A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #92016
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787

    Boldog Születésnapot Frici! :cote:

    , Hozzászólás ID: #92017
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Írok egy jó hosszú monológot erre beszól, hogy az üzenet túl rövid, kitörli és nem küldi el… aranyos

    , Hozzászólás ID: #92018
    sparrow
    Felhasználó
    Sparrow
    • Hozzászólás: 317

    Pár perce éltem át ugyanezt, csak privát üzenetben…

    , Hozzászólás ID: #92019
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Elnézést, kis technikai probléma áll fenn…

    , Hozzászólás ID: #92020
    frici
    Felhasználó
    Frici
    • Hozzászólás: 630

    Azt a leborult… :diable: :rouge:

    Életem első dohánya ami kiütött…

    Element Ready Strong + Bisan Mint…Nehogy félre értsétek…finom nagyon…de piszok erős a dohány. A menta mellett egészen tisztán kivehetően érződik a dohány íze illata. Leginkább natúr pipadohányra emlékeztet. Erős mint egy ló rúgás…hiába finom, komótosan, megfontoltan kell fogyasztani.

    , Hozzászólás ID: #92021
    joker
    Felhasználó
    Joker
    • Hozzászólás: 300
    Frici írta korábban:
    Azt a leborult… :diable: :rouge:

    Életem első dohánya ami kiütött…

    Element Ready Strong + Bisan Mint…Nehogy félre értsétek…finom nagyon…de piszok erős a dohány. A menta mellett egészen tisztán kivehetően érződik a dohány íze illata. Leginkább natúr pipadohányra emlékeztet. Erős mint egy ló rúgás…hiába finom, komótosan, megfontoltan kell fogyasztani.

    Hát engem is megcsapott most a Bisan Blue Breeze + natúr dohány házilag kimosva lehet, hogy nem mostam ki annyira mint amennyire kellet volna.. :]

    Bár pozitívum hogy ez is finom! :faché4:

    , Hozzászólás ID: #92022
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Nahát a mániákusok bárki számára ingyenesen letölthetővé tették a 101 élmény e-book-ot. 🙂 Belelapoztam, és megint megfogalmazódott bennem az a kérdés, hogy akkoriban ezért miért kértek ezreket? :nono:

    , Hozzászólás ID: #92023
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563
    ElementAlex írta korábban:
    “Szultán” Mosható cső.(Esküszöm nektek nagyon megéri és tényleg mosható)

    Az lehet hogy mosható, de én is megnéztem…

    A gáz az hogy ilyet csináltam én is…

    A gumi ami rajta van az ha sokszor ér vízhez nagyon tönkre tud menni (kisebb lesz és elveszti a színét)

    Tipikus vízipipás csillogó hajgumi….

    Ami még nem tetszett hogy a cső ugye festve van belül. DE HOGYAN???Látszik hogy beküldték a gagyi festéket az egyik végén és a másikon ki… (szerintem nem fogja sokáig bírni meg eléggé rondán lett megcsinálva)

    Ami még nem tetszett hogy a fej nem cserélhető. Ugyanúgy be van ragasztva ragasztópisztollyal.

    Én nem merek ott szénen kívül mást venni.

    Bocsi a sok negatívumokért, de nekem már nagyon elegem lett belőlük…

    , Hozzászólás ID: #92024
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    Pedig én is Szultán mosható csövet szerettem volna ott venni meg (bővült a táram:D) bamboocha 1 kg-os szenet ..ennyi:D

    , Hozzászólás ID: #92025
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    hát ti tudjátok hogy megveszitek vagy sem

    nekem ez a tapasztalatom

    , Hozzászólás ID: #92026
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Net-en a 101 pipás élmény ex-eus ebook. Hamarosan a blogon! 🙂

    , Hozzászólás ID: #92027
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Mindenkinek szíve joga hol vásárol, csak az elővigyázatosság képpen nézzétek meg a hamis “Razan” szívócső topicban a szétvágott elvileg mosható csövemről a képet, hogy milyen szép rozsdás benne a fém szál. Nem akarom, hogy mégtöbb ember így járjon ahogy én és még azok akik ilyen cső “boldog” tulajdonosai. Lehetséges, hogy a “Szultán” fémmentes, de ezek után a pénztárcámból egy fillért se adok nekik.

    , Hozzászólás ID: #92028
    denaturaltsas
    Felhasználó
    DenaturáltSas
    • Hozzászólás: 56

    Nakhla kólával mit tudnék kezdeni, hogy élvezhető legyen? Konkrétan alig volt füstje és az is olyan száraz volt, kb minden slukk után innom kellett. Glicerin segít rajta valamennyit?

    , Hozzászólás ID: #92029
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363
    Tomka írta korábban:

    Az lehet hogy mosható, de én is megnéztem…

    A gáz az hogy ilyet csináltam én is…

    A gumi ami rajta van az ha sokszor ér vízhez nagyon tönkre tud menni (kisebb lesz és elveszti a színét)

    Tipikus vízipipás csillogó hajgumi….

    Ami még nem tetszett hogy a cső ugye festve van belül. DE HOGYAN???Látszik hogy beküldték a gagyi festéket az egyik végén és a másikon ki… (szerintem nem fogja sokáig bírni meg eléggé rondán lett megcsinálva)

    Ami még nem tetszett hogy a fej nem cserélhető. Ugyanúgy be van ragasztva ragasztópisztollyal.

    Én nem merek ott szénen kívül mást venni.

    Bocsi a sok negatívumokért, de nekem már nagyon elegem lett belőlük…

    Attól függetlenül, hogy vigyázni kell nagyon a külső borításra, nem teljesen esztétikus és belül nem egyenletes a festés, még teljes mértékben megfelel egy mosható szívócsőnek? Szóval nem kell aggódnom, hogy bármiféle kétséges anyag kerül be a tüdőmbe vagy 2-3 hónap után kidobhatóvá válik? Szeretnék venni egy NORMÁLIS szívócsövet, ami a célnak megfelel. Ha nem muszáj összegyűjtenem egy nammorra, akkor elboldogulnék egy gyengébb márkájú szívócsővel is.

    , Hozzászólás ID: #92030
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393

    Hello mindenki!

    Azt észrevettétek hogy a Vizipipavásárláson ugyan azt a “Szultán” féle mosható csövet árulják de 4000-ért? 😮 😮

    A sima szívócsöveknél megtalálhatod (mosható cső néven) a legelső kéket kell megnézni.

    , Hozzászólás ID: #92031
    riccs7
    Felhasználó
    riccs7
    • Hozzászólás: 2

    Sziasztok! Szerintetek jó a 85%-os glicerin is a dohányra?

    Előre is köszi a válaszokat!

    , Hozzászólás ID: #92032
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    ElementAlex írta korábban:
    Hello mindenki!

    Azt észrevettétek hogy a Vizipipavásárláson ugyan azt a “Szultán” féle mosható csövet árulják de 4000-ért? 😮 😮

    A sima szívócsöveknél megtalálhatod (mosható cső néven) a legelső kéket kell megnézni.

    Ismerem az importőrt és tudom, hogy más cégtől van az a mosható szívócső, mint amit a SZ.centerben kínálnak.

    SZC-ben nagy valószínűséggel kínai termék lehet, míg a másik aminek ismerem az importőrét, az Egyiptomból vagy Törökországból jön. Természetesen az árral minőségváltozás is jár. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92033
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    riccs7 írta korábban:
    Sziasztok! Szerintetek jó a 85%-os glicerin is a dohányra?

    Előre is köszi a válaszokat!

    Glicerin topic már van, keress rá. Azonban megfelel, csak borax mentes legyen.

    , Hozzászólás ID: #92034
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    sYska/!/ írta korábban:
    ElementAlex írta korábban:
    Hello mindenki!

    Azt észrevettétek hogy a Vizipipavásárláson ugyan azt a “Szultán” féle mosható csövet árulják de 4000-ért? 😮 😮

    A sima szívócsöveknél megtalálhatod (mosható cső néven) a legelső kéket kell megnézni.

    Ismerem az importőrt és tudom, hogy más cégtől van az a mosható szívócső, mint amit a SZ.centerben kínálnak.

    SZC-ben nagy valószínűséggel kínai termék lehet, míg a másik aminek ismerem az importőrét, az Egyiptomból vagy Törökországból jön. Természetesen az árral minőségváltozás is jár. 🙂

    De ugyanaz a kép van kitéve mindkettőnél :triste1:

    , Hozzászólás ID: #92035
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    ElementAlex írta korábban:
    De ugyanaz a kép van kitéve mindkettőnél :triste1:

    Csak nagyon hasonlók szerintem. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92036
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    sYska/!/ írta korábban:
    ElementAlex írta korábban:
    De ugyanaz a kép van kitéve mindkettőnél :triste1:

    Csak nagyon hasonlók szerintem. 🙂

    Remélem,de ha ugyanaz akkor legalább valami normális dolgot árul a Szc :hehe:

    , Hozzászólás ID: #92037
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    sYska/!/ írta korábban:
    ElementAlex írta korábban:
    Hello mindenki!

    Azt észrevettétek hogy a Vizipipavásárláson ugyan azt a “Szultán” féle mosható csövet árulják de 4000-ért? 😮 😮

    A sima szívócsöveknél megtalálhatod (mosható cső néven) a legelső kéket kell megnézni.

    Ismerem az importőrt és tudom, hogy más cégtől van az a mosható szívócső, mint amit a SZ.centerben kínálnak.

    SZC-ben nagy valószínűséggel kínai termék lehet, míg a másik aminek ismerem az importőrét, az Egyiptomból vagy Törökországból jön. Természetesen az árral minőségváltozás is jár. 🙂

    Én most nézegetem az enyémet SzC-be vettem (kék) és a képen lévőt és tisztára pontosan ugyanaz. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #92038
    sayid
    Felhasználó
    sayid
    • Hozzászólás: 29

    már a leírtak alapján sem ugyan az. az egyik 175cm míg a másik 180.

    szerintem hallgass syskára, csak nagyon hasonlóak.

    , Hozzászólás ID: #92039
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    hiába nézhet ki ugyan úgy lehet rajta különbség strapabírás ügyileg is 😀

    Szc oldalán lévő képeken is sokkal szebbnek tűnnek a csövek mint élőben…

    , Hozzászólás ID: #92040
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563
    vkond00 írta korábban:
    sikerült hozzájutnom egy kiürült kalinkás üveghez(saját ürítés:D)

    tudom,hogy ide kész pipákat kellene felrakni,de szeretnék a tartályhoz megfelelő méretű pipát csinálni(0,75 l ),ami igényes kinézetű,meg tudom csinálni(ne kelljen hegeszteni)

    Amiket szeretnék bele:

    egész nagy belső átmérő,ami szépen lelóg,2000 ft alatt,vagy körülötte,boltban beszerezhető dolgok(beszerzési hellyel együtt),és saját készítésű(mármint csak a kerámaát kelljen vízipipa boltban megvenni(mondjuk abból van egy pár db))

    nagyjából ennyi:D

    elnézést,ha túl követelőző voltam,és nagyon köszönök minden segítséget!

    üdv

    Marci

    (van kis kézi csiszológép,egy pár nagy csiszológép,körfűrész,dekopír fűrész(asszem,hogy így írják),egy halom fúró,hozzá álvány,és egy rakat kézi szerszám,forrasztópáka,ragasztópisztoly(apám imádja az asztalosságot).kb ezek állnak a rendelkezésemre.ha kell,egy eszterga padot még összerakok)

    2000 Ft alatt és legyen igényes?

    hát ez jó…

    Ami eszembe jut hogy szerez valami réz vagy acél csövet.(Belső átmérő kb 12mm)

    Abból egy kicsit levágsz és arra tudod majd a csövet rátenni. A hosszú fém részt megfúrod és ónnal vagy ragasztópisztollyal odaszereled a kicsit.

    Mivel Kalinkás üveget mondtál nem túl előnyős ha nagyon hosszúra csinálod mivel nagyon instabil lesz. (Igaz így is az nagyon…)

    Nézd meg az üveg átmérőjét és szerez valami gumi tömítést neki hogy légmentes legyen.

    Ez a legegyszerűbb ötletem 2000Ft-ból.

    Fából nem érdemes csinálni mert szétrohad és elég kellemetlen rohadt fa ízt érezni pipázás közben.

    A leírtak alapján nem túl igényes de díszítheted például fával.

    Borítás vagy ha ügyesebb vagy akkor valami “gömb” szerű díszt csinálsz neki

    , Hozzászólás ID: #92041
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    köszönöm az öteletet,és hagyjuk a 2000ft os határt:D

    , Hozzászólás ID: #92042
    riccs7
    Felhasználó
    riccs7
    • Hozzászólás: 2

    Hali! Hol lehet megnézni a 101 vízipipás élmény e-book-ot?

    , Hozzászólás ID: #92043
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    sorry,hogy egymás után 2x írok,de már nem tudom szerkeszteni.

    egyből a közepébe:

    mostanában mindig odaég a dohány.bármilyen mécses tartós,gyűrűs,csigás,gyűrűs-csigás-többrétegalufóliás módszert használok,mindig megég…

    (állt. Nakhla dohány,sima kerámia,öngyulladós 3kings szén(darabokban),alufólia rátekerve a kerámiára hőtartónak)

    tudtok tippet erre?(mindíg szépen szét van szedve,nem tömködöm bele a kerámiába,nem is túl laza…a lyukak kicsik,és nagyon sok van belőlük)

    , Hozzászólás ID: #92044
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    vkond00 írta korábban:
    sorry,hogy egymás után 2x írok,de már nem tudom szerkeszteni.

    egyből a közepébe:

    mostanában mindig odaég a dohány.bármilyen mécses tartós,gyűrűs,csigás,gyűrűs-csigás-többrétegalufóliás módszert használok,mindig megég…

    (állt. Nakhla dohány,sima kerámia,öngyulladós 3kings szén(darabokban),alufólia rátekerve a kerámiára hőtartónak)

    tudtok tippet erre?(mindíg szépen szét van szedve,nem tömködöm bele a kerámiába,nem is túl laza…a lyukak kicsik,és nagyon sok van belőlük)

    Sok tényező szerepet játszhat a dologban… ha eddig ment, és most nem, akkor valamit nyilvánvalóan máshogy csinálsz..

    , Hozzászólás ID: #92045
    sparrow
    Felhasználó
    Sparrow
    • Hozzászólás: 317
    wakummaci írta korábban:
    vkond00 írta korábban:
    sorry,hogy egymás után 2x írok,de már nem tudom szerkeszteni.

    egyből a közepébe:

    mostanában mindig odaég a dohány.bármilyen mécses tartós,gyűrűs,csigás,gyűrűs-csigás-többrétegalufóliás módszert használok,mindig megég…

    (állt. Nakhla dohány,sima kerámia,öngyulladós 3kings szén(darabokban),alufólia rátekerve a kerámiára hőtartónak)

    tudtok tippet erre?(mindíg szépen szét van szedve,nem tömködöm bele a kerámiába,nem is túl laza…a lyukak kicsik,és nagyon sok van belőlük)

    Sok tényező szerepet játszhat a dologban… ha eddig ment, és most nem, akkor valamit nyilvánvalóan máshogy csinálsz..

    A 3kings szenet sima kerámián miért darabolod? Amikor én sima kerámiát és öngyulladós szenet használtam soha nem daraboltam.

30 bejegyzés megtekintése - 9,901-9,930 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.