A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #88284
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Nem akartam a Vortex topic-ot offolni, bár félig oda kapcsolódik.

    Megérkezett elviekben a Sultan Center vízipipa bolt saját gyártású vortex kerámiái. Képek önmagukért beszélnek. 😀

    Áruk 1000Ft. Az, hogy mennyire használható erősen kérdéses. :-/

    Szerintem picik, lukak full rosszul vannak rajta és olyan mint a kínai phunnel, kézmunka nyoma ott maradt nem is kicsit.. :gene:

    , Hozzászólás ID: #88285
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Ezek nagyon durván vannak megmunkálva,de müködésileg is több baj van velük:a lukak rossz helyen vannak(na ná nincs hely hová tenni….) és nem elég mély,ehhez 5 réteg alufolia kell és 2 alugyürü…. :hehe:

    A tojástartóból készült kerámiám lenyomja a mindenféle egyiptomit és olcsó is volt ……..250ft….

    , Hozzászólás ID: #88286
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    sYska/!/ írta korábban:
    Nem akartam a Vortex topic-ot offolni, bár félig oda kapcsolódik.

    Megérkezett elviekben a Sultan Center vízipipa bolt saját gyártású vortex kerámiái. Képek önmagukért beszélnek. 😀

    Áruk 1000Ft. Az, hogy mennyire használható erősen kérdéses. :-/

    Szerintem picik, lukak full rosszul vannak rajta és olyan mint a kínai phunnel, kézmunka nyoma ott maradt nem is kicsit.. :gene:

    Az a baj ezzel, hogy egy óvodás csoport jobbat csinál, és képesek 1000 Ft-ért eladni…és nem is ez a gond, hanem az, hogy valaki jóhiszeműen megveszi, mint a “mosható csöveket”.

    , Hozzászólás ID: #88287
    hambee
    Felhasználó
    hambee
    • Hozzászólás: 63

    jhajj,mindjárt gyúrok én is egyet!! :hehe:

    tegnap este hazahoztam a pipám és már füstöl is …ajj de jóó …már hiányzott :]

    , Hozzászólás ID: #88288
    bandikj
    Felhasználó
    BandiKJ
    • Hozzászólás: 438

    ezt hivják függöségnek, de nehogy azt hidd hogy énis pipáztam este :hehe:

    , Hozzászólás ID: #88289
    aks
    Felhasználó
    Aks
    • Hozzászólás: 74

    Csak én vagyok annyira elvetemült hogy néha pipázás közbe nemcsak iszok valamit hanem eszek is? :Dmondjuk valami sos süteményt vagy popcornt.. 😀

    , Hozzászólás ID: #88290
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    Hookah írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    Nem akartam a Vortex topic-ot offolni, bár félig oda kapcsolódik.

    Megérkezett elviekben a Sultan Center vízipipa bolt saját gyártású vortex kerámiái. Képek önmagukért beszélnek. 😀

    Áruk 1000Ft. Az, hogy mennyire használható erősen kérdéses. :-/

    Szerintem picik, lukak full rosszul vannak rajta és olyan mint a kínai phunnel, kézmunka nyoma ott maradt nem is kicsit.. :gene:

    Az a baj ezzel, hogy egy óvodás csoport jobbat csinál, és képesek 1000 Ft-ért eladni…és nem is ez a gond, hanem az, hogy valaki jóhiszeműen megveszi, mint a “mosható csöveket”.

    Végül is nem hazudnak. A cső mosható, csak tönkremegy tőle.. xD

    , Hozzászólás ID: #88291
    hambee
    Felhasználó
    hambee
    • Hozzászólás: 63
    Aks írta korábban:
    Csak én vagyok annyira elvetemült hogy néha pipázás közbe nemcsak iszok valamit hanem eszek is? :Dmondjuk valami sos süteményt vagy popcornt.. 😀

    Énis rágok valamit ha van mit…A világ legjobb cucca a hagymakarika (az a zöld zacsis amit egyébként a chio alkot és ez nem reklám :ange:)uh de megkívántam!! :] 😛

    , Hozzászólás ID: #88292
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Csodásak ezek az “ÚJ” vortexek, szerintem öcsém komolyabbat kreálna nekem :hehe:

    , Hozzászólás ID: #88293
    hambee
    Felhasználó
    hambee
    • Hozzászólás: 63

    Most épp jéggel és mentol kristállyal szívok.Jó dolog a m.k.,mert a mentolos dohánnyal ellentétben nem ég meg és végig ott az íz ráadásul nem olyan intenzív…tehát marhára nem zavar.

    De a legfrissítőbb amit kipróbáltam az banditooo lefagyasztható csöve…két cső közt hűtőfolyadék…brutálisan lehűti amit le kell. :perv:

    , Hozzászólás ID: #88294
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Ilyen ,,vortexet” még én is tudok csinálni 🙂

    , Hozzászólás ID: #88295
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    sYska/!/ írta korábban:
    Nem akartam a Vortex topic-ot offolni, bár félig oda kapcsolódik.

    Megérkezett elviekben a Sultan Center vízipipa bolt saját gyártású vortex kerámiái. Képek önmagukért beszélnek. 😀 …

    Gyönyörű ez a Szartex. :diable: Semmi értelme nincs ennek a tölcsérnek.

    , Hozzászólás ID: #88296
    somika
    Felhasználó
    Somika
    • Hozzászólás: 570

    Havernak úgytudom ilyen van, és állítólag egész használható.Legalábbis olyasmit említett hogy vortex hamisítványa van és eléggé jó.Sok füstje volt, bár ízben nem érzett változást a sima kerámiákhoz képest.Majd megkérdem hogy a sultancenterben vásárolta e.

    , Hozzászólás ID: #88297
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    elvileg szk-ban is “hamisítványok” vannak szóval lehet arra gondolt

    , Hozzászólás ID: #88298
    somika
    Felhasználó
    Somika
    • Hozzászólás: 570
    Riccio írta korábban:
    elvileg szk-ban is “hamisítványok” vannak szóval lehet arra gondolt

    Én mondjuk nem nevezném hamisítványnak, mert ugyanaz a cég gyártja mint a rendes vortexet!Nos keressünk rá az értelmező kéziszótárban:”Hamisít:Csaló szándékkal utánoz v. megváltoztat vmit.”Mivel az eredeti cég gyártja,nem csalási szándékkal, ezért nem nevezném hamisítványnak! :alcool1:Inkább csak egy vortex 2.0 ahol újítottak valamicskét(a lyukak helyzetét).

    , Hozzászólás ID: #88299
    bandikj
    Felhasználó
    BandiKJ
    • Hozzászólás: 438
    hambee írta korábban:
    Most épp jéggel és mentol kristállyal szívok.Jó dolog a m.k.,mert a mentolos dohánnyal ellentétben nem ég meg és végig ott az íz ráadásul nem olyan intenzív…tehát marhára nem zavar.

    De a legfrissítőbb amit kipróbáltam az banditooo lefagyasztható csöve…két cső közt hűtőfolyadék…brutálisan lehűti amit le kell. :perv:

    ezért járna nekem legalább egy tesztelö rang :siffle: :langue2: :hehe:

    , Hozzászólás ID: #88300
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593
    SamPez írta korábban:
    AF cser. oo/

    valami gáz van vele 🙁

    kitalálom, szultancenterben vetted.

    , Hozzászólás ID: #88301
    sampez
    Felhasználó
    SamPez
    • Hozzászólás: 441
    cyp írta korábban:
    SamPez írta korábban:
    AF cser. oo/

    valami gáz van vele 🙁

    kitalálom, szultancenterben vetted.

    Ott a pont….de 4dobozból ez az egy ilyen kaki :berk1: .Ráadásul nem is járt le(2010.jan.)basszus! :0

    , Hozzászólás ID: #88302
    sihu
    Felhasználó
    Sihu
    • Hozzászólás: 131

    Fodi

    Sziasztok!

    Én utána jártam a két szívócső közti különbségnek, mielőtt kitettük a webáruházba a Nammor szívócső nevű termékünket. Legjobb tudomásunk szerint a Nammor kevésbe darabjaira szedhető, és a Razan lebutított mása, ám a hasonlóság kísérteties. A Razan szívócsöveket 4-5 darabra szedheted, míg ezeket a csöveket csak 2. Mindegyik mosható, és igényes kidolgozású, ezen felül a Nammor 100% egyiptomi gyártmány, mert a zacskón szerepel a gyártó ország.

    csak én tudok vamit rosszul?? mert az enyém csak két darabra szedhető és egy Razan cimke díszeleg rajta

    , Hozzászólás ID: #88303
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Sihu írta korábban:
    Fodi

    Sziasztok!

    Én utána jártam a két szívócső közti különbségnek, mielőtt kitettük a webáruházba a Nammor szívócső nevű termékünket. Legjobb tudomásunk szerint a Nammor kevésbe darabjaira szedhető, és a Razan lebutított mása, ám a hasonlóság kísérteties. A Razan szívócsöveket 4-5 darabra szedheted, míg ezeket a csöveket csak 2. Mindegyik mosható, és igényes kidolgozású, ezen felül a Nammor 100% egyiptomi gyártmány, mert a zacskón szerepel a gyártó ország.

    csak én tudok vamit rosszul?? mert az enyém csak két darabra szedhető és egy Razan cimke díszeleg rajta

    Keveri valamivel, Razan sem szedhető több részre. 🙂

    , Hozzászólás ID: #88304
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    gerago írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    Nem akartam a Vortex topic-ot offolni, bár félig oda kapcsolódik.

    Megérkezett elviekben a Sultan Center vízipipa bolt saját gyártású vortex kerámiái. Képek önmagukért beszélnek. 😀 …

    Gyönyörű ez a Szartex. :diable: Semmi értelme nincs ennek a tölcsérnek.

    Gerago! Hogy sikerült az ultrahangod?

    , Hozzászólás ID: #88305
    frici
    Felhasználó
    Frici
    • Hozzászólás: 630

    Megjöttek az SZC vortex kerámiái…a képek önmagukért beszélnek….

    Hol tekinthetem meg a képeket?

    , Hozzászólás ID: #88306
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    Aki Gödöllőn ismeri azt boltot Petőfi téren, mert vannak itt páran, ahol eddig csak pár pipás cuccot lehetett kapni, annak jó hírem van, ma beszéltem csávókával, végkiárusítást csinál a többi cuccból, és feltölti boltot dohányal, és egyéb pipához való dolgokkal.

    , Hozzászólás ID: #88307
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593
    Frici írta korábban:
    Megjöttek az SZC vortex kerámiái…a képek önmagukért beszélnek….

    Hol tekinthetem meg a képeket?

    sYska/!/ írta korábban:
    , Hozzászólás ID: #88308
    frici
    Felhasználó
    Frici
    • Hozzászólás: 630

    jaaa…Sz Center…

    Hát…igen, valóban beszédes képek…. :hehe:

    , Hozzászólás ID: #88309
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    Frici írta korábban:
    jaaa…Sz Center…

    Hát…igen, valóban beszédes képek…. :hehe:

    De legalább minimális copy van benne, Szartex néven simán le is védhető :faché4:

    , Hozzászólás ID: #88310
    bandikj
    Felhasználó
    BandiKJ
    • Hozzászólás: 438

    ha elnézem a vortexes képeket, akkor annyi elönyt tudok a javukra mondani, hogy valszeg olyan anyagbol van mint a sima egyiptomi kerámia, ezért ha lejárt a szén és még pipázni akarsz egyet rögtön, akkor el tudod mosni gond nélkül, a zománc nem repedezik be, ellenben az igazi vortexnél, ahol érdemes megvárni hogy kihüljön a kerámia mert különben gatya trottyal :hehe:

    , Hozzászólás ID: #88311
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491
    cyp írta korábban:
    Aki Gödöllőn ismeri azt boltot Petőfi téren, mert vannak itt páran, ahol eddig csak pár pipás cuccot lehetett kapni, annak jó hírem van, ma beszéltem csávókával, végkiárusítást csinál a többi cuccból, és feltölti boltot dohányal, és egyéb pipához való dolgokkal.

    Hol is van pontosan a petőfi tér? jövő héten elnézek oda mikro után 😀

    , Hozzászólás ID: #88312
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    hát nemtudom mennyire vagy képbe gödöllővel, de nem nagyon van most még több dohány, szén viszont már érkezett végre cocobrico, dohányból meg 250g wahat láttam műanyag dobozban. ja és a szokásos 50gramosok pár nakhla waha masah és egy db banános fakher van még 😀 1000ftos áron van a fakher és masah. többi meg 700.

    ha tudod hol van a gimnázium, onnan már közel van.

    , Hozzászólás ID: #88313
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    Gábor írta korábban:
    gerago írta korábban:

    Gyönyörű ez a Szartex. :diable: Semmi értelme nincs ennek a tölcsérnek.

    Gerago! Hogy sikerült az ultrahangod?

    Semmi baja a szívemnek. :super:

30 bejegyzés megtekintése - 6,211-6,240 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.