A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #89798
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Krampi, szülinapodra rendeltem egy ilyet:

    A tartozék a srác is, hogy boldog legyél. 😀 😀

    , Hozzászólás ID: #89799
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Biztosan jól fog krampinak állni! 😀

    , Hozzászólás ID: #89800
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Jujjjjj na ez azért meredek :DDDD

    , Hozzászólás ID: #89801
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    képet kérünk:D:D és a ma zsákmányoltam tpocba is követeljük a fotókat természetesen használatba:D

    , Hozzászólás ID: #89802
    somika
    Felhasználó
    Somika
    • Hozzászólás: 570
    qayqay írta korábban:
    Valaki Budán nem tud olyan helyet ahova be lehet ülni pipázni?

    Majorka, városmajornál, lehet vinni pipát,a pia átlagos ár, csak le kell foglalni a helyet 1-2 nappal előtte(ingyenes).

    , Hozzászólás ID: #89803
    ko12
    Felhasználó
    ko12
    • Hozzászólás: 355

    Újpesten a Kobra bárba is lehet vinni pipát, fizetni nem kell :))

    , Hozzászólás ID: #89804
    patrik
    Felhasználó
    Patrik
    • Hozzászólás: 91

    Sziasztok! Én is még csak kb egy hónapja pipázok. Az a kérdésem hogy mitől szédül be az ember pipázás közbe? És ezt hogy lehet kiküszöbölni?

    , Hozzászólás ID: #89805
    nightrain
    Felhasználó
    Nightrain
    • Hozzászólás: 1208

    rosszullet-t248.html

    Rosszullét topic választ ad a kérdéseidre!

    , Hozzászólás ID: #89806
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267

    Na üdv mindenkinek!

    Eddig csak olvasgatni jártam fel, de gondoltam előjövök a sötétből, és mostantól néha-ha van mit-be is írogatok. Elég jó kis fórum ez, bár nemtom, honnan van ennyi pénzetek, ami cuccokat itt öszeharácsoltatok néhányan, én csak nézek(pedig nekem is van 5 pipám, meg van ez a heppem, hogy minden ízhez saját kerámia+cső)…

    Rövid bemutatkozás: Pipa, bogár, könyvek, festészet- így címszavakban. Nemrég elkezdtem pipacsöveket is “gyártani”… Meguntam a saját mezei snasz csöveimet, átalakítgattam őket, most meg az ismerőseim is jönnek sorba, hogy nekik is kell. Ennek örülök. Ha valakit érdekel, teszek majd képet. Ja igen, szabolcsi vagyok, ezért az akcentus 🙂 és ezért maradok én ki minden jóból.

    Nem tudom, miért írtam ennyit, de gondoltam elsőnek jó lesz.

    Na szóval üdv mindenkinek!

    Nejneiko (feca)

    , Hozzászólás ID: #89807
    nightrain
    Felhasználó
    Nightrain
    • Hozzászólás: 1208

    Nem baj hogy ennyit írtál sőt…

    Nem kell aggódni nekem csak egy pipám van, még….

    Nekem semmi különlegességem nincs,akinek van annak meg telik rá.

    Nézz fel többször és osztsd meg a tapaszatalataidat.

    , Hozzászólás ID: #89808
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    képeket természetesen kérünk:) és ha jól tudom még legalább 2 Szabolcs környéki tag van akik teljesen véletlen családtagok is:D

    , Hozzászólás ID: #89809
    adam923
    Felhasználó
    adam923
    • Hozzászólás: 7

    Csomoszor irok hozzászolást és nem jelenik meg.Mi miatt van ez?

    , Hozzászólás ID: #89810
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267

    Képek lesznek, egyelőre még alig ismerem ki magam az aktív dolgokban(pl hogy kell válaszolni egy privát üzenetre, ha nincs szájbarágós “válaszol” gomb…).

    Próbálkozom mindjárt a feltöltéssel, lehet a galériába simán, ugye? Mondjuk a Mi csináltuk-ba?

    , Hozzászólás ID: #89811
    nightrain
    Felhasználó
    Nightrain
    • Hozzászólás: 1208

    Simán.

    , Hozzászólás ID: #89812
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Javaslom, valamelyik képfeltöltő oldalt, és utána linkeld ide, mert a képgalériában előbb engedélyezik, és csak utána tudod ide beszúrni tudtommal!

    Azért a válaszol gomb nélkül is megy ez neked! 😀

    , Hozzászólás ID: #89813
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    nejneiko írta korábban:
    Képek lesznek, egyelőre még alig ismerem ki magam az aktív dolgokban(pl hogy kell válaszolni egy privát üzenetre, ha nincs szájbarágós “válaszol” gomb…).

    Próbálkozom mindjárt a feltöltéssel, lehet a galériába simán, ugye? Mondjuk a Mi csináltuk-ba?

    Privát üzenetre valamelyik idézet gombot kell megnyomni a kettő közül, a bal oldali idézi a küldőt, a jobb oldali meg üres üzenetbe kezd. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89814
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267

    Valóban, akkor direkt linkelek:

    … es.hu_.jpg

    … es.hu_.jpg

    … es.hu_.jpg

    … es.hu_.jpg

    … es.hu_.jpg

    … es.hu_.jpg

    … es.hu_.jpg

    … es.hu_.jpg

    Nyílván nem egy világszínvonal, de nekem kellemesebbé tették a pipázást. Na nem mintha amúgy annyira kellemetlen lenne, és úgy kellene rábeszélni 🙂

    , Hozzászólás ID: #89815
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    nekem nagyon tetszenek leginkább a kobra fejes gratulálok:) csak igy tovább:)

    , Hozzászólás ID: #89816
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Tegnap este jöttem meg, egy 600km motoros túráról,hát jól kimotoroztam magam, ( egyenlőre haver chopperjával, mert az enyém még építés alatt áll…) voltunk több mint 200an .Panziókban aludtunk (amennyit lehet reggel 4ig….mert ment a duma meg pia :alcool1:.Ez egy figyelem felkeltő túra volt , mely próbálta felhívni a figyelmet a motorosok jelenlétére a többi közlekedők számára , és a balesetek csökkentésére , meg az autós -motoros egymás iránti figyelemre, tiszteletére.Nagy részben volt rendőrségi kíséret, a konvojban volt mentő, egy lerobbant motorok számára mentő busz , meg egy platós járművén stílszerűen egy összetört autó és előtte egy összetört motor. Adtam interjút is, megjelentem 2 helyi és 2 országos híradóba…. :super:

    Maszekban kampányoltam a vízipipázásért, lesz 2 új hívem…… :amen:

    , Hozzászólás ID: #89817
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    meglehet nézni valahol az interjút?:)

    , Hozzászólás ID: #89818
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    adam923 írta korábban:
    Csomoszor irok hozzászolást és nem jelenik meg.Mi miatt van ez?

    Hello!

    Azért, mert 5 elfogadott hozzászólás kell, addig minden hsz-t moderátor, admin ellenőriz és úgy engedélyez.

    , Hozzászólás ID: #89819
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267

    “próbálta felhívni a figyelmet a motorosok jelenlétére a többi közlekedők számára , és a balesetek csökkentésére , meg az autós -motoros egymás iránti figyelemre, tiszteletére”

    -Ez olyan kétoldalú dolog. Mindamellett, hogy igazad van, azért az is ott van, hogy a motoros simán megteszi, hogy belemegy olyan előzésbe, amit csak úgy úszhat meg, ha én lemegyek a padkára, vagy a murvába. Ez azért pofátlanság, és 110-120-nál meg kicsit cinkes is, főleg, ha a barátnőm ott ül mondjuk mellettem.

    Amúgy igen, kicsit jobban oda kellene figyelni egymásra. Régebben egy ismerősöm halt meg, itteni motorosklubban volt benne, kimentek elé autóval(“há’ úgyis megáll”), mire földet ért, azt mondják már nem élt.

    Az autósok szemetek, a motorosok meg túl bátrak.

    , Hozzászólás ID: #89820
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Azért nem sarkítanék ennyire!

    A motorosok között is sok a józanul megfontoltan közlekedő, és az autósok között is!

    Mindkét oldalon vannak szélsőségek is!

    Lásd a seggrakétákkal lakott területen randalírozókat, és a városban gumi égető autósokat!

    Valahogyan kompromisszumot kéne találni a közlekedésben, és elfogadni azt, hogy veszélyes üzem, és egymásra vagyunk utalva!

    A csövek amiket belinkeltél pofásak nagyon! Különösen a markolat tuningra hajtottál úgy látom. Nem gondoltál még arra, hogy a cső mosható legyen? / szilikon, cs, vagy valami más megoldás?/

    , Hozzászólás ID: #89821
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267

    Természetesen vannak normálisak mindkét oldalon, de nem is miattuk van a felvonulás. Ők elvannak, én most a seggekről beszélek.

    Én is a tisztességes autósok közé sorolom magamat, nem rohanok, nem veszélyeztetek másokat, ha valaki át akar menni az úton, nem megyek a sarkára.

    Ezek a kis robogósok itt pl most is előttünk, megölnek. Húzzák, mintha az életük múlna rajta, nem hiszem el, hogy nem süketülnek meg. De ez már egy másik kaszt, a Leszaromhogyaludnál-robisok.

    , Hozzászólás ID: #89822
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Nem találtam felvételt…..egyébként sokat nem értenél belőle…… :nono:

    Erre nem mennek előzésbe a motorosok ha szemből jön autó, de fordítva igen, engem többször nyomtak az út szélére a poros részre , előző autósok.

    , Hozzászólás ID: #89823
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267

    Syska, elkezdtem…illetve belevágtam egy hasonló szénízzító elkészítésébe, mint az egyik videódon láttam… Elrohantam az egyik helyi vaskereskedésbe, vettem egy rezsót, hogy szétkapom, majd milyen jó lesz. Az a baj, hogy ezek az újak már nem cekásszal működnek. Na nem baj, veszek egy fűtőszálat, és összeapplikálom a kettőt, milyen jó lesz. Persze rosszat vettem, ami miatt most teljesen magam alatt vagyok (ennyi pénzt kidobtam az ablakon), van valami tipp, hogy menthetem meg a helyzetet? Nem akarok másik rezsót venni, inkább arra kellene tipp (bárkitől), hogy milyen fűtőszálat érdemes venni.

    , Hozzászólás ID: #89824
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Modding témában találsz róla több infót, nekem Moldy007 készítette ezt.

    Amúgy izzószál kérdésben vatera és 3000ft alatti villanyrezsók is jók. 🙂

    UP: Itt van már el is készítve. 😀 -> … 54534.html

    UP2: Jobbnál jobb dolgokat találok vaterán bakker, mindjárt bevásárolok. 😛 -> … 20520.html

    UP3: Ennek például az izzószála jó erős és valószínűleg maga a szerkezet a hibás, így izzószál nem lehet hibás. 🙂 -> … 99981.html

    Ha nem lenne a mostanim akkor rászánnék 10e-t, de abból egy brutális áramzabáló szörnyeteget csinálnék, ami 3-4 perc alatt izzítaná a szeneket.  :]

    , Hozzászólás ID: #89825
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267

    Bakker, ezek jó drágák(most nekem, így munka nélkül). Meg mondom, ha már megvettem azt a nyamvadt rezsót, mostmár mindenképp fel akarom használni. Tehát már csak egy faszajó ütős fűtőszál kellene, amit rátehetek… Az a baj, hogy soha életemben nem foglalkoztam ilyesmivel, és ma is megvettem egy boiler-cekászt, azt hittem az elég lesz… Minusz tízes szintű amatőr vagyok 🙂

    , Hozzászólás ID: #89826
    bryce
    Felhasználó
    bryce
    • Hozzászólás: 740
    dragon írta korábban:
    bocsi úgy gondoltam hogy paypal-on kivül. pl:pósta v szeméjes. (szerk. webbie: posta vagy személyes) mert kpben jobban szeretek fizetni.

    Ez azért nagyon durva.

    Dragon, te hany éves vagy hogy így írsz?

    , Hozzászólás ID: #89827
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    bryce írta korábban:
    dragon írta korábban:
    bocsi úgy gondoltam hogy paypal-on kivül. pl:pósta v szeméjes. (szerk. webbie: posta vagy személyes) mert kpben jobban szeretek fizetni.

    Ez azért nagyon durva.

    Dragon, te hany éves vagy hogy így írsz?

    Szvsz. ez nem korfüggő, én 7 évesen is le tudtam írni ezeket a szavakat helyesen… 🙂

30 bejegyzés megtekintése - 7,711-7,740 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.