A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #91042
    octopus21
    Felhasználó
    Octopus21
    • Hozzászólás: 173

    Én 1400ért vettem Julio-tól az 1kilóst.

    Nem pesti vagyok szal a postaköltség miatt nem fogok mindent máshonnan rendelni.

    Én sem érzek mellékízét. CB-t még nem próbáltam, de azt mondják az tovább bírja.

    Mennyivel bírja tovább mondjuk 3 fél CB mint 3 bamboocha? Viszont ha van mellékíze CB-nek az elég gáz:S

    , Hozzászólás ID: #91043
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    Félreértések elkerülése végett! Nem szk-ban vettem a szenet, hanem az szc-ben!

    Mellékízt pedig csak az első 5percben adott, utána már nem.

    , Hozzászólás ID: #91044
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    A webshopban 999, boltba lehet 600, passz. 1.gif

    , Hozzászólás ID: #91045
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    Octopus21 írta korábban:
    Én 1400ért vettem Julio-tól az 1kilóst.

    Nem pesti vagyok szal a postaköltség miatt nem fogok mindent máshonnan rendelni.

    Én sem érzek mellékízét. CB-t még nem próbáltam, de azt mondják az tovább bírja.

    Mennyivel bírja tovább mondjuk 3 fél CB mint 3 bamboocha? Viszont ha van mellékíze CB-nek az elég gáz:S

    Nincsen mellékíze se a CB-nek se a Bamboochának, de olykor-olykor előfordulhat mindkettővel, hogy rossz csomagot fogsz ki…

    , Hozzászólás ID: #91046
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    djkolly írta korábban:
    Új ízű = Banana Split, Sárgadinnye, magyarul azok az ízek, amiket 250g-osban nem lehetett venni eddig az SZK-ban. 50g meg 2 tömésre ha elég Vortexben :S, múltkor Julio nekem Augusztus elejét mondta, hogy akkor hoznak. :S Amúgy thx az infot!

    SZK-ban nem volt 250g-os AM, 50 g-os van ami friss. Amúgy Banana Split, és Sárgadinnye is kapható volt régebben 250-esbe SZC-ben, de már rég lejárt.

    , Hozzászólás ID: #91047
    djkolly
    Felhasználó
    djkolly
    • Hozzászólás: 5
    Hookah írta korábban:
    djkolly írta korábban:
    Új ízű = Banana Split, Sárgadinnye, magyarul azok az ízek, amiket 250g-osban nem lehetett venni eddig az SZK-ban. 50g meg 2 tömésre ha elég Vortexben :S, múltkor Julio nekem Augusztus elejét mondta, hogy akkor hoznak. :S Amúgy thx az infot!

    SZK-ban nem volt 250g-os AM, 50 g-os van ami friss. Amúgy Banana Split, és Sárgadinnye is kapható volt régebben 250-esbe SZC-ben, de már rég lejárt.

    Azt tudom, régebben vettem SZC-ben 250-es Masah dohányokat, szerencsére még jó ízük volt, ha le is jártak, még nem romlottak meg. SZK-ban jó lenne Siófok előtt bevásárolni 250-esekből, de ha csak nyár végén jön muníció, akkor az szívás! :S

    , Hozzászólás ID: #91048
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    hundarkblade írta korábban:
    999??? én még 600huf/1kg-t tudok :S

    Már felemelkedtek az árak, vége a szén akciónak az SC-ben, a CB szén már 1200/kg, a belga bio faszén már 5000/100db-os csomag 1000 Ft helyett, a kis kiszerelésű szenek is visszamentek eredeti árukra.

    , Hozzászólás ID: #91049
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    azta jó ***** ***** ******* :@

    , Hozzászólás ID: #91050
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    James írta korábban:
    hundarkblade írta korábban:
    999??? én még 600huf/1kg-t tudok :S

    Már felemelkedtek az árak, vége a szén akciónak az SC-ben, a CB szén már 1200/kg, a belga bio faszén már 5000/100db-os csomag 1000 Ft helyett, a kis kiszerelésű szenek is visszamentek eredeti árukra.

    Nekem azt mondta ma telefonba, hogy 600ft a kilós CB. 44.gif

    , Hozzászólás ID: #91051
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Nem tudom akkor én a webshopban néztem, mert haverral rendeltünk, és előző nap megnéztem szombaton még 600 volt, most meg 1200

    **Moderálva** Szabályzat: forum-hasznalat-feltetelei-f3.html

    De az az érdekes, hogy a főoldalon még írja az akciót. 😀

    , Hozzászólás ID: #91052
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    Azt az akciós plakátot hol lehet megnézni, mert én nem találom az oldalukon :S

    , Hozzászólás ID: #91053
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    hundarkblade írta korábban:
    Azt az akciós plakátot hol lehet megnézni, mert én nem találom az oldalukon :S

    https://ígéremhogyelolvasomaszabályzatot.hu/

    , Hozzászólás ID: #91054
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    köszi :), pedig ezen az oldalon is néztem…

    , Hozzászólás ID: #91055
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    I 120.gif Alien Mini Pfunnel :D:D:D:D:D

    , Hozzászólás ID: #91056
    octopus21
    Felhasználó
    Octopus21
    • Hozzászólás: 173

    Sziasztok!

    Leírnám a tapasztalatomat a tegnapi vizipipázással kapcsolatban.

    Kezdő pipás lévén, én is már tapasztaltam szédülést, meg remegést, izzadást pipázás után(közben).

    Olvastam valamelyik témakörben ahol erről írnak élménybeszámolókat, olyan is volt aki azt írta, hogy elájult a vizipipázástól. Persze ott mindjárt meg is kapta a tanácsokat, hogy ésszel kell csinálni stb. Ez így igaz.

    Tegnap kiültem az erkélyre a Bashámmal meg egy Mizo szőlő töméssel, ami az egyik kedvenc dohányom lett.

    (Igazuk volt azoknak is akik azt mondták, hogy simán be lehet szédülni ha pipa nélkül nagy levegőket veszel sokat egymás után).

    SZóval végre csináltam egy ésszerű vizipipázást. Szellőztetés mindenképp kell hozzá vagy erkély:)

    Akkor amikor fújkáljuk a szenet h jobban izzon, abból sem tanácsos közvetlen közelről lélegezni.

    Lényeg hogy nekiálltam egyedül nyugodtan szívni, és minden szívás között tartottam jópár levegővételnyi szünetet, meg úgy szívtam a nammort hogy elkezdtem lassan normálisan venni először a levegőt és amikor egy pici levegő már volt a tüdőmben akkor szívtam a csőből.

    Az egész vizipipázás alatt egyszer sem éreztem semmi olyat amit eddig szoktam. Semmi szédülés, semmi remegés, semmi szapora pulzus. Ja azt is megjegyezném, hogy előtte ettem. Amikor a legjobban éreztem a szédülést egyszer akkor előtte nem is ettem.

    Egy szó mint száz, nem éreztem most semmi rossz dolgot, és azt sem h káros lenne. ( persze sejtem h nem hegyi levegő, de véleményme szerint ha kimész az utcára az sem az:) Meg az is érdekes hogy egy slukk cigit ha szívnék leszakadna tudőm a köhögörohamtól, itt meg csak akkor köhögtem eddig amikor balf..ék létemre elégettem a dohányt. De hálistennek már ilyen sem fordul elő a vizipipázás alatt. AZ meg h rá lehet szokni ez biztos, de az is biztos h nem fizikailag, csakis lelkileg, mert rohadt finom (és akkro már mért ne kóstolgassa sz ember:), másrészt meg van egy igen jó feelingje az egész rituálénak:) Meg amimég nagyon tetszik h jó illata van passzívan is, és nem marad meg az illata/szaga a lakásban. Persze ki kell szellőztetni, de a büdös cigifüstöt még a falak is beszívják és abból az ki nem jön. Mindenestre nem fogok minden nap pipázni, max egy héten egyszer vagy kétszer, ahogy jól esik.

    , Hozzászólás ID: #91057
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    James írta korábban:
    hundarkblade írta korábban:
    Azt az akciós plakátot hol lehet megnézni, mert én nem találom az oldalukon :S

    https://ígéremhogyelolvasomaszabályzatot.hu/

    Bocsánat a szabálysértésért, megfeledkeztem róla! 59.gif

    , Hozzászólás ID: #91058
    jimclark
    Felhasználó
    JimClark
    • Hozzászólás: 214
    Octopus21 írta korábban:
    …Mindenestre nem fogok minden nap pipázni, max egy héten egyszer vagy kétszer, ahogy jól esik.

    Így kezdődött ez nálam is :).

    Jim

    , Hozzászólás ID: #91059
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Én nem ütöttem ki magam nagyon durván a pipázástól, de már jártam úgy, hogy szédülés, émelygés. Ráadásul már igen csak kacsintgatott a tél amikor elkezdtem pipázni, szóval még a szellőztetés is nehézkes volt, mert akkor megfagytam volna. 🙂 Viszont ez olyan szép tanulság, hogy utána már mindenki elővigyázatos lesz. 😀

    , Hozzászólás ID: #91060
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    hundarkblade írta korábban:
    I 120.gif Alien Mini Pfunnel :D:D:D:D:D

    Nem csodálom, nekem is nagyon bejön. Szuper mikor az ember egyedül egy viszonylag rövid pipázást tervez.

    , Hozzászólás ID: #91061
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Zoli92 írta korábban:
    akoska60 írta korábban:
    Javaslom, hogy vidd be a testet és a tartályt is, mert kézzel készült pipákhoz, szinte mindegyikhez úgy kell kiválasztani a tömítést.

    Saját tapasztalatból tudom, hogy kb az 5. lett pontosan jó.

    Csak ezt BKV-val elég nehéz megoldani…24.gif

    Elhiszem, de akkor ne várj pontos illeszkedést, ha nem helyben próbáljátok Julioval!

    , Hozzászólás ID: #91062
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331
    akoska60 írta korábban:
    Zoli92 írta korábban:

    Csak ezt BKV-val elég nehéz megoldani…24.gif

    Elhiszem, de akkor ne várj pontos illeszkedést, ha nem helyben próbáljátok Julioval!

    És ha beviszem régit és azt mondom hogy egy kicsit szorosabb kell akkor az úgy nem megoldható?

    , Hozzászólás ID: #91063
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    De igen, csak nem biztos, hogy jó is lesz, azért mondtam, hogy a tartályt és a testet is vidd, mert a tartály sem teljesen kör keresztmetszetű a szájánál, és a pipa teste sem teljesen szabályos. Ez indokolná a többszöri próbát.

    Bár Te tudod….

    , Hozzászólás ID: #91064
    djreplay
    Felhasználó
    djreplay
    • Hozzászólás: 385

    Tegnap néhány barátommal felmentünk pipázni a gellérthegyre és az egyik boltba beurottunk vizért ahol egy idösebb arab ur azt javasolta hogy a vizet kaukázusi kefirrel keverjem össze mert sokkal jobb ugy. valakinek probálta már ?

    , Hozzászólás ID: #91065
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    djreplay írta korábban:
    Tegnap néhány barátommal felmentünk pipázni a gellérthegyre és az egyik boltba beurottunk vizért ahol egy idösebb arab ur azt javasolta hogy a vizet kaukázusi kefirrel keverjem össze mert sokkal jobb ugy. valakinek probálta már ?

    Nem is hallottam még róla.

    Arányokat nem mondott?

    , Hozzászólás ID: #91066
    djreplay
    Felhasználó
    djreplay
    • Hozzászólás: 385

    Nem mondott arányokat csak azt hogy keverjem össze. Ha legközelebb arra járok és ő van bent az üzletben megkérdezem tölle mert izgatja a fantáziámat hogy mien lehet.

    , Hozzászólás ID: #91067
    ko12
    Felhasználó
    ko12
    • Hozzászólás: 355
    djreplay írta korábban:
    Tegnap néhány barátommal felmentünk pipázni a gellérthegyre és az egyik boltba beurottunk vizért ahol egy idösebb arab ur azt javasolta hogy a vizet kaukázusi kefirrel keverjem össze mert sokkal jobb ugy. valakinek probálta már ?

    Veszek kefírt és ezt kipróbálom… 29.gif

    , Hozzászólás ID: #91068
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Szamomra eleg undoritoan hangzik, bar en alapbol sek nagyon szeretem a kefirt, de pl. Tejfolt sem igazan kevernek…

    Ha valaki kiprobalja az azert irja meg a tapasztalatokat… 🙂

    , Hozzászólás ID: #91069
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    Nem tudjátok h New Yorkban van a webshop vagy bolt? starbuzz dohányra fáj a fogam :D.

    Wakummaci, és igen, van kint ismerős Ámerikában :D. szeptember végén jön haza :).

    , Hozzászólás ID: #91070
    schify
    Felhasználó
    Schify
    • Hozzászólás: 170

    Nehezen elképzelhetőnek tartom hogy ne legyen ott bolt, tapasztalatom sajnos nincs, de elég járható útnak tűnik az, hogy valami ismert webshopból az ismerősödhöz rendeled ami kell.

    , Hozzászólás ID: #91071
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    Ha nem muszáj, nem adnék ki még a szállításért is pénzt. Remélem a MESTEREK tudnak nekem segíteni 😀

30 bejegyzés megtekintése - 8,941-8,970 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.