváros – Baka Fogda (Ingyenes!)

    😀

    Tankcsapda – Jubileumi koncert Békéscsaba, jegy már a zsebbe

    , Hozzászólás ID: #88135
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    Stereo írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:

    Hol? Milyen?

    Mára csak 1 koncertet találtam: 2009.10.16 22:00 AB/CD (AC/DC tribute) & léggitár verseny – H – Dunaújváros – Baka Fogda (Ingyenes!)

    😀

    Tankcsapda – Jubileumi koncert Békéscsaba, jegy már a zsebbe

    Hú jó neked, ez egyben lemezbemutató koncert is?

    , Hozzászólás ID: #88136
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Lesz elvileg pár új szám, de ez inkább ilyen Best Of Turné.

    , Hozzászólás ID: #88137
    hambee
    Felhasználó
    hambee
    • Hozzászólás: 63
    BandiKJ írta korábban:
    ma is eljött ez az idö…. be kell mennem suliba kemény 3 tanorára :hehe:

    Átrakhatták volna már azt a hármat máshová és szabadon lehetne pipuzni egész nap :intello: 😛

    , Hozzászólás ID: #88138
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    Stereo írta korábban:
    Lesz elvileg pár új szám, de ez inkább ilyen Best Of Turné.

    Köszi a választ és jó szórakozást a koncerthez. :super:

    , Hozzászólás ID: #88139
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Mi ezen a forumon vizipipazni, pipazni es hasonlo kulturalt dolgokat szoktunk csinalni. Le se irom azt a szot, hogy mit nem szoktunk :berk1:

    Jah es Tankcsapda is :berk1:

    A hortobagyi husospalacsinta viszont :cote:

    , Hozzászólás ID: #88140
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    … taska.html

    Szerintetek ez jó vétel ? 🙂 Egér + töltő nemtudom, hogy mennyire fér el benne.

    , Hozzászólás ID: #88141
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Kösz hookah a cickafarkos S-t, honnan sikerült szerválni?

    Mármint a Kedvenc dohány Şerbetlinél az Şre gondolok.

    , Hozzászólás ID: #88142
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Nah serbetli mangó 20 percen belül. Az illata kegyetlen. Engem nem mangóra emlékeztet. Remélem ízben jobb lesz 😀

    , Hozzászólás ID: #88143
    lukivoker
    Felhasználó
    Lukivoker
    • Hozzászólás: 378
    webbie írta korábban:

    Szerintetek ez jó vétel ? 🙂 Egér + töltő nemtudom, hogy mennyire fér el benne.

    elfér benne nyugi..általában van külön zseb a töltőnek..nekem egy dell noti táskám van , szerintem 2noti is belefér akár asztali 17″ is:)

    , Hozzászólás ID: #88144
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Sziasztok.

    Segítséget kértem tőletek a minap pipavásárlással kapcsolatban.

    Ígértem képeket amit megpróbálok idebiggyeszteni <-- Milyen szép szó. ;) … es.hu_.jpg

    … es.hu_.jpg

    5000.- jó pöngő magyar forintot kérne érte a kofalelkületü polgár, de az ár alkuképes.

    Az üveg láttán vegyes érzelmeim támadtak de sikerült visszanyelni.Egyébként egy 42 cm-es pipa, bár én jobb szeretnék egy 55cm-est.A polgár azt mondta,hogy semmit nem kapott hozzá úgyhogy csipesz pl. nuku.

    Kinézetre nem is annyira nagyon fontos mert lesz komolyabb pipám is, ez tuti, másrészt a tuningot is meg tudom oldani.

    Inkább az érdekelne, hogy ér-e pénzt a technika vagy inkább tegyem a pénzmagot a következő örömforrásba, és gyüjtögessek türelmesen.

    Ha nem problem ideírnám azt is, hogy melyik a másik kiszemelt példány a Vizipipa.szenny-en van akciós csomagban 55cm-es pipa, dohánnyal mindennel 11400.- ért.

    Erről is szívesen fogadnék véleményt.

    , Hozzászólás ID: #88145
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    pooly írta korábban:
    Sziasztok.

    Segítséget kértem tőletek a minap pipavásárlással kapcsolatban.

    Ígértem képeket amit megpróbálok idebiggyeszteni <-- Milyen szép szó. ;) … es.hu_.jpg

    … es.hu_.jpg

    5000.- jó pöngő magyar forintot kérne érte a kofalelkületü polgár, de az ár alkuképes.

    Az üveg láttán vegyes érzelmeim támadtak de sikerült visszanyelni.Egyébként egy 42 cm-es pipa, bár én jobb szeretnék egy 55cm-est.A polgár azt mondta,hogy semmit nem kapott hozzá úgyhogy csipesz pl. nuku.

    Kinézetre nem is annyira nagyon fontos mert lesz komolyabb pipám is, ez tuti, másrészt a tuningot is meg tudom oldani.

    Inkább az érdekelne, hogy ér-e pénzt a technika vagy inkább tegyem a pénzmagot a következő örömforrásba, és gyüjtögessek türelmesen.

    Ha nem problem ideírnám azt is, hogy melyik a másik kiszemelt példány a Vizipipa.eu-n van akciós csomagban 55cm-es pipa, dohánnyal mindennel 11400.- ért.

    Erről is szívesen fogadnék véleményt.

    És ehez mit szólsz?

    , Hozzászólás ID: #88146
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Noh, serbetli mangóról majd még este megcsinálom a tesztet.

    Engem annyira nem nyert meg. Olyan finomkás, csak kicsit zöldség ízű. 😀

    A mangóban azt szeretem, ha kicsit még savanykás, ez meg nagyon édes. Majd keverek hozzá mizo guavát, akkor szerintem pont olyan lesz amit én szeretek. 🙂

    , Hozzászólás ID: #88147
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Mit is szóljak hozzá.

    Elolvastam megint egy komplett témát itt a fórumotokon és egyre nyomorultabbul érzem magam.

    Tizenéves koromban kezdtem el dohányozni, persze azért mert ha én cigizek sokkal vagányabb gyerek leszek, olyan felnőttnek kinéző mint a többiek, és itt a többieken van a hangsúly. Szerintem az ember nem azért kezd el bagózni,- és ide megfelelő is ez a gusztustalan szó-, mert tetszik neki az a tüdejét szétégető maró érzés, hanem ezt elviselve és leküzdve elfogadottabbnak érezheti magát. Ezt látom a mai tini korosztálynál is, és ha visszapörgetem a filmet be kell valljam magamnak hogy látom a saját képkockáimat is.

    Életem első cigarettája piros Symphnia volt amitől annak rendje módja szerint be is kábultam, az egyik legerősebb dohány volt viszont az egyik legtisztább is talán, aztán mindenfajta dohánnyal volt dolgom a 14 éven keresztül és mikor már minden reggel arra keltem fel , hogy fáj a tüdőm, eldöntöttem abbahagyom.

    Választottam és a talán legkegyetlenebb módszert választottam, elnyomni és soha többet.

    Tél volt és anyuékhoz mentem le éppen mentholos szofi lapult a zsebbe, és szilárd elhatározás feszült a fejben.

    Beléptem az ajtón, pusszancs, pici dumcsi és előkerült a cigi, kérdésem imígyen szólott szülőm felé.

    – Itt az utolsó szál cigim elszívod helyettem ?

    Mire ő.

    – Persze.

    Elszívta. Azóta fogalmam nincs, hogy hol nyomhattam el életem utolsó cigarettáját.

    Az egészből maga a rituálé, a szertartásszerűség hiányzik igazán, az a furcsa érzés amikor az ember cigizik egyedül és mégsincs annyira egyedül, mintha valamiféle támasz vagy megnyugvás lenne emögött a rituálé mögött, na ez hiányzik igazán nekem.Mert bevallom férfias becsülettel, hiányzik nekem.

    És most egy pár hete rátaláltam erre a vizipipa nevű csodára, mindamellett hogy szép, nemcsak magát a füstöt, a jóleső ízt adja az embernek, hanem a társat, a harmóniát, a gondolatokat.Mindazt amit a cigaretta adott a dohány a papír és a füstszűrő nélkül.

    Szóval akoska60 ,mit is szólok hozzá ?

    Csak annyit hogy hiányzik az életemből ez a megnyugvás.

    Ne haragudjatok ,hogy ilyen hosszúra sikerült, remélem nem untattam senkit.

    , Hozzászólás ID: #88148
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Nézd meg a privát üzeneteidet!

    , Hozzászólás ID: #88149
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Én az ilyen cannabis jeles pipákat nagyon utálom,szerintem csúnyák.Nem értem minek rá ez a jelzés. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #88150
    wolfgan18
    Felhasználó
    wolfgan18
    • Hozzászólás: 65

    áhh nemértem már párszor megtömtem a phunnelt és mindig rosszul, nemtudom mi lehet a hiba :snif: csináltam már mod al meg most úgy mint youtubos videóba láttam… 🙁 valahogy kapar mindig…… áhhhhh… :nono: valaki tudna segíteni hogy esetleg hol rondhattam el? :rouge: előre is köszönöm! 🙂

    , Hozzászólás ID: #88151
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    wolfgan18 írta korábban:
    áhh nemértem már párszor megtömtem a phunnelt és mindig rosszul, nemtudom mi lehet a hiba :snif: csináltam már mod al meg most úgy mint youtubos videóba láttam… 🙁 valahogy kapar mindig…… áhhhhh… :nono: valaki tudna segíteni hogy esetleg hol rondhattam el? :rouge: előre is köszönöm! 🙂

    Ott RONTHATTAD el, hogy esetleg keveset tömtél bele.

    Nekem pontosan ugyanez a bajom volt, és rájöttem, hogy azért mert igencsak alulpakoltam a kerámiát, és ezért (gondolom én) a kevesebb dohány kevésbé bírta felvenni a hőt.

    Amikor úgy döntöttem, hogy fütyülök rá, és nem spóroltam, nagyon jó lett.

    , Hozzászólás ID: #88152
    wolfgan18
    Felhasználó
    wolfgan18
    • Hozzászólás: 65

    ELVILEG így csinálltam mindent :nono:

    , Hozzászólás ID: #88153
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    gerago nem voltál véletlenül tegnap este zárás környékén az szk-ban, KM próbán? 😀

    , Hozzászólás ID: #88154
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Lol ..

    Msn beszélgetés mindörökké :coeur: :coeur: 😀

    , Hozzászólás ID: #88155
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229
    webbie írta korábban:
    Lol ..

    Msn beszélgetés mindörökké :coeur: :coeur: 😀

    Azt meghiszem :hehe:CSATT!!!CSATT!!! :diable:

    , Hozzászólás ID: #88156
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245

    Na hali!

    24-én megyek Görögországba / Athénba. Kérdésem az lenne, hogy ott nincs vp őrület vagy valami? Mert akkor vennék pár dohányt 🙂

    , Hozzászólás ID: #88157
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    gukrisz írta korábban:
    Na hali!

    24-én megyek Görögországba / Athénba. Kérdésem az lenne, hogy ott nincs vp őrület vagy valami? Mert akkor vennék pár dohányt 🙂

    Annyira nincs, de kimész, és keresel boltot. Biztos találsz, Athénba meg főleg.

    Ha jól emlékszek, akkor ahol van az őrségváltás, ott volt pár dohány trafik.

    , Hozzászólás ID: #88158
    attesz
    Felhasználó
    attesz
    • Hozzászólás: 210

    Elnézést hogy ilyen goyrsan témát váltok , de nem tudom ki milyen böngészőt használom, gondolom vagy Firefox vagy Google Chrome, na én ma töltöttem le a Google Chrome – ot, és olyan rohadt hamar tölti be az oldalt, meg magát a Programot hogy én Firefoxról átváltottam arra, ajánlom figyelmébe mindenkinek ( Amúgy nem akartam ez ügyben témát nyitni, ezért írtam ide ! 🙂 ) .

    , Hozzászólás ID: #88159
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    attesz írta korábban:
    Elnézést hogy ilyen goyrsan témát váltok , de nem tudom ki milyen böngészőt használom, gondolom vagy Firefox vagy Google Chrome, na én ma töltöttem le a Google Chrome – ot, és olyan rohadt hamar tölti be az oldalt, meg magát a Programot hogy én Firefoxról átváltottam arra, ajánlom figyelmébe mindenkinek ( Amúgy nem akartam ez ügyben témát nyitni, ezért írtam ide ! 🙂 ) .

    Nem tudom neked mennyi idő egy firefox megnyitása, de nekem azonnal bejön a böngésző amint rákattintok az ikonjára.. 🙂

    Lehet,hogy ki fogom próbálni ha azt mondod, hogy tényleg gyorsabb.

    , Hozzászólás ID: #88160
    hambee
    Felhasználó
    hambee
    • Hozzászólás: 63
    wakummaci írta korábban:
    attesz írta korábban:
    Elnézést hogy ilyen goyrsan témát váltok , de nem tudom ki milyen böngészőt használom, gondolom vagy Firefox vagy Google Chrome, na én ma töltöttem le a Google Chrome – ot, és olyan rohadt hamar tölti be az oldalt, meg magát a Programot hogy én Firefoxról átváltottam arra, ajánlom figyelmébe mindenkinek ( Amúgy nem akartam ez ügyben témát nyitni, ezért írtam ide ! 🙂 ) .

    Nem tudom neked mennyi idő egy firefox megnyitása, de nekem azonnal bejön a böngésző amint rákattintok az ikonjára.. 🙂

    Lehet,hogy ki fogom próbálni ha azt mondod, hogy tényleg gyorsabb.

    Az xp-t is leváltottam vistára azt meg nemsokára 7-esre.A chrome meg nem rossz próbáltam,de én visszatértem,bár már nem emlékszem mi idegesített benne.Azt tudom hogy kezdőlapnak felajánlja a leggyakoribb oldalakat kis négyzetekben…no mind1(kinek mi)lehet újra megpróbálom…

    , Hozzászólás ID: #88161
    somika
    Felhasználó
    Somika
    • Hozzászólás: 570
    hambee írta korábban:

    Az xp-t is leváltottam vistára azt meg nemsokára 7-esre.

    A win 7 nagyon megéri, nekem az van egy ideje.Baromi stabil op rendszer lett, eddig egyszer nem fagyott le…És nem utolsó sorban felhasználóbarát és gyönyörű.Úgytűnik a microsoftnak végre sikerült egy használható operációs rendszert kiadnia ;).

    , Hozzászólás ID: #88162
    attesz
    Felhasználó
    attesz
    • Hozzászólás: 210
    wakummaci írta korábban:
    attesz írta korábban:
    Elnézést hogy ilyen goyrsan témát váltok , de nem tudom ki milyen böngészőt használom, gondolom vagy Firefox vagy Google Chrome, na én ma töltöttem le a Google Chrome – ot, és olyan rohadt hamar tölti be az oldalt, meg magát a Programot hogy én Firefoxról átváltottam arra, ajánlom figyelmébe mindenkinek ( Amúgy nem akartam ez ügyben témát nyitni, ezért írtam ide ! 🙂 ) .

    Nem tudom neked mennyi idő egy firefox megnyitása, de nekem azonnal bejön a böngésző amint rákattintok az ikonjára.. 🙂

    Lehet,hogy ki fogom próbálni ha azt mondod, hogy tényleg gyorsabb.

    Hát figyu nekem most lesz Gépcsere mármint hardver 😀 512 MB Ramom van és azzal elég lassú :S viszont a Chrome nekem gyorsabb … az oldalakat is gyorsabban hozza be 🙂 de nem baj lesz majd DD3 2 x 2 Gb Ramom akkor majd gyors lesz minden, ez csak egy tanács vlt annak aki ilyenekke kínlódik ! 🙂 (:

    , Hozzászólás ID: #88163
    hambee
    Felhasználó
    hambee
    • Hozzászólás: 63
    Somika írta korábban:
    hambee írta korábban:

    Az xp-t is leváltottam vistára azt meg nemsokára 7-esre.

    A win 7 nagyon megéri, nekem az van egy ideje.Baromi stabil op rendszer lett, eddig egyszer nem fagyott le…És nem utolsó sorban felhasználóbarát és gyönyörű.Úgytűnik a microsoftnak végre sikerült egy használható operációs rendszert kiadnia ;).

    Igen igen sokan dícsérik,bár nekem a vistával se volt gondom soha…

30 bejegyzés megtekintése - 6,061-6,090 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.