A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #88404
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    tud a srác rendesen.Nekem az tetszett mikor pár éve sorozatban nyert könnyedén mindent mert a hondával -a legfejlettebb motorral ment ,és kezdett unalmas és kihivásmentes lenni a verseny……na akkor kezdett indulni hátrábbról…..és másik évbe átment a Yamahához…….na kellett is dolgozni, de a tudás kipótolta a különbséget.

    Van kedvetek 1 virtuális pipázáshoz? mondjuk szerda este 20 óra?

    Pár hónapja fent vagyok (elég ritkán) 1 virtuális világban.Ez 1 városka , sok helységekkel,tengerpart, lagúna(jókat lehet úszkálni víz alatt is…) ,diszkó, klub, stb. hasonlít a second liféra.Regisztrálás ingyenes,kiválasztod hogy nézzél ki , ( én elégé hasonlítok) Rendesen 18 éven felülieknek szól,aki VIP annak van lehetősége szexre hívni és megcsinálni az alkalmi partnert.(virtuálisan)……VIP lehetsz 20 dolcsi per hónap (sárga név írás a fejed fölött)vagy sok reklám nézés, mások profilja megnézése, fotók főltetéséért járó pénz (rays)Csajoknak a férfiak szoktak fizetni rayst hogy VIP legyenek és vinni tudják 1 virtuális reszelésre… 😀

    Mások profilja elég érdekes, sok csajszi nagyon bátor, feltesznek magukról merész képeket MINDENT megmutatnak….. :diable:

    Lehet mindenfelé mászkálni (jó nyelv gyakorlásnak is ….).,vannak helyek hol szól zene, lehet táncolni…..sőt valakit felkérni…. :super:ha igen akkor lehet tapizni ,csókolni a nyakát stb….lehet kérni hogy visszajelöljön barátnak.Ritkán találkozok magyarokkal is…

    A használatos nyelv az angol ,(van chat ablak amit mindenki lát , de privát is…)de van 1 hely ahol szabadon lehet bármilyen nyelvet használni, ez a kupi (Bareback Bordello) .Na itt vannak asztalok ,le lehet ülni ,ütni a zongora billentyűit, inni sört, vagy táncolni a középső részen , esetleg fürödni a jakuzziba. stb .Na itt van 2 vízipipa , ha közzel vagy rákattintól a jelre ami megjelenik ,és a jobb lenti smoke irásra és már szivod is………kicsit fura mert a szívórész az orba van kissé , meg a füst is a kerámiábol jön…. :hehe: gyakran pipázok itt, és mások néznek……. interaktív az egész.

    Esetleg ha van valakinek kedve , lehetne virtuális pipatalálkozót csinálni, ajánlom a fórumban levő neveket használni….. nekem ott moldy008 a nevem.Meglehet szervezni pl hogy esténkét 8 órakor találkozni…..

    https://www.redlightcenter.com/

    , Hozzászólás ID: #88405
    adam_t
    Felhasználó
    adam_t
    • Hozzászólás: 113

    Marha jó napom volt 🙂 Elmentem horgászni egy régi osztálytársammal a Duna-Tisza csatornára és 4-5 óra alatt 16 sügeret fogtunk.. :perv:

    , Hozzászólás ID: #88406
    lukivoker
    Felhasználó
    Lukivoker
    • Hozzászólás: 378
    adam_t írta korábban:
    Marha jó napom volt 🙂 Elmentem horgászni egy régi osztálytársammal a Duna-Tisza csatornára és 4-5 óra alatt 16 sügeret fogtunk.. :perv:

    húú jó hogy eszembe juttattad..még a héten be kell iktatni egy horgászatot amég jó idő van 🙂

    , Hozzászólás ID: #88407
    somika
    Felhasználó
    Somika
    • Hozzászólás: 570
    Lukivoker írta korábban:
    adam_t írta korábban:
    Marha jó napom volt 🙂 Elmentem horgászni egy régi osztálytársammal a Duna-Tisza csatornára és 4-5 óra alatt 16 sügeret fogtunk.. :perv:

    húú jó hogy eszembe juttattad..még a héten be kell iktatni egy horgászatot amég jó idő van 🙂

    Én holnap készülök egy jókis szeles,hideg pecára.Már csak halak jöjjenek…

    , Hozzászólás ID: #88408
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    A sügér nagyon finom, kedvencem…… na meg kell jó bor , hogy legyen miben úsznia…. 😀

    Hétvégén mi is megyünk horgászni a haver csónakjával, még fel kell szereljem rá a hal-radart….

    , Hozzászólás ID: #88409
    adam_t
    Felhasználó
    adam_t
    • Hozzászólás: 113

    Mellesleg pipát is akartam vinni, de nagyon nyirkos idő volt hozzá szóval majd április május tájékán lesz sztem ilyen pipás horgászat.. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #88410
    somika
    Felhasználó
    Somika
    • Hozzászólás: 570
    adam_t írta korábban:
    Mellesleg pipát is akartam vinni, de nagyon nyirkos idő volt hozzá szóval majd április május tájékán lesz sztem ilyen pipás horgászat.. :triste1:

    Az nagyon jó tud pedig lenni.Legemlékezetesebb az volt amikor a derítő tavon faházat béreltünk, délután érkeztünk, nagysokára végre kipakoltunk, botok be voltak dobva, rodpod-on elektromos kapásjelzők bekapcsolva, és a naplemente alatt pipáztunk.Bár nem volt valami nyugodt pipázás mert 5percenként kellett pontyot fárasztani :).

    , Hozzászólás ID: #88411
    lukivoker
    Felhasználó
    Lukivoker
    • Hozzászólás: 378
    Somika írta korábban:
    adam_t írta korábban:
    Mellesleg pipát is akartam vinni, de nagyon nyirkos idő volt hozzá szóval majd április május tájékán lesz sztem ilyen pipás horgászat.. :triste1:

    Az nagyon jó tud pedig lenni.Legemlékezetesebb az volt amikor a derítő tavon faházat béreltünk, délután érkeztünk, nagysokára végre kipakoltunk, botok be voltak dobva, rodpod-on elektromos kapásjelzők bekapcsolva, és a naplemente alatt pipáztunk.Bár nem volt valami nyugodt pipázás mert 5percenként kellett pontyot fárasztani :).

    én nem viszek pipát..csak összemocskolom..olyankor minden időmet a horgászatnak szentelem..korán kelés, beetetés..délutánra várni az első komolyabb halacskákat..aztán megállás nélkül amég azt nem mondjuk jó elég ennyi.

    , Hozzászólás ID: #88412
    attesz
    Felhasználó
    attesz
    • Hozzászólás: 210

    Bruhaha Összejött a Randiim 😀 Ennyi – Ennyi 😀 ! Háhá 😀 Mindenki vendégem egy Sör Smiley – ra ! 😀 :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #88413
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    attesz írta korábban:
    Bruhaha Összejött a Randiim 😀 Ennyi – Ennyi 😀 ! Háhá 😀 Mindenki vendégem egy Sör Smiley – ra ! 😀 :alcool1:

    Naaaaaaaaa!

    Örülök és gratula! :winner:

    További sok sikert a hölgyhöz!

    Csak ezt a vonalat folytatni!

    , Hozzászólás ID: #88414
    adam_t
    Felhasználó
    adam_t
    • Hozzászólás: 113
    attesz írta korábban:
    Bruhaha Összejött a Randiim 😀 Ennyi – Ennyi 😀 ! Háhá 😀 Mindenki vendégem egy Sör Smiley – ra ! 😀 :alcool1:

    :alcool1: Jó neked.. :super:én mindig csak a problémás nőket vonzom.. legutóbb is csak ki lettem használva.. :-/

    , Hozzászólás ID: #88415
    djreplay
    Felhasználó
    djreplay
    • Hozzászólás: 385

    grat attesz :alcool1: :winner:

    sok sikert a továbbiakban 😉

    , Hozzászólás ID: #88416
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Grat attesz, de a nőkkel vigyázni kell. A pipa mindig ott van melletted és nem reklamál, nem von kérdőre. 😀

    , Hozzászólás ID: #88417
    .kiki.
    Felhasználó
    .Kiki.
    • Hozzászólás: 295
    sYska/!/ írta korábban:
    Grat attesz, de a nőkkel vigyázni kell. A pipa mindig ott van melletted és nem reklamál, nem von kérdőre. 😀

    Viszont a pipának is ugyanaz a lényege mint a nőkkel való együttlétnek…a Szívás :hehe: :hehe:

    , Hozzászólás ID: #88418
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    attesz írta korábban:
    Bruhaha Összejött a Randiim 😀 Ennyi – Ennyi 😀 ! Háhá 😀 Mindenki vendégem egy Sör Smiley – ra ! 😀 :alcool1:

    Grat Attesz, aztán hajrá! 😛

    , Hozzászólás ID: #88419
    .kiki.
    Felhasználó
    .Kiki.
    • Hozzászólás: 295

    Reggel perverzkedésből a kis harmincvalahánycentis TM pipámat egy kicsi egyiptomi kerámiával, hennawy csokival, szénkonzollal, szilikoncsöves homemade-csővel, öngyulladós szénnel meggyújtottam…a nosztalgia miatt 😀

    Aztán a nyolcvanvalahánycentis csavaros pipácskámat, hebafilterrel, ‘eredeti’ vortex-szel, mizo cserrivel, alufólia használatával, namor csővel és cocobrico-val is használtam :happy1:

    Leírhatatlan a különbség 😀

    Örülök, hogy rátaláltam anno erre az oldalra/fórumra, mert sztem még mindíg a minipipás megoldással élnék, ha nem lenne rám hatással a fejlődés.

    Viva La VPFanok :] :] :happy1:

    , Hozzászólás ID: #88420
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Örülök, h fejlődés a fórum velejárója. 🙂

    , Hozzászólás ID: #88421
    attesz
    Felhasználó
    attesz
    • Hozzászólás: 210

    Ohh köszi ! 🙂 :rouge: Hát természetesen ezen a vonalon maradok, engem hála istennek tudom hogy nem fog kihasználni mert évek óta barátok vagyunk, és hát nem tudom, rossz lelkiállapotban volt bementem hozzá Fehérvárra, és hát azt mondta mekkora egy hülye hogy nem vett észre elöbb, hát mondom mondasz valamit 😀 és hát így ment tovább a Story … :]

    , Hozzászólás ID: #88422
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    .Kiki. írta korábban:
    Reggel perverzkedésből a kis harmincvalahánycentis …

    Úhh, nah ezt lehet én is kipróbálom, csak kéne hozzá vmi kisebb pipa, szénkonzol, meg ilyenek.. Kiváncsi vagyok mennyi a kontraszt így, ekkora váltás után :D.

    , Hozzászólás ID: #88423
    lukivoker
    Felhasználó
    Lukivoker
    • Hozzászólás: 378

    szombaton a sörözőben volt 1társaság aki pipázott..82-es topmark pipa..szénkonzol gyári szívócső,kerámia öngyulladós szén..hát no comment..inkább ittam hogy eltudjam viselni..alig volt füst, dohány égett..mikor átnéztem mindig annyit láttam hogy a kerámiából több füst dől mint a szívócsőből, oké semmi gond , de kb 10percenként leesett a kerámia róla..na akkor már durván felnyomták az agyamat ki is mentem 😀 nemgyengén divatpipások voltak..

    , Hozzászólás ID: #88424
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Azért az egy dolog, hogy vannak divatpipások, de nem kell dobálózni össze vissza marhára a szóval…

    Attól mert valaki nem ért hozzá annyira még nem divatpipás, szimplán nincs meg a megfelelő tudás,háttér,ismerős ahhoz, hogy úgy tömje meg a kerámiát, hogy a dohány ne égjen szana és széjjel.

    Nem lehet mindenkinek razanja, vortexe, és cocoja :). Azért azt meg ne állítsuk, hogy ezek nélkül a kiegészítők nélkül nem lehet egy élvezetes pipázást csinálni, mert igenis lehet.

    Nem tudom ki, hogy volt vele, de én nem razannal és phunnellel kezdtem a pipázásomat.

    Konkrétan egy 47(!) centis top mark pipával, öngyulladós 3kings szénnel, és original fémbetétes szívócsővel.

    Érdekes módon mégis megszerettem a pipázást :).

    , Hozzászólás ID: #88425
    lukivoker
    Felhasználó
    Lukivoker
    • Hozzászólás: 378
    wakummaci írta korábban:
    Azért az egy dolog, hogy vannak divatpipások, de nem kell dobálózni össze vissza marhára a szóval…

    Attól mert valaki nem ért hozzá annyira még nem divatpipás, szimplán nincs meg a megfelelő tudás,háttér,ismerős ahhoz, hogy úgy tömje meg a kerámiát, hogy a dohány ne égjen szana és széjjel.

    Nem lehet mindenkinek razanja, vortexe, és cocoja :). Azért azt meg ne állítsuk, hogy ezek nélkül a kiegészítők nélkül nem lehet egy élvezetes pipázást csinálni, mert igenis lehet.

    Nem tudom ki, hogy volt vele, de én nem razannal és phunnellel kezdtem a pipázásomat.

    Konkrétan egy 47(!) centis top mark pipával, öngyulladós 3kings szénnel, és original fémbetétes szívócsővel.

    Érdekes módon mégis megszerettem a pipázást :).

    jó oké de a srácról le lehetett írni hogy csak nagyzolásból pipázik..

    én is 75-ös szír pipával, 1-2réteg fóliával meg öngyulladóssal kezdtem:gene:

    , Hozzászólás ID: #88426
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Lukivoker írta korábban:
    wakummaci írta korábban:
    Azért az egy dolog,… :).

    jó oké de a srácról le lehetett írni hogy csak nagyzolásból pipázik..

    én is 75-ös szír pipával, 1-2réteg fóliával meg öngyulladóssal kezdtem:gene:

    Értem én, csak a leírásodból nem ez jött le, hanem, hogy mindenki szar aki teszem azt 3 kingsel pipázik…

    Akár hiszitek akár nem, lehet azzal is jót tömni :).

    , Hozzászólás ID: #88427
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Én 35cm-es pipával,öngyulladóssal kezdtem,de arra büszke vagyok,hogy sohase használtam Szénkonzolt,csak alufóliát 🙂

    , Hozzászólás ID: #88428
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    Molnár írta korábban:
    Én 35cm-es pipával,öngyulladóssal kezdtem,de arra büszke vagyok,hogy sohase használtam Szénkonzolt,csak alufóliát 🙂

    Detto. 😀 Hennawy kétalma volt a legelső:D

    , Hozzászólás ID: #88429
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229
    Gábor írta korábban:
    Detto. 😀 Hennawy kétalma volt a legelső:D

    Nekem henawy citrom volt :cote:a 2.tömésnél már rumot tettünk a tartályba. :hehe:

    , Hozzászólás ID: #88430
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    wakummaci írta korábban:
    Értem én, csak a leírásodból nem ez jött le, hanem, hogy mindenki ** (széklet) aki teszem azt 3 kingsel pipázik…

    Akkor én is szar lennék ? 😀 Többet pipázok 3kingsel (40mm) mint pl. cocoval. Nemtudom, én már hozzászoktam ehhez. Nem is érzem azt a fura mellékízt.

    Persze van, hogy megkívánom a cocoval való tömést, és akkor érezni a különbséget. De vortexre is tökéletes nekem egy darab 40 mm-es széttörve. A füst nálam nem marad el.

    Persze csak Razannal. 🙂

    , Hozzászólás ID: #88431
    adam_t
    Felhasználó
    adam_t
    • Hozzászólás: 113

    Nekem 47es TM pipával, alufóliával, gyári csővel, egyiptomi kerámiával, 3kings szénnel és PM 3alma dohánnyal került sor az első pipázásra.. :hehe:

    , Hozzászólás ID: #88432
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Nyilván, jobb a természetes szén, tudjuk jól mind, de énis gyakran pöfékelek öngyulladóssal..

    , Hozzászólás ID: #88433
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504

    Velem nagyon sokszor előfordul, h az első kör az cocobrico, a második az már öngyulladós, mert nincs kedvem még1x szarakodni a begyújtással 🙂

30 bejegyzés megtekintése - 6,331-6,360 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.