A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #90249
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    tádám írta korábban:
    sziasztok! nemrég vettem egy 70cm-es pipát és garancia meg ilyesmi nincs és halál komolyan elkezdett rozsdásodni a belseje, ott ahol a szívócsö bemenet,meg a szelep van.és felháborító h 12000-ért ezt adják :@ lehet vhogy orvosolni a bajt, vagy mehet a kukába? :S

    Honnan vetted? A bolt nevét írd le kérlek.

    Nagy eséllyel egy gyenge minőségű vackot sóztak rád, ha tényleg elkezdett rozsdásodni.

    Nem lehet, hogy az más kosz esetleg? Próbáltad ledörzsölni?

    , Hozzászólás ID: #90250
    tadam
    Felhasználó
    tádám
    • Hozzászólás: 2

    Sajnos a bolt nevét nem tudom,de nem ilyen komoly üzlet… Dunaújvárosban vettem a tesco-nál a butiksoroknál egy vízipipás boltban,de nem hiszem h ez mond valamit. Sajnos szerintem rozsda,mert nem jön le és abból gondolom még, hogy más lerakódás azért nem lehet, mert minden pipázás után eltisztítom. :/

    , Hozzászólás ID: #90251
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    tádám írta korábban:
    Sajnos a bolt nevét nem tudom,de nem ilyen komoly üzlet… Dunaújvárosban vettem a tesco-nál a butiksoroknál egy vízipipás boltban, de nem hiszem h ez mond valamit. Sajnos szerintem rozsda,mert nem jön le és abból gondolom még, hogy más lerakódás azért nem lehet, mert minden pipázás után eltisztítom. :/

    Ahol megjelent ez a folt, azon részeket is rendszeresen pucoltad? Ha nem jön le több órás áztatás után sem, akkor az rozsda lesz. Akkor marad az, hogy úgy használod vagy újat veszel, valami minőségibbet pl. Aladin-t.

    , Hozzászólás ID: #90252
    troll
    Felhasználó
    Troll
    • Hozzászólás: 426

    Gyulán EDÜ lázban ég az egész város (én valahogy kimaradtam belőle), és hallottam hogy Miskolci pipások jönnek ide. Ismerősök vagy szimpla “pipusok”?

    De ha bárki más jönne, szívesen izzítanánk néhány bamboochat :cote:

    , Hozzászólás ID: #90253
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Mi a rák az az EDÜ? o.O De itt van Gyula egy köpésre, Joker, Webbie, megyünk? 😀

    , Hozzászólás ID: #90254
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    ha valakinek van kedve esetleg csatlakozni akkor a deáktéren (erzsébet téren fogunk egy páran pipázni (06308435987en elértek ha valakinek van kedve és nem talál….)

    , Hozzászólás ID: #90255
    joker
    Felhasználó
    Joker
    • Hozzászólás: 300
    Nick írta korábban:
    Mi a rák az az EDÜ? o.O De itt van Gyula egy köpésre, Joker, Webbie, megyünk? 😀

    Nem tudom még kevés az infó :happy1:

    , Hozzászólás ID: #90256
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Egy a lényeg nem? Party hardy hardy hardy :gene:

    , Hozzászólás ID: #90257
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Mennyünk Menjünk .. sikeres EÜ vizsga jó ok az ivásra. 😀

    , Hozzászólás ID: #90258
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Troll, infókat kérünk, in this moment 😀

    , Hozzászólás ID: #90259
    maate
    Felhasználó
    MaAtE
    • Hozzászólás: 305

    Kedves mindenki!

    Örömmel jelentem be, hogy kész van az első újság, amit én csináltam, igaz még nem én vagyok a főszerkesztő, de én csináltam az egészet meg újság formában 🙂

    Jövőre viszont a Medikus Lap olyan frissítést kap (én leszek a főszerkesztő), mint még soha…

    Csak örülök, és meg akartam osztani veletek!

    , Hozzászólás ID: #90260
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Gratula! 🙂

    Én meg most jöttem haza koncertről és majd leesik a fejem 😀 Még mindig zsong, akkora volt a hangerő. Olyan fény és látványtechnika volt, hogy az agyamat eldobtam. Nem kis show-t csináltak az öreg fiúk!

    Jah, a délutáni becherovkázásnak pedig 2 Satriani jegy lett a végeredménye 😀

    , Hozzászólás ID: #90261
    ko12
    Felhasználó
    ko12
    • Hozzászólás: 355
    MaAtE írta korábban:
    Kedves mindenki!

    Örömmel jelentem be, hogy kész van az első újság, amit én csináltam, igaz még nem én vagyok a főszerkesztő, de én csináltam az egészet meg újság formában 🙂

    Jövőre viszont a Medikus Lap olyan frissítést kap (én leszek a főszerkesztő), mint még soha…

    Csak örülök, és meg akartam osztani veletek!

    gratulálok hozzá! 🙂 :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #90262
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    MaAtE írta korábban:
    Kedves mindenki!

    Örömmel jelentem be, hogy kész van az első újság, amit én csináltam, igaz még nem én vagyok a főszerkesztő, de én csináltam az egészet meg újság formában 🙂

    Jövőre viszont a Medikus Lap olyan frissítést kap (én leszek a főszerkesztő), mint még soha…

    Csak örülök, és meg akartam osztani veletek!

    Gratula, sok sikert hozzá!

    krampi írta korábban:
    Gratula! 🙂

    Én meg most jöttem haza koncertről és majd leesik a fejem 😀 Még mindig zsong, akkora volt a hangerő. Olyan fény és látványtechnika volt, hogy az agyamat eldobtam. Nem kis show-t csináltak az öreg fiúk!

    Jah, a délutáni becherovkázásnak pedig 2 Satriani jegy lett a végeredménye 😀

    Kicsit irigyellek a koncert miatt, de örülök is, hogy jól érezted magad!

    A becherovkázáshoz csak annyit: kicsit iszol mindjárt duhajkodni kell?? :hehe:

    , Hozzászólás ID: #90263
    neutro
    Felhasználó
    Neutro
    • Hozzászólás: 168
    MaAtE írta korábban:
    Kedves mindenki!

    Örömmel jelentem be, hogy kész van az első újság, amit én csináltam, igaz még nem én vagyok a főszerkesztő, de én csináltam az egészet meg újság formában 🙂

    Jövőre viszont a Medikus Lap olyan frissítést kap (én leszek a főszerkesztő), mint még soha…

    Csak örülök, és meg akartam osztani veletek!

    Gratulálok!

    , Hozzászólás ID: #90264
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Gyűjtést szervezek. Barátnőm itt piszkál, hogy kell neki egy rendes krampi krumpli pucoló! 😀

    , Hozzászólás ID: #90265
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    :gene: A felajánlásokat megkezdem, adok 1 ft-ot!

    , Hozzászólás ID: #90266
    djreplay
    Felhasználó
    djreplay
    • Hozzászólás: 385

     

    Ebbe a videoba 0:23 illetve 0:42-nél az a narancs szinü bolt nem az SZK ?

    , Hozzászólás ID: #90267
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    de igen:) az a bolt bizony az szk:)

    , Hozzászólás ID: #90268
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    sYska/!/ írta korábban:
    Gyűjtést szervezek. Barátnőm itt piszkál, hogy kell neki egy rendes krampi krumpli pucoló! 😀

    Jobb kezes, vagy bal kezes? :hehe: 😀

    , Hozzászólás ID: #90269
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    A  válla fölött:

    , Hozzászólás ID: #90270
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Tééééényleg ott van. 😀

    Amúgy jobb kezes Feri, olyan kéne. 😀

    , Hozzászólás ID: #90271
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Nah, felfrissítettem a dohánytartalékomat elementsekkel.

    Most már 7 van itthon, majd küldök tesztelni.

    , Hozzászólás ID: #90272
    adree
    Felhasználó
    adree
    • Hozzászólás: 13

    Sziasztok ! 🙂

    Annyit szeretnék kérdezni , hogy az én 55cm-es pipámhoz szerintetek fog ‘illeszkedni’

    a kb.:185.cm-es Nammor szívócső?

    köszi!

    , Hozzászólás ID: #90273
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Igen, illeszkedni fog 🙂 A szívó csonkok általában szabvány szerűek, nincs nagy különbség közöttük.

    , Hozzászólás ID: #90274
    djreplay
    Felhasználó
    djreplay
    • Hozzászólás: 385

    Van itt a forumon olyan aki ért a mostani ujabb tipusu telefonokhoz? Ha igen akkor legyen szives ajánlani nekem egy olyan telefont amin lehet WIFI-vel netezni és azért ne kelljen lecsérni következö honapban mert tönkre ment. Én személy szerint az IPhonnal a Nokia e72 illetve az X6 tipusokkal szeztem.

    , Hozzászólás ID: #90275
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    ők értenek hozzá:

    http://www.mobilarena.hu

    , Hozzászólás ID: #90276
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    djreplay írta korábban:
    Van itt a forumon olyan aki ért a mostani ujabb tipusu telefonokhoz? Ha igen akkor legyen szives ajánlani nekem egy olyan telefont amin lehet WIFI-vel netezni és azért ne kelljen lecsérni következö honapban mert tönkre ment. Én személy szerint az IPhonnal a Nokia e72 illetve az X6 tipusokkal szeztem.

    Iphone vagy HTC.

    Mást nem éri meg venni a mai touchscreenes technológiák mellett..

    Ha jó böngészési élményt szeretnél akkor iphone, egyszerűen nem nyúlhatsz mellé vele.. 🙂

    , Hozzászólás ID: #90277
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    HTC-k piszokdrágák tudtommal

    https://mobilarena.hu/teszt/samsung_s562 … ezeto.html

    ezt ajánlom neked

    van wifi, érintős (ha így akarod) és 45 ropi feltöltőkártyával, előfizetéssel nyilván sokkal olcsóbb

    , Hozzászólás ID: #90278
    djreplay
    Felhasználó
    djreplay
    • Hozzászólás: 385

    Köszi mind kettötöknek a válaszát. A választást csupán az anyagi hozzá állásom befojásolja :gene: :triste1:

30 bejegyzés megtekintése - 8,161-8,190 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.