A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #88194
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    szégyen.eu-n egy ember írta korábban:

    Sziasztok

    Ha benne van a játék leírásban, hogy kell akkor küldjön, ha meg nincs akkor…

    Lehet, hogy nincs nete, vagy akármi is közbejöhetett neki!

    Amúgy is ennek az oldalnak igen érdekes a media kampánya!

    Sok cikknek semmi értelme! Csak a sok pénzt akarják beszedni, sok Kínai pipából, aminek a minősége hagy kívánni valót maga után!

    Nézzük meg azokat a csöveket pár használat és tiszta rozsda, silány gumitömítések, szelepben berohad a vasgolyó….stb

    ennyi

    Ébred a nép, emberek! 🙂

    , Hozzászólás ID: #88195
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Riccio írta korábban:
    van rajta wlan ha ez a kérdés 🙂

    Nem, nem ez volt a kerdes 🙂 Mind1, majd megerted 😀 Olvasd vissza, amit irtal elotte.

    , Hozzászólás ID: #88196
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Gábor írta korábban:
    szégyen.eu-n egy ember írta korábban:

    Sziasztok

    Ha benne van a játék leírásban, hogy kell akkor küldjön, ha meg nincs akkor…

    Lehet, hogy nincs nete, vagy akármi is közbejöhetett neki!

    Amúgy is ennek az oldalnak igen érdekes a media kampánya!

    Sok cikknek semmi értelme! Csak a sok pénzt akarják beszedni, sok Kínai pipából, aminek a minősége hagy kívánni valót maga után!

    Nézzük meg azokat a csöveket pár használat és tiszta rozsda, silány gumitömítések, szelepben berohad a vasgolyó….stb

    ennyi

    Ébred a nép, emberek! 🙂

    Miert megyek fel arra a blogra es olvasom el a bejegyzeseket + hozzaszolasokat? Miert??? :snif:

    , Hozzászólás ID: #88197
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504

    ki meiket preferálja? melyikkel lehet jobb ízt/több füstöt elérni?

    , Hozzászólás ID: #88198
    attesz
    Felhasználó
    attesz
    • Hozzászólás: 210

    Ezt kifejtenéd mire gondolsz 😀 Pipára ? mármint melyiknél ? 🙂 (:

    , Hozzászólás ID: #88199
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504
    Emberke202 írta korábban:
    ki meiket preferálja? melyikkel lehet jobb ízt/több füstöt elérni?

    no igen, a tegnapi 7 deci vodka így másnapra kellemetlen dolgokat hoz :gene:

    vortex és phunnel között kéne választani , mert őszíntén megmondva, nagyon sokkal több füstöt nem értem el a vortexel, igaz az íz az jobb, azért kérdezem, mert akkor beújítok egy tangiers phunnelt.

    , Hozzászólás ID: #88200
    attesz
    Felhasználó
    attesz
    • Hozzászólás: 210

    Huhh hát igazából, nem tudok nyilatkozni, mert én is Vortexet tervezem, de azt mondják ez is jó meg az is … 😀 én is gyűjtöm az info kat de a válaszokra kiváncsi leszek ! 😀

    , Hozzászólás ID: #88201
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Szerintem Vortex kerámiát vegyetek, vagy várjátok meg, még lesz a SzultanKincseiben eredeti Tangiers Phunnel kerámia. A kínai, noname Phunnellel nehézkes elérni egy jó tömést.

    Vortexel pedig szerintem nagyon könnyű, én ezt ajánlom mindenképp :coeur: 🙂

    , Hozzászólás ID: #88202
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Gábor írta korábban:
    szégyen.eu-n egy ember írta korábban:

    Sziasztok

    Ha benne van a játék leírásban, hogy kell akkor küldjön, ha meg nincs akkor…

    Lehet, hogy nincs nete, vagy akármi is közbejöhetett neki!

    Amúgy is ennek az oldalnak igen érdekes a media kampánya!

    Sok cikknek semmi értelme! Csak a sok pénzt akarják beszedni, sok Kínai pipából, aminek a minősége hagy kívánni valót maga után!

    Nézzük meg azokat a csöveket pár használat és tiszta rozsda, silány gumitömítések, szelepben berohad a vasgolyó….stb

    ennyi

    Ébred a nép, emberek! 🙂

    Úgy sem lesz sokáig ez a komment ott. Letörölnek mindent ami nem popónyálazás…

    Bár örömteli hír, hogy van aki erre rájött. Kár, hogy ez már évek óta szemet szúró….

    , Hozzászólás ID: #88203
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    az előbb említett .eu ról egy hsz:

    “Én Vortex vagy Phunnel kerámiát tuti nem rendelnék amerikából.

    Ahogy én ismerem magam ,megjönne csomó pénzér és vagy a macska vagy én vagy valameik gyökér leverné az asztalról azt cseszhetném a nagy Ámerikáná kerámiát.

    Én inkább híve vagyok a csináld magad dolognak.

    Razan csövet is csinálok sőtt jobbat is.”

    “csináld magad”…”sőt jobbat”… öröm azt a fórumot olvasni. szakadok a röhögéstől :malin2: :malin2: :malin2: :malin2:

    , Hozzászólás ID: #88204
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Jézusom, még fent vagytok?!

    Én csak a blogba írok 1 hétre előre bejegyzéseket. (Érdemes lesz benézni, majdnem minden nap. 😉 Oltogatástól kezdve az okításon át lesz minden. 😛 )

    hundarkblade írta korábban:
    az előbb említett .eu ról egy hsz:

    “Én Vortex vagy Phunnel kerámiát tuti nem rendelnék amerikából.

    Ahogy én ismerem magam ,megjönne csomó pénzér és vagy a macska vagy én vagy valameik gyökér leverné az asztalról azt cseszhetném a nagy Ámerikáná kerámiát.

    Én inkább híve vagyok a csináld magad dolognak.

    Razan csövet is csinálok sőtt jobbat is.”

    “csináld magad”…”sőt jobbat”… öröm azt a fórumot olvasni. szakadok a röhögéstől :malin2: :malin2: :malin2: :malin2:

    Húú, ezek szerint Hamy2-t befogadták? :gene:

    /* sírva röhögök */

    Na erre kíváncsi vagyok! Pü-be küldj linket pls. reggelek és érdeklődök a gyereknél, fotóra éhesen. 😀

    Megyek is aludni, most jól kiröhögtem magam. 🙂

    , Hozzászólás ID: #88205
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Nyah. Kifolyik a szemem, reggel 9-tol egeszen mostanaig egy epuletet rajzoltam + modelleztem ArchiCad-ben oo/

    Ugyhogy nyugi sYska, nem jokedvembol vagyok fent en sem ilyenkor. De legalabb megvan az ejszakai ugyelet 😛

    , Hozzászólás ID: #88206
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Folyt kov …

    , Hozzászólás ID: #88207
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504
    webbie írta korábban:
    Szerintem Vortex kerámiát vegyetek, vagy várjátok meg, még lesz a SzultanKincseiben eredeti Tangiers Phunnel kerámia. A kínai, noname Phunnellel nehézkes elérni egy jó tömést.

    Vortexel pedig szerintem nagyon könnyű, én ezt ajánlom mindenképp :coeur: 🙂

    feltettem a kérdést egy külföldi fórumon, 12 emberből eddig 10 szavazott a phunnelre.

    , Hozzászólás ID: #88208
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Emberke202 írta korábban:
    webbie írta korábban:
    Szerintem Vortex kerámiát vegyetek, vagy várjátok meg, még lesz a SzultanKincseiben eredeti Tangiers Phunnel kerámia. A kínai, noname Phunnellel nehézkes elérni egy jó tömést.

    Vortexel pedig szerintem nagyon könnyű, én ezt ajánlom mindenképp :coeur: 🙂

    feltettem a kérdést egy külföldi fórumon, 12 emberből eddig 10 szavazott a phunnelre.

    Nem véletlen írtam oda, hogy EREDETI Phunnelt vegyenek, ha azt akarnak. 😉

    , Hozzászólás ID: #88209
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    lol. Igen, azert az is bennevan, hogy Phunnel regebbota van kint a piacon, igy miutan az emberek megszerettek azt; termeszetes rakcio, hogy a kesobb megszuletett vetelytarsakat nem kedvelik. Anno amikor kijott a Vortex mindenki azt mondta ra, hogy sz*r es nem fogja hasznalni, aztan valahogy megis hasznaljak 😀 Amugy pedig nem tudom mit kell ezen vacakolni, vegyetek mindkettot, aztan majd mindenki eldonti maganak, hogy melyik tetszik jobban. Vortexel mindenesetre egyszerubb tomni, az biztos.

    , Hozzászólás ID: #88210
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504

    a phunnelt is ki lehet tömni alufóliával, ha én mondjuk csak 1 órát akarok pipázni?

    , Hozzászólás ID: #88211
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Emberke202 írta korábban:
    a phunnelt is ki lehet tömni alufóliával, ha én mondjuk csak 1 órát akarok pipázni?

    Minden kerámiát ki lehet. Azonban az alufólia itt felmelegedhet és ha túl sok hőt kap akkor akár alja is megéghet. Phunnel nagyobb és emiatt több hőt igényel. Nehezebb úgy taktikázni, hogy alufóliával van kitömve. Akkor inkább vortex, annál nincs ez a mizéria. 🙂

    , Hozzászólás ID: #88212
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Chatre mindenki!!!!!!!!!!!

    , Hozzászólás ID: #88213
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Na megkezdem tanulmányaimat majd leszek még :cote:

    , Hozzászólás ID: #88214
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    Troll írta korábban:
    tanulós EN cherry, egyipTamásból

    Ezt a beteg hozzászólást. :amen: :mdr2:

    , Hozzászólás ID: #88215
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    BandiKJ írta korábban:
    mátyás kola :hehe: én csináltam.

    a véleményem rola: mivel ez az elsö házi dohányom, ezért nem a legjobb.

    az ize gyengécske, de ami érzödik az nagyon finom kola 😛

    a füsttel már több baj van, hennawy és egy gyenge nakhla közé tenném.

    összeségében: jo lesz ez bandi, jo lesz… :intello:

    Miért pont Mátyás kóla? :hehe:

    , Hozzászólás ID: #88216
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Gyá héjjjj….Starbuzz imádó matrózok, ma olyan kalandom volt mint Discoveryn látni…..Haverem jött vissza németből, vett egy 4 személyes motorcsónakot 40 LErős motorral….reggeltől délig aludt, délután 2kor hívott hogy menjünk tesztelni……kivittük a legközelebbi kavicsbányához, csak 45 méter mély….. nagy nehezen vízre engedtük…. persze kellet 20 perc mire rájöttünk hogy kell a motort bebuktatni a vizbe…..indítás után csaptunk 1 kis kört és vissza mentünk a partra felvenni a másik társunkat. Motort leállítás,….beszállás……újra inditás… nem indúl.Gyújtó gyertya kulcsot nem találtam, nagy nehezen csőfogóval kivettem a gyertyákat -2db, öngyújtóval felmelegítettem, visszatettem ( elég nehéz munka, csónak végén egyensúlyozni, 1 kézzel kapaszkodni, 1el kivenni a 2 gyertyát…)motor indúl…. 🙂 körbe járjuk a tavat, ami elég nagy és bumeráng formájú, végül nem a legtávolibb részén altunk meg horgászni, hanem a felénél, a sziget mellett.Sok időt nem pazaroltunk, lebegett a veszély hogy nem indul be a motor. Ja Mörfi győzött. :diable: …nem indult….2x kivettem a gyertyákat,2X égetés öngyújtóval, visszaszerelés…..karbó piszkálás, semmi esély……..2 pindurka evezővel nyomultunk, ( én voltam a fő gályázó….)

    1 km után partot értünk.Újabb kínlódás felhúzni az utánfutóra, ,már sötét volt…. a part csúszós volt ….az autó (merci)alig bírta kihúzni…..saját energiámmal besegítve….cipőm megmerült a parton….de nála othon bekeptam hirtelen 2 üveg fincsi vörösbort…..és happy end.

    , Hozzászólás ID: #88217
    adam_t
    Felhasználó
    adam_t
    • Hozzászólás: 113
    moldy007 írta korábban:
    Gyá héjjjj….Starbuzz imádó matrózok, ma olyan kalandom volt mint Discoveryn látni…..Haverem jött vissza németből, vett egy 4 személyes motorcsónakot 40 LErős motorral….reggeltől délig aludt, délután 2kor hívott hogy menjünk tesztelni……kivittük a legközelebbi kavicsbányához, csak 45 méter mély….. nagy nehezen vízre engedtük…. persze kellet 20 perc mire rájöttünk hogy kell a motort bebuktatni a vizbe…..indítás után csaptunk 1 kis kört és vissza mentünk a partra felvenni a másik társunkat. Motort leállítás,….beszállás……újra inditás… nem indúl.Gyújtó gyertya kulcsot nem találtam, nagy nehezen csőfogóval kivettem a gyertyákat -2db, öngyújtóval felmelegítettem, visszatettem ( elég nehéz munka, csónak végén egyensúlyozni, 1 kézzel kapaszkodni, 1el kivenni a 2 gyertyát…)motor indúl…. 🙂 körbe járjuk a tavat, ami elég nagy és bumeráng formájú, végül nem a legtávolibb részén altunk meg horgászni, hanem a felénél, a sziget mellett.Sok időt nem pazaroltunk, lebegett a veszély hogy nem indul be a motor. Ja Mörfi győzött. :diable: …nem indult….2x kivettem a gyertyákat,2X égetés öngyújtóval, visszaszerelés…..karbó piszkálás, semmi esély……..2 pindurka evezővel nyomultunk, ( én voltam a fő gályázó….)

    1 km után partot értünk.Újabb kínlódás felhúzni az utánfutóra, ,már sötét volt…. a part csúszós volt ….az autó (merci)alig bírta kihúzni…..saját energiámmal besegítve….cipőm megmerült a parton….de nála othon bekeptam hirtelen 2 üveg fincsi vörösbort…..és happy end.

    hmm.. ezt én is kipróbálnám.. : D csak jó motorcsónakkal.. :hehe:

    , Hozzászólás ID: #88218
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Akkor nem volt ott unatkozás! :hehe:

    , Hozzászólás ID: #88219
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473

    délutános műszakból hazaesve pihenés helyett mit csinál az ember? izzítja a brico-t, tömi a phunnelt és nekiáll weblapot szerkeszteni… imádom. kilenckor marketing, aztán vezetés, utána “pihentető” jog, aztán jó esetben délután majd tudok lazulni kicsit, de az sem garantált. azért szép az élet 😀

    , Hozzászólás ID: #88220
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    peti562 írta korábban:
    délutános műszakból hazaesve pihenés helyett mit csinál az ember? izzítja a brico-t, tömi a phunnelt és nekiáll weblapot szerkeszteni… imádom. kilenckor marketing, aztán vezetés, utána “pihentető” jog, aztán jó esetben délután majd tudok lazulni kicsit, de az sem garantált. azért szép az élet 😀

    Szúrj be közé egy 5 órás vegyész labort és megkapod egy napom….. Egy átlagos napom….Bár energiám ritkán van már egy pipára du., este. 🙁

    , Hozzászólás ID: #88221
    troll
    Felhasználó
    Troll
    • Hozzászólás: 426

    én azt hiszem elkéstem :intello:

    , Hozzászólás ID: #88222
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    De azért látom volt időd még egy hsz-t írni 😀

    , Hozzászólás ID: #88223
    frici
    Felhasználó
    Frici
    • Hozzászólás: 630

    Vajon mit rontok el?

    A KM pipámhoz járt egy alap egyiptomi kerámia, ma ebbe tömtem.

    De vhogy nem lett az igazi…megpakoltam becsületesen, amennyit felvett a kerámia, két réteg grill fólia rá, és egy majdnem egész brico meg egy fél…

    Könnyű volt szívni, meg semmi baj nem volt vele…vagyis mégis…mert nem jött az a mennyiségű füst ami illett volna…

    1. Ez a kerámia ennyire kaka lenne?

    2. Nem pakoltam rá elég szenet?

    Azért furcsa, mert már ezer éve nem rontottam el tömést…

30 bejegyzés megtekintése - 6,121-6,150 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.